Eladó ház Vác környékén (4218 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 4 218 db
Eladó Fóti ikerház hirdetés (73943966)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 413 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Új építésű ikerházfél Fót kisalagon garázzsal, TERASSZAL Fót csendes, családi házas övezetében kínálok megvételre egy modern ki...
135 000 000 HUF
1 730 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (43272381)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 413 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
145 000 000 HUF
1 559 139 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (39738347)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 788 m2
Szobaszám: 6
Eladó tágas háromszintes családi ház Veresegyházon 788 nm telken! Ez a ház ideális választás lehet, ha Veresegyházon keres igén...
157 000 000 HUF
628 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (33236224)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 476 m2
Szobaszám: 4
Eladó fóton a waldorf iskolánál 97 nm-es ikerház 476 nm-es kerttel! 2026. Októberére elkészül! Ház jellemzői:- hőszivattyú- ame...
124 300 000 HUF
1 294 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (42323923)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 5
Eladó ikerház FótújfalunEladásra kínálok Fótújfalu egyik csendes utcájában egy 2017-ben épült ikerházat, mely rendkívül jó álla...
126 000 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni ikerház hirdetés (85296225)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 368 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, hőszivattyús ikerházfél Őrbottyán kiemelt lakóparkjában azonnal LEFOGLALHATÓŐrbottyán Kálvária Lakóparkjában, nyugo...
97 500 000 HUF
984 848 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (24395727)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 488 m2
Szobaszám: 3
Fót- Felújítandó családi ház Nagy lehetőséggel! Eladásra kínálok Fóton egy hrsz számon lévő kettő családi házat. Az első ház ut...
63 400 000 HUF
704 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (31225346)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 742 m2
Szobaszám: 6
Hangulatos, könnyűszerkezetes családi ház nagy kerttel Erdőkertes Szent sarok településrészenErdőkertes Szent sarok, kedvelt, k...
78 900 000 HUF
848 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni családi ház hirdetés (85248334)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 384 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, földszintes családi ház lakóparkban ŐrbottyánEladó Őrbottyán új lakóparkjában egy nettó 94 m²-es, modern kialakítás...
97 500 000 HUF
1 048 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (96436352)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 340 m2
Szobaszám: 4
Eladó fóton a waldorf iskolánál 97 nm-es ikerház 340 nm-es kerttel! 2026. Októberi átadás! Ház jellemzői:- hőszivattyú- amerika...
121 000 000 HUF
1 247 422 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni családi ház hirdetés (92365693)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 387 m2
Szobaszám: 4
Új építésű családi ház Őrbottyán egyik legkedveltebb lakóparkjában költözz be egy nyugodt, biztonságos környezetbe! Ha olyan ot...
97 500 000 HUF
1 048 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (52646257)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 330 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 6
Prémium családi ház Fót egyik legkeresettebb részén természetközeli nyugalom Fóton csendes, zöldövezeti részén eladó egy 330 m²...
285 000 000 HUF
863 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui családi ház hirdetés (57335769)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Különleges Ajánlat! Leányfalu kedvelt, csendes részén, jól megközelíthető helyen, erdőszélen kínálunk eladásra egy 60 nm-es, 2...
64 000 000 HUF
1 066 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (95555333)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 992 m2
Szobaszám: 3
Erdőkertes egyik kellemes, csendes utcájában kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal rendelkező, rendezett családi házat, ...
81 900 000 HUF
660 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi családi ház hirdetés (44725452)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 436 m2
Szobaszám: 4
Pomáz Főutcáján 436 nm-es sík telken 100-120 nm-es, 4 szobás, egy szintes önálló családi ház eladó. A ház az 1870-es években é...
85 000 000 HUF
680 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisnémedi családi ház hirdetés (37477563)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 4
Megtekintés és bővebb információ: Cseh Mária +36303068771 Kisnémediben eladó 125 m2-es családi ház, melyben 4 szoba, konyha-ét...
65 000 000 HUF
520 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kismarosi családi ház hirdetés (35732322)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1002 m2
Szobaszám: 3
Az ingatlan vételárát közvetítői díj nem terheli, a tulajdonos elérhetőségével kapcsolatban keressen minket! Kismaros belterü...
85 000 000 HUF
1 545 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi családi ház hirdetés (79153324)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 3500 m2
Szobaszám: 6
Pomáz üdülőövezetében 3500 nm-es telken igazi kisbirtok eladó. Itt bárkinek lehet egy saját farmja, Budapesttől 15 percre. A t...
135 000 000 HUF
1 588 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi családi ház hirdetés (56944463)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 154 m2
Telekterület: 638 m2
Szobaszám: 4
Bővebb információ és megtekintés: Kiss Krisztina +36708825055 Pomázon a Meselia keleti oldalában gyönyörű, örök panorámás telk...
155 000 000 HUF
1 006 493 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisnémedi házrész hirdetés (89834587)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 272 m2