Eladó ház Vác környékén (4171 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 4 171 db
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (43338143)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 320 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 10
Tér együttéléshez, nyugalomhoz – többgenerációs családi ház a Bokros utcában Szentendre egyik nyugodt, biztonságos részén talá...
299 000 000 HUF
934 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pócsmegyeri házrész hirdetés (75224722)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 317 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pócsmegyer Surány részén eladó házrész, közel a Sziget úthoz, 60 nm-es lakóterülettel, 317 nm-es hozzá tartozó kertrésszel. A...
14 900 000 HUF
248 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Fóti családi ház hirdetés (48653699)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 577 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Fót központi részén, mégis nyugodt, kertvárosi környezetben egy nagy méretű családi házat. A ház 2 különálló ...
89 000 000 HUF
605 442 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni családi ház hirdetés (46786438)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 820 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok Őrbottyán kiváló kertvárosias részén egy önálló családiházat, amely építése most kezdődik el. Az amerikai kon...
124 900 000 HUF
1 058 474 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (37478912)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 995 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínáló Fóton egy felújított, kétgenerációs családiházat, amellyel egy udvarba kialakításra került egy külön kisebb ház...
144 900 000 HUF
1 006 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi családi ház hirdetés (75583439)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 569 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Pomáz központi részén eladó egy részben felújított, duplakomfortos, 2 lakásos családi ház, 569 nm-es összközműves telken! Az ...
64 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (22484147)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 789 m2
Szobaszám: 3
Eladó Luxus Otthon Szentendrén – Modern technológia és lenyűgöző panoráma! Szentendre egyik legkedveltebb részén, a Gomba utc...
235 000 000 HUF
1 620 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetmonostori családi ház hirdetés (34258433)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 463 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Szigetmonostor Horány részén, 200 méterre a Dunától, eladó 2020-ban épült, könnyűszerkezetes 144 nm-es családi ház, melléképüle...
94 900 000 HUF
862 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (59655334)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 297 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 6
Exkluzív családi ház Veresegyház legszebb, zöldövezeti részén! Nyugodt, természetközeli környezetben kínálunk megvételre egy ...
225 000 000 HUF
757 575 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetmonostori családi ház hirdetés (46143262)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 493 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Szigetmonostor Horány részén, sétatávolságra a Dunakeszi komptól, eladó lakóház megnevezésű felújított ingatlan, 493 nm-es telk...
92 900 000 HUF
1 032 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pócsmegyeri családi ház hirdetés (57744497)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 514 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
ÁRCSÖKKENÉS! ! ! ! Pócsmegyer Surány II részén eladó felújított, fa szerkezetű, 56 nm-es (+8 nm-es tároló, + 30 nm-es fedett t...
44 500 000 HUF
794 642 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi ikerház hirdetés (34449614)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 154 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2+ 3 fél
Tágas, kétszintes otthon Veresegyház szívében – új építésű, garázzsal, saját kerttel! 3% Start + megvásárolható! Ha olyan i...
158 800 000 HUF
1 031 168 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bánki családi ház hirdetés (77154269)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 346 m2
Telekterület: 933 m2
Szobaszám: 10
Bánk központjában, ahol a festői szépségű Bánki tó egy karnyújtásnyira található eladó egy vidéki nyugalmat árasztó és teljes k...
170 000 000 HUF
491 329 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósjenői családi ház hirdetés (87544824)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 629 m2
Telekterület: 1078 m2
Szobaszám: 11
Eladóvá vált Diósjenőn egy nettó 629, 66 m2-es családi ház! A ház egy 1078 m2-es saroktelken fekszik, csendes utcában, közel ...
98 000 000 HUF
155 802 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tahitótfalui családi ház hirdetés (95537749)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1750 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújított ház Tahitótfaluban Csend, nyugalom és alacsony rezsi! Tahitótfalu kedvelt részén, a Váci komp közelében eladó ...
47 000 000 HUF
854 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi házrész hirdetés (19772372)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 5
Kiemelt ajánlat, kizárólag nálunk! Eladó Pomáz belvárosában, a Plébánia utcában egy 137 nm-es 2 generációs házrész lekerített, ...
79 500 000 HUF
580 291 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui családi ház hirdetés (93632943)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 912 m2
Szobaszám: 2
Panorámás családi ház eladó Leányfalun, bővítési lehetőséggel, tágas telken! Leányfalu egyik legkedveltebb, csendes hegyoldali ...
110 000 000 HUF
1 134 020 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (76434395)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 330 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 6
Prémium családi ház Fót egyik legkeresettebb részén természetközeli nyugalom Fóton csendes, zöldövezeti részén eladó egy 330 m²...
285 000 000 HUF
863 636 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi ikerház hirdetés (22467857)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 4
Modern, energiahatékony ikerház saroktelken alacsony REZSIVELNapelem H tarifa Hőszivattyú Padlófűtés Mennyezethűtés Riasztó Red...
89 000 000 HUF
794 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui családi ház hirdetés (23284469)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3
Dunaparti Családiház Nagy Telekkel Kishajó Kikötővel Eladó! Dunakanyar egyik legszebb részén Leányfalun helyezkedik el, keleti ...
150 000 000 HUF
1 086 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Vác környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal