Eladó ház Vác környékén (4171 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 4 171 db
Eladó Gödi családi ház hirdetés (75669762)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 938 m2
Szobaszám: 4
—-Az ingatlanról videóbejárás készült, Kérje üzenetben! —- Göd az északi agglomeráció gyöngyszeme, a Dunakanyar Kapuja, egy fe...
199 900 000 HUF
832 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (34721844)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 5
Dunakeszi az északi agglomeráció központja, egy gazdag, duna-menti település Budapesttől mindössze 15km-re. Híres jó nevű isko...
249 900 000 HUF
833 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gödi családi ház hirdetés (75446295)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 542 m2
Szobaszám: 4
Csak Nálam- Göd az északi agglomeráció gyöngyszeme, egy tüneményes kertváros a Duna partján Budapesttől mindössze 20perces aut...
114 990 000 HUF
522 681 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi ikerház hirdetés (24932942)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: 527 m2
Szobaszám: 5
Csak Nálam ---- Az ingatlanról videóbejárás készült, - Kérje üzenetben! ------ Göd az északi agglomeráció ékköve, egy tünemén...
149 900 000 HUF
856 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (27473635)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 783 m2
Szobaszám: 3
***Csak Nálam*** -Az ingatlanról videóbejárás készült, - Kérje üzenetben! - Göd az északi agglomeráció gyöngyszeme, egy tünem...
75 000 000 HUF
937 500 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (77659463)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 197 m2
Telekterület: 1110 m2
Szobaszám: 3
Mi az elképzelés amikor valaki a nagybetűs "Álom Otthon"-t keresi? Ölelje körbe zöld, csicseregjenek a madarak, mókusok játsz...
139 000 000 HUF
705 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Verőcei családi ház hirdetés (23393366)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 385 m2
Szobaszám: 4
Verőce a Dunakanyar szerelemvárosa, a történelmi jelentősségű települést egyik irányból a zsibongó Duna, másikból buja erdők öl...
124 900 000 HUF
1 135 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (44787824)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Vácrátót egyik legfelkapottabb részén, a Szent István-LAKÓPARKBAN várja Önt ez az új építésű, prémium kivitelezésű családi ház....
89 500 000 HUF
1 017 045 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kismarosi családi ház hirdetés (56998417)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 890 m2
Szobaszám: 4
Kismaros a Dunakanyar szívverése, tündérfalva, bájos település melyet egyik irányból a Bórzsöny, másikból a Duna ölel. Budapes...
79 900 000 HUF
887 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (93555638)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 450 m2
Telekterület: 1080 m2
Szobaszám: 5
Mediterrán ÁlomOtthon a Dunától 2percre Göd az északi agglomeráció ékköve, egy dinamikusan fejlődő természetközeli kertváros a...
299 900 000 HUF
666 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rétsági családi ház hirdetés (15982775)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 2834 m2
Szobaszám: 4
Vállalkozók, ingatlanfejlesztők figyelem! Kiváló befektetési lehetőség Rétság központjában! FELÚJITOTT családi ház, iroda, ra...
119 900 000 HUF
1 042 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi ikerház hirdetés (32935746)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 626 m2
Szobaszám: 2
Göd az északi agglomeráció gyöngyszeme, a Dunakanyar Kapuja egy falusias bájú tüneményes kertváros a zsibongó Duna partján Buda...
70 990 000 HUF
788 777 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (33692448)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 6
Göd az északi agglomeráció ékköve, a Dunakanyar Kapuja, egy tüneményes kertváros a zsibongó Duna partján Budapesttől mindössze ...
79 900 000 HUF
532 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagymarosi családi ház hirdetés (79591933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 457 m2
Szobaszám: 6
Eladó Nagymaros egyik legszebb részén, páratlan dunai panorámával rendelkező, több szintes családi ház, amely akár saját elképz...
72 900 000 HUF
428 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (35773366)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 455 m2
Szobaszám: 2
Dunakeszin eladó egy 455nm-es összközműves telken lévő, 50nm-es téglaépítésű családi ház. Csendes, egyirányú utcában helyezke...
69 900 000 HUF
1 398 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váchartyáni családi ház hirdetés (85814482)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 1 m2
Telekterület: 640 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy nettó 103 m²-es, 3 hálószobás családi ház Váchartyán csendes, mégis központi részén. a 640 m²-es, parkosított telken ...
84 500 000 HUF
84 500 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (45584978)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 716 m2
Szobaszám: 5
Dunakeszi az északi agglomeráció központja, egy dinamikusan fejlődő, rendkívül gazdag kertváros a zsibongó Duna partján, Budape...
105 990 000 HUF
572 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Galgagyörki családi ház hirdetés (71476669)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 4
Ha olyan ingatlant keresel, ahol a természet közelsége és a csendes környezet találkozik a modern élettel, ne keress tovább! E...
46 900 000 HUF
426 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (22366792)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 7
Dunakeszi az északi agglomeráció központja, egy rendkívül gazdag kertváros a Duna szomszédságában Budapesttől mindössze 15 km-e...
299 000 000 HUF
996 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (19284534)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma