Eladó ház Vác környékén (4168 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 4 168 db
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (49356953)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 737 m2
Szobaszám: 6
Szentendre egyik legszebb, örökpanorámás részén, Izbégen, csendes mellékutcában keresi új lakóit egy kivételes adottságokkal re...
228 000 000 HUF
760 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunabogdányi családi ház hirdetés (45787797)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 369 m2
Telekterület: 615 m2
Szobaszám: 8
Dunabogdány szívében, egyedülálló befektetési lehetőség! Dunabogdány főút mentén, remek elhelyezkedéssel kínáljuk eladásra ezt ...
250 000 000 HUF
677 506 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pomázi családi ház hirdetés (86343249)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 815 m2
Szobaszám: 8
Eladó tágas, többgenerációs családi ház Pomázon – parkosított kerttel, medencével és vendégházzal! Pomáz egyik csendes, mégis k...
199 000 000 HUF
829 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (21858732)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 176 m2
Telekterület: 829 m2
Szobaszám: 4
Eladó mediterrán stílusú családi ház a Malomárok lakóparkban tágas élettérrel, dupla garázzsal és gyönyörű kerttelA csendes, ny...
196 000 000 HUF
1 113 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (46236655)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 515 m2
Szobaszám: 3
Dunakeszi Révdűlőn 515 nm-es saroktelken lévő Amerikai konyhás + 2 hálós családi ház eladó! Az ingatlan egy 515 nm-es saroktelk...
119 999 000 HUF
1 499 987 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (13991437)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 207 m2
Szobaszám: 5
Eladó teljeskörűen felújított szélső, sorházi otthon Veresegyház egyik csendes, családbarát utcájábanHa egy igényesen felújítot...
120 990 000 HUF
983 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (44463842)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 518 m2
Szobaszám: 2
Szentendre egyik legkedveltebb részén, a Pismányhegy lábánál eladó otthon! Az 52 m²-es, téglaépítésű lakóház egy 518 m²-es, sík...
83 500 000 HUF
1 605 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (64894968)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 1219 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk Fót közkedvelt részén, Kisalagon egy 170 nm-es, jó állapotú, szigetelt családi házat 1219 nm-es telken. Az in...
139 900 000 HUF
822 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi ikerház hirdetés (83531472)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 625 m2
Szobaszám: 5
Új építésű ikerház Veresegyház revetekben-modern, egyszintes OTTHON! Eladó Veresegyház Revetek kedvelt részén egy új építésű,...
130 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (99392538)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 515 m2
Szobaszám: 3
119 999 000 HUF
1 499 987 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (95993336)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 518 m2
Szobaszám: 2
83 500 000 HUF
1 605 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (37167525)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 817 m2
Szobaszám: 2
Szentendrén, Pismányban eladó egy örökpanorámás, teljeskörűen felújított 200 m2-es családi ház, kétállásos garázzsal, térköveze...
170 000 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömösi családi ház hirdetés (99964492)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2