Eladó ház Vecsés környékén (9599 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 9 599 db
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (93429933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 313 m2
Szobaszám: 3
Önálló családi ház eladó Erzsébetfalván, Budapest 20. kerületében! Megvételre kínálunk egy 3 szobás, önálló családi házat 313...
74 900 000 HUF
1 117 910 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (94714624)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 4
XXII. Ker. Óhegyen, a Barackos út csendes, zöldövezeti részen eladó egy háromszintes, 4 szobás önálló családi ház, 900 m²-es te...
119 000 000 HUF
1 144 230 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (58246377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 520 m2
Szobaszám: 1
XXII. Ker. Budafok felső részén, csendes mellékutcában eladó egy kis 35 nm ház, 520 négyzetméteres telken. a ház egy légtérben ...
46 300 000 HUF
1 052 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (32475369)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 600 m2
Telekterület: 1172 m2
Szobaszám: 6
XXII. Ker. Budafok kedvelt, Arany János út kertvárosi részén, eladó egy nívós minden igényt kielégítő légkondicionált családi h...
399 990 000 HUF
666 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi ikerház hirdetés (33871178)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 174 m2
Telekterület: 1215 m2
Szobaszám: 4
XXII. Ker. Budafok gyönyörű kertvárosi részén található új építésű, eladó ingatlan. Telek: 607 nm, Ikerházfél: 174 nm Rezsi: 5-...
266 750 000 HUF
1 533 045 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (33549225)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 2700 m2
Telekterület: 4818 m2
Szobaszám: 68
XXII. Ker. Nagytétényben, eladó egy patinás épület, Dunai panorámával, jól megközelíthető elhelyezkedéssel! Az épület 2700 nm n...
780 000 000 HUF
288 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi családi ház hirdetés (67293328)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 352 m2
Telekterület: 654 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Sashegyen egyedi dizájnos tervek alapján kiváló minőségben megépített 352 m²-es nagyságban, háromszintes 7 szobás ingatlan ELAD...
370 000 000 HUF
1 051 136 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi ikerház hirdetés (63365494)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: 4
Elvehetetlen Dunai panorámás családi ház, ápolt kerttel Budafokon – prémium minőség, páratlan életérzés fenntartható megoldások...
229 990 000 HUF
1 523 112 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (63231594)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 520 m2
Szobaszám: 1
Budafok szép panorámás részén a Rózsavölgy feletti dombon, csendes mellékutcában eladó egy bájos kis ház 520 négyzetméteres tel...
46 300 000 HUF
1 052 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (44354944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 6
Budapest XVI. kerület, árpádföldön eladó, több generációs, minden igényt kielégítő, medencés, nagy garázsos, autó beállós csalá...
429 000 000 HUF
1 430 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (73343133)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 361 m2
Szobaszám: 3
Pesterzsébet Soroksárhoz közeli részén gyönyörű, nemes anyagokból megépített, AZONNAL költözhető és szigetelt ház fedett medenc...
114 990 000 HUF
1 236 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (81722273)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 361 m2
Szobaszám: 4
Ide csak költöznie kell, eladó Pesterzsébet Soroksárhoz közel részén egy gyönyörű állapotban lévő, igényesen, nemes anyagokból ...
114 990 000 HUF
1 064 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (56533649)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 317 m2
Telekterület: 788 m2
Szobaszám: 10
Budapest 17. kerületi egyedi, három generációs családi ház eladó! Különleges adottságú kertvárosi családi ház, több mint 300 ...
179 900 000 HUF
567 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (53566367)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 505 m2
Szobaszám: 4
17. kerületben a Szőlőliget Ökoparkban eladásra kínálok 135 m²-es ikerházat, garázzsal. A házhoz 505 m²-es telek tartozik. La...
155 000 000 HUF
1 156 716 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (94587343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 283 m2
Szobaszám: 6
Kertvárosi idill a XVII. kerület legfrekventáltabb részén! Nagypolgári elegancia, több generáció számára, és/vagy vállalkozásra...
139 000 000 HUF
534 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (23594344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 278 m2
Telekterület: 440 m2
Szobaszám: 16
Kivételes befektetési lehetőség a főváros közelében – többlakásos ingatlan eladó Gyömrő szívében Gyömrő központi részén kínálo...
189 000 000 HUF
679 856 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (81149436)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 455 m2
Szobaszám: 5
Eladó Gyömrőn egy bruttó 170 nm-es nappali + négy szobás, kiváló állapotban lévő, nagyon jó elrendezésű, kétszintes családi ház...
104 500 000 HUF
614 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (34194735)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 196 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 5
Eladó XVII. kerületben, Szárazhegyen egy 1+3 szobás /nappaliból egy nagy terasz/ családi ház. Az ingatlan2009-ben épült, cirkó...
160 000 000 HUF
816 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (98447783)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 4
Gyömrő Erzsébet telepi részén eladó jó állapotú betonfödémes tégla családi ház! A központtól 5-10 perces sétára elhelyezkedő ...
105 500 000 HUF
917 391 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (76879734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 248 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Eladóvá vált a 17k. Egyik közkedvelt részén, Rákoscsaba - Újtelepen (annak is a központjához közel) egy újépítésű, minőségi kiv...
139 000 000 HUF
1 674 698 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Vecsés környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal