Eladó ház Vecsés környékén (9722 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 9 722 db
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (95276843)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 586 m2
Szobaszám: 4
Prémium és luxus Királydombon! A XIV. És XVI. kerület közvetlen szomszédságában, a Rákos pataktól pár perc sétára 180 nm-es c...
480 000 000 HUF
2 666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (42948833)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 570 m2
Szobaszám: 5
XVI. kerületben: rákosszentmihályon széles, csendes mellékutcában, eladó egy körbejárható, betonfödémes, 300 m2-es, 5 szobás, 2...
249 900 000 HUF
833 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (94325434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 507 m2
Telekterület: 1190 m2
Szobaszám: 6
Eladó családi ház rákosszentmihályon, csendes MELLÉKUTCÁBAN Kivételes lehetőség a XVI. kerület, Rákosszentmihály csendes mellé...
399 000 000 HUF
786 982 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (39244723)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 463 m2
Telekterület: 796 m2
Szobaszám: 8
Eladó luxus családi ház a XVI. kerületben – nagy terek, modern kényelem, kiváló LOKÁCIÓ! Eladó egy lenyűgöző, három szintes, ...
255 000 000 HUF
550 755 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (59255664)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 5
Eladó jó állapotú, tágas nagypolgári stílusú családi ház rákosszentmihály szívében – ideális kiválasztás családoknak, akik szél...
199 000 000 HUF
710 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (13364785)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 710 m2
Szobaszám: 5
XVII. kerületben: rákoskeresztúron, csendes mellékutcában, eladó egy közel nulla energiaigényű, jó állapotú, nappali+ 4 szobás ...
256 000 000 HUF
1 024 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (24144946)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 1090 m2
Szobaszám: 8+ 1 fél
Rákosszentmihályon 8 szobás polgári villa ELADÓ! Megvételre kínálok egy 260 nm-es, egy 1100 nm-es telken épült felújítandó, e...
152 900 000 HUF
588 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (33672933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 269 m2
Szobaszám: 3
Két lakás egy teleken! ! ! . Most megfizethető áron juthat kertes házhoz. . Eladó Pesterzsébeten egy azonnal KÖLTÖZHETŐ, két kü...
71 990 000 HUF
986 164 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (37384666)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 269 m2
Szobaszám: 3
Egyedülálló lehetőség! ! Eladó Pesterzsébeten egy azonnal költözhető, két lakrészből álló, egyszintes, rendben tartott és gondo...
75 700 000 HUF
1 036 986 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (63293297)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 163 m2
Telekterület: 545 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Csepel-ÓfalubanCsepel Ófalu csendes mellékutcájában, a központhoz közel kínálunk megvételre egy bruttó 163 m²...
120 000 000 HUF
736 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (79394294)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 278 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
**************************************OtthonStartHitel************************************************** Két lakrész, sok lehe...
74 900 000 HUF
998 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (63273524)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Eladó Budapest 21. kerület Csepel Királyerdő városrészen Tutajos út közelében lévő családi ház. Egy helyrajz...
41 900 000 HUF
838 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (55326347)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 288 m2
Telekterület: 1415 m2
Szobaszám: 13
Eladó Budafokon egy 1415 m2-es telek, 4 különálló épülettel. Az épületekben lakások vannak kialakítva, illetve egy garázs, ami...
185 000 000 HUF
642 361 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi családi ház hirdetés (73394984)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 510 m2
Telekterület: 1085 m2
Szobaszám: 9
Leírás Eladó Budapest 8. Ker Tisztviselőtelepen lévő Villa épület. Mindösszesen 3 lakásból és 2 szuterén szinten elhelyezkedő ...
380 000 000 HUF
745 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (25855838)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 1023 m2
Szobaszám: 4
Prémium luxus családi ház medencével szaunával és kertitóval Dunaharaszti legszebb részén eladó. A családi ház magas minőségbe...
239 000 000 HUF
1 770 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (29354445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 429 m2
Szobaszám: 5
Szigetszentmiklós kertvárosi részén eladó nettó 125 nm-es, amerikai konyhás nappali + 4 szobás, két fürdőszobás, 25 nm -es fede...
108 800 000 HUF
870 400 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (72743987)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: 232 m2
Szobaszám: 4
Álom Otthon Szilasligeten! Megvételre kínálok egy 178nm es kétszintes+80nm es tetőtér+20nm es garázsos, fedett kocsibeállós, m...
155 000 000 HUF
870 786 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (83392546)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 678 m2
Szobaszám: 5
Budapest XVII. kerületének legkeresettebb részén, Rákoskerten, aszfaltozott mellékutcában kínálok megvételre egy nettó 150 m² (...
125 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (47954325)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 441 m2
Szobaszám: 6
Eladó kétszintes ikerház külön bejáratú irodával kiváló lehetőség befektetésre és családi otthonnak egyaránt! Nagyszerű adottsá...
129 000 000 HUF
921 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (49485392)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 678 m2
Szobaszám: 5
Eladó igényesen felújított, kétgenerációs családi ház Rákoskerten, termő gyümölcsfákkal hívogató tágas kerttelBudapest XVII. ke...
125 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Vecsés környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal