Eladó ház Vásárosnamény 10 millióig
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Vásárosnamény 10 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 db
Vásárosnaményben további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Vásárosnaményben
Eladó Vásárosnaményi családi ház hirdetés (83437552)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 4194 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Vásárosnamény egyik jól megközelíthető, frekventált lokációjában eladóvá vált egy rendkívüli adottságokkal rendelkező, sokrétűe...
10 000 000 HUF
153 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 1 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Vásárosnaményi családi ház hirdetés (92344125)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 7617 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy nettó 97 nm-es szilikát építésű felújítandó családi házat Vásárosnamény-Vitka településén. a lakóházban 2 ...
11 500 000 HUF
104 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vásárosnaményi családi ház hirdetés (26555724)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1426 m2
Szobaszám: 2
Vásárosnamény csendes utcájában kínálok eladásra egy felújítandó családi házat. Az ingatlan 1956-ban épült vályog falazattal, k...
12 500 000 HUF
125 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vásárosnaményi családi ház hirdetés (24638398)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 2818 m2
Szobaszám: 3
Eladó tágas családi ház nagy telekkel Vásárosnamény városában! Ha nyugodt környezetben keres otthont, ahol a tér és a termész...
15 000 000 HUF
159 574 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vásárosnaményi családi ház hirdetés (14359923)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 426 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Vásárosnamény kertvárosi részén többféle hasznosításra alkalmas 77 nm-es ingatlant. Az építmény beton alapra é...
15 200 000 HUF
197 402 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vásárosnaményi családi ház hirdetés (74534535)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1717 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Vásárosnamény csendes utcájában Eladásra kínálunk Vásárosnamény egy nyugodt, csendes mellékutcájában egy 90 ...
16 500 000 HUF
183 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vásárosnaményi családi ház hirdetés (74747355)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 824 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó felújítandó ház Vásárosnaményban – kiváló befektetési lehetőség! Vásárosnaményban kínálunk megvételre egy 72 m²-es, 197...
18 000 000 HUF
315 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vásárosnaményi családi ház hirdetés (32577927)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
Vásárosnamény-Vitka csendes, rendezett részén eladásra kínálok egy 89 nm, vegyes falazatú, felújítandó családi házat. Az ingatl...
18 900 000 HUF
135 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vásárosnaményi családi ház hirdetés (63443352)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1689 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Vásárosnaményba! a város központi utcában található ingatlan, több lehetőséget is kínál. Bevásárlóközpontok k...
19 500 000 HUF
198 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyvarsányi családi ház hirdetés (73313346)
6 hónapnál régebbi hirdetés