Eladó ház Vác környékén (4171 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 4 171 db
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (57356624)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 894 m2
Szobaszám: 3
Belsőépítész által tervezett, panorámás családi ház eladó Szentendre – Pismányban Szentendre egyik legkedveltebb, csendes és r...
238 000 000 HUF
1 762 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (34736944)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 894 m2
Szobaszám: 3
Belsőépítész által tervezett családi ház eladó Pismányban! Szentendre egyik legszebb részén, csendes, rendezett családi házas...
238 000 000 HUF
1 762 962 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budakalászi családi ház hirdetés (74447993)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 224 m2
Szobaszám: 6
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget Budakalász csendes, de mégis központi részén, ahol a nyugalom és a modern életvitel tal...
186 930 000 HUF
1 395 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (33933989)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 4273 m2
Szobaszám: 6
Eladó Fóton egy 180nm-es, belső két szintes 6 szobás, jó állapotú önálló családi ház 4273nm-es telekkel! Békés és csendes, ig...
149 990 000 HUF
681 772 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (73377976)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 902 m2
Szobaszám: 6
Alsógöd kertvárosi részén, csendes környéken kínálunk eladásra egy tágas, családi házat. Az ingatlan 1994-ben épült téglából ...
199 000 000 HUF
995 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (55823955)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 340 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Fót, Öregfalu részén egy új építésű, 121 nm-es, kertkapcsolatos ikerházat. Az ingatlan elrendezése kiváló: ...
121 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (43651482)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 476 m2
Szobaszám: 4
124 300 000 HUF
1 027 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (97833375)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk Fót Kisalagon, 155 nm-es jó állapotú családi házat 700 nm-es telken, amely ideális nagyobb családok vagy több...
104 900 000 HUF
676 774 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (43673498)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 556 m2
Szobaszám: 4
Fótújfalun kínálunk megvételre egy 2026-ban épülő, egyszintes, nettó 127 nm alapterületű, plusz 15, 8 nm terasszal rendelkező, ...
149 900 000 HUF
1 180 314 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni ikerház hirdetés (96387651)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 420 m2
Szobaszám: 3
Őrbottyán csendes utcájában, saroktelken eladó igényes ikerházfél! Eladásra kínálunk Őrbottyán nyugodt, családbarát részén eg...
95 000 000 HUF
887 850 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csörögi családi ház hirdetés (39534242)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 4
Újépítésű, hőszivattyús családi ház nagy telekkel Csörögön! Eladóvá vált egy kiváló adottságokkal rendelkező, újépítésű, önál...
95 500 000 HUF
994 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csörögi családi ház hirdetés (43332939)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 4
95 500 000 HUF
1 005 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi ikerház hirdetés (27774223)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 405 m2
Szobaszám: 5
Dunakeszin, néhány utcára a Dunától, új építésű kétszintes garázsos ikerház mindkét fele eladó.  A ház megbízható, számos megt...
195 000 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi ikerház hirdetés (95346468)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 405 m2
Szobaszám: 5
195 000 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni családi ház hirdetés (54869962)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4
Olyan otthont kínálunk, amelyet nem beruházó épített eladásra, hanem két tulajdonos a saját családja számára álmodott meg - min...
148 900 000 HUF
1 240 833 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (49829599)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó újszerű okosotthon Fóton Kiemelkedő elhelyezkedéssel! Fóton, egy csendes, mégis kiváló közlekedéssel rendelkező utcában...
134 000 000 HUF
893 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi ikerház hirdetés (31334197)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 1
Gödön új építésű környezetben, 2 lakásos sorházban kínálunk egy szuper beosztású, saját kerttel rendelkező kétszintes lakást, a...
126 000 000 HUF
1 145 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (75848433)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 418 m2
Telekterület: 1057 m2
Szobaszám: 10
Szentendre szívében Eladó egy három lakószintes, kertvárosi tégla építésű otthon, közel a belvároshoz és a Bükkös patak partjáh...
339 000 000 HUF
811 004 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (76939399)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 498 m2
Szobaszám: 4
Igazi kuriózum a Dunához közel Megfelelő lehet azok számára, akik a nyugalmat, csendet, a vízpart közelségét keresik. Alkalmas ...
79 000 000 HUF
774 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (23718834)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 385 m2
Telekterület: 796 m2
Szobaszám: 9
Szentendre Óvárosában, a Czóbel park közelében eladó egy 385nm-es befektetési lehetőség! Az ingatlan egy 796nm-es, belterület...
250 000 000 HUF
649 350 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Vác környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal