Eladó ház Vác környékén (4171 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 4 171 db
Eladó Tahitótfalui családi ház hirdetés (99482755)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 3
Tahitótfaluban eladó egy panorámás ingatlan, amelyben található amerikai konyhás nappali, 2 külön hálószoba, kényelmes fürdőszo...
72 330 000 HUF
1 446 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (46333719)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: + 4 fél
Eladásra kínálunk Pest megyében, Szentendrén egy új építésű 140 nm-es, családi házat. Becsült készültségi fok 30-35%. a ház 202...
69 000 000 HUF
492 857 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tahitótfalui családi ház hirdetés (76139794)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 218 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Panorámás, intim telken fekvő, 3 szintes családi ház Tahin – kétgenerációs otthon, vállalkozásra vagy vendégház célra is kiváló...
159 000 000 HUF
729 357 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Verőcei családi ház hirdetés (58349774)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 358 m2
Szobaszám: 3
Verőcei gyöngyszem, ahol a múlt és a jövő találkozik! Eladó Verőce központi részén egy 100 négyzetméteres, nappali + két szob...
68 000 000 HUF
680 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (85449362)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 169 m2
Telekterület: 690 m2
Szobaszám: 5
Kedves Otthonkereső! ! Modern, energiatakarékos családi ház eladó Göd kiemelt részén Göd egyik legkeresettebb, nyugodt kertv...
178 500 000 HUF
1 056 213 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csörögi ikerház hirdetés (71674285)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 541 m2
Szobaszám: 5
Csendes, jól megközelíthető környezetben Csörögön a Kolozsvári utca 12. Szám, 1082 m²-es telken kínáljuk eladásra ezt az új épí...
89 000 000 HUF
695 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szokolyai családi ház hirdetés (32329444)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1359 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Családi Ház Kiváló Adottságokkal és Rengeteg Lehetőséggel Szokolyán! Eladó a Börzsöny lábánál, Szokolya egyik legnyugodtabb zs...
59 000 000 HUF
719 512 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi ikerház hirdetés (44475375)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1166 m2
Szobaszám: 5
Erdőkertesen eladó egy 120 nm-es, új építésű, egyszintes ikerház4 szobával és 32 nm-es amerikai konyhás nappalival nyugodt körn...
105 000 000 HUF
875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (54573795)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 1005 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Erdőkertesen nagy méretű családi ház üzlethelyiséggel és hatalmas műhellyel eladó! a ház összesen164 nm netto összterületű, a 8...
129 900 000 HUF
792 073 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (78397327)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1076 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy 75 nm-es, 2 szobás kertesház Erdőkertesen, csendes utcában, de a központhoz közel. a ház egy 1 073 nm-es összközműves...
79 900 000 HUF
1 065 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi ikerház hirdetés (54892929)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 4
Modern, energiahatékony ikerház saroktelken alacsony REZSIVELNapelem H tarifa Hőszivattyú Padlófűtés Mennyezethűtés Riasztó Red...
89 000 000 HUF
794 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (59734579)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1026 m2
Szobaszám: 6
Jöjjön el! Nézze meg! Tegyen ajánlatot! Erdőkertesen eladó, egy egyedi kialakítású, több szintes családi otthon, mely egy hatal...
149 900 000 HUF
499 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi ikerház hirdetés (44759354)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 2390 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Erdőkertesen, központ közelében, eladó lett egy 39 m2-es, 1, 5 szobás téglaépítésű ház 2276 m2-es telken. Az ingatlan tégla épí...
35 750 000 HUF
893 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (77385383)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 712 m2
Szobaszám: 4
Ide valóban csak költözni kell! ! Pest megyében Erdőkertesen megvételre kínálom ezt a remek különálló családi házat újszerű áll...
140 000 000 HUF
1 228 070 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (37244771)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 2
Felújított panorámás családi ház eladó Erdőkertesen! Csendes utcában kínálok megvételre egy teljes körűen felújított, könnyűsze...
54 500 000 HUF
908 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi házrész hirdetés (19629476)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Göd-felső csendes részén, zöldövezetben eladó, egy 1988-ben épített ikerház fél, 361 nm-es telekkel. a ház alapterülete: 85 nm....
49 900 000 HUF
587 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi házrész hirdetés (44671573)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 210 m2
Szobaszám: 1
Göd-felső csendes részén, zöldövezetben eladó, egy 1988-ben épített ikerház fél felső szintje, 250 nm-es telekkel. a ház alapte...
43 000 000 HUF
767 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (29739442)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 517 m2
Szobaszám: 5
Fót ( Pest vármegye ) központjában eladó, többfunkciós ingatlan – befektetésre is kiváló BELTERÜLETI ingatlan! ! ! ! SARKI t...
83 000 000 HUF
564 625 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (96372745)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 3
Kiválóan Megépített Ház • 140 Nm • Panoráma Magas Műszaki Tartalom • Intim Kert • Csend • Legjobb Helyen Eladóvá vált Veresegy...
149 900 000 HUF
1 070 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (23835277)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 331 m2
Telekterület: 1475 m2
Szobaszám: 6
Befektetők és összeköltözők figyelem! 2 Ház 1 áráért! Eladó Gödön lévő két darab családi ház egy telken! "ELSŐ" ház (a ép...
114 990 000 HUF
347 401 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Vác környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal