Eladó ház Vác környékén (4171 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 4 171 db
Eladó Vácrátóti ikerház hirdetés (95755124)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 381 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Otthon a természet szívében mégis közel a fővároshoz! Vácrátóton, az arborétum közelében új építésű ikerházak várják leendő l...
105 000 000 HUF
1 418 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (29332512)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 907 m2
Szobaszám: 8
Dunakeszi közkedvelt Szabadságligeti részén, egy csendes, eldugott utcában kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal, jó áll...
244 900 000 HUF
874 642 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Fóti ikerház hirdetés (33473675)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 470 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Fót közkedvelt részén, Kisalagon egy új építésű, 86, 53 nm-es, kertkapcsolatos ikerházat. Az ingatlan elren...
120 000 000 HUF
1 153 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (73397913)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Dunakeszi legcsendesebb részén egy kiváló adottságokkal rendelkező, körbejárható családi házat. Elosztását ...
92 000 000 HUF
1 277 777 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui családi ház hirdetés (49553264)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 898 m2
Szobaszám: 5
Eladó gyönyörű családi ház Leányfalun panorámás dunai kilátással, télikerttel és tágas terasszal! Összesen 125 nm Terasz! Leá...
275 000 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni családi ház hirdetés (29899762)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1450 m2
Szobaszám: 5
Modern, prémium családi ház eladó Őrbottyán kedvelt részén! Kivételes műszaki tartalommal, nagy telekkel, maximális magánszfé...
169 900 000 HUF
1 306 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Acsai családi ház hirdetés (44434952)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 964 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Acsa központi részén, egy teljesen felújított akár két generáció együttélésére is alkalamas, 65 m2-es családi ház, 964 m2...
47 000 000 HUF
723 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (93338994)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 833 m2
Szobaszám: 3
Most egy igazán különleges lehetőséget kínálunk számodra, hogy megtaláld álmaid otthonát vagy befektetési célú ingatlanodat. A...
75 000 000 HUF
1 229 508 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (57821359)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: 1008 m2
Szobaszám: 5
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget Szentendre, Pismány városrészében, ahol egy új építésű, idén elkészült, modern ház várj...
309 000 000 HUF
1 144 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (33953876)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 218 m2
Telekterület: 1115 m2
Szobaszám: 5
Exkluzív családi ház eladó – Erdőkertes 2015-ben épült, modern otthon, prémium extrákkal és energiatakarékos megoldásokkal Al...
119 000 000 HUF
545 871 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (75297947)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 1005 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Nagy családi ház üzlethelyiséggel és műhellyel eladó Erdőkertesen – kiváló befektetés is! Eladó Erdőkertes központi részén eg...
129 900 000 HUF
792 073 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (93968169)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 742 m2
Szobaszám: 6
Hangulatos családi ház eladó – Erdőkertes, Szent sarok Nyugodt kertvárosi élet, nagy telekkel és jó közlekedéssel Alapadatok ...
78 900 000 HUF
848 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (67975799)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk Vácrátót egyik legszebb részén a Szent István lakóparkban, egy hószivattyús, teraszos, 108 nm-es, 5 szobás,...
94 500 000 HUF
875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (88644813)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk Vácrátót egyik legszebb részén a Szent István lakóparkban, egy hószivattyús, teraszos, 112 nm-es, 5 szobás,...
99 900 000 HUF
891 964 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (77112835)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Vácrátót egyik legszebb részén a Szent István lakóparkban, egy hószivattyús, teraszos, 91 nm-es, 4 szobás, ...
89 900 000 HUF
987 912 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (87742348)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Vácrátót egyik legszebb részén a Szent István lakóparkban, egy hószivattyús, teraszos, 94 nm-es, 4 szobás, ...
86 500 000 HUF
920 212 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (67824547)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 740 m2
Szobaszám: 5
Erdőkertes csendes részén, 740 nm-es telekre épülő, egyszintes, bruttó 170, nettó 114 nm-es, nappali + 4 szobás, dupla komforto...
104 900 000 HUF
920 175 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (53773444)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 577 m2
Szobaszám: 2
Fót központi részén, frekventált elhelyezkedéssel eladó egy kiváló adottságokkal rendelkező ingatlan. Az ingatlan átalakítás ...
89 000 000 HUF
605 442 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi sorház hirdetés (39223857)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 110 m2
Szobaszám: 2
Kicsi lakás, kevés pénzért. Eladásra kínálok Göd-felsőn egy felújítása váró, kicsi sorházi lakást. Az ingatlan aszfaltozott ú...
34 900 000 HUF
872 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni családi ház hirdetés (93493457)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1375 m2
Szobaszám: 4
Őrbottyánban, 130 m2-es, 2020. -Ban átépített ház 1385 m2-es telkekkel eladó! A ház 3 szoba + amerikai konyhás nappalis (szob...
105 000 000 HUF
807 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Vác környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal