Eladó ház Vecsés környékén (9599 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 9 599 db
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (99562725)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: 232 m2
Szobaszám: 4
ÁÁlom Otthon Szilasligeten! Megvételre kínálok egy 178nm es kétszintes+80nm es tetőtér+20nm es garázsos, fedett kocsibeállós, m...
155 000 000 HUF
870 786 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi ikerház hirdetés (32273544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 531 m2
Szobaszám: 3
Pestújhely kedvelt utcájában eladó egy 2023-ban épült 82 nm-es 3 szobás ikerházfél. Dupla komfortos, erkélyes, téglából épült, ...
109 000 000 HUF
1 329 268 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XV. kerületi sorház hirdetés (39383563)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 110 m2
Szobaszám: 4
Eladó gyönyörű, kertkapcsolatos lakás Pestújhely zöldövezeti részén egy valódi otthon, ahol minden a közelben van! Ha saját kis...
229 000 000 HUF
2 081 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (63466757)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 398 m2
Szobaszám: 2
Felsőrákos keleti részén eladó egy jól kihasználhatóságú családi ház! A ház alsó szintje a pince szint kettő pince található....
150 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (73578372)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 549 m2
Szobaszám: 4+ 3 fél
***Három lakásos társasházzá alakítható panorámás családi ház BUDAFOKON*** A HÁZ: Az 1989-ben masszív szerkezettel épült ház m...
120 000 000 HUF
480 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (93138573)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 183 m2
Telekterület: 556 m2
Szobaszám: 5
Az alkotás helye… műterem, otthon és akár mindkettő e mesebeli házban! A rusztikus ingatlan Budafokon található a Kálváriahegy...
199 000 000 HUF
1 087 431 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi családi ház hirdetés (31792454)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 370 m2
Szobaszám: 3
Eladó, felújított családi ház, Taksony Duna-part közeli, csendes részén! Taksony egyik legnyugodtabb, madárcsicsergős környék...
63 000 000 HUF
1 067 796 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (23936497)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 5
18Kerület, Almáskertben modern környezetben eladó új építésű ikerházfél. A kivitelező sok éves múlttal és rengeteg elégedett ...
149 900 000 HUF
1 094 160 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (47373735)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 718 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 180 nm-es, 2 szintes ikerház Budapest 18. kerület közkedvelt részén, Szent Imre-kertvárosban. Telek/Épület leírás: ...
124 900 000 HUF
693 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (54718947)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 377 m2
Szobaszám: 4
Remek lehetőség Családok számára – Kispest csendes utcájában eladó 3+1 szobás házrész! Ház jellemzői: Kispest kertvárosi, zöl...
85 000 000 HUF
1 133 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (34773473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 630 m2
Szobaszám: 5
Kiváló ár-érték arány, remek lehetőség Orbánhegyen! Eladó egy kétgenerációs számára is alkalmas családi ház duplakomforttal, ...
143 000 000 HUF
1 153 225 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kakucsi ikerház hirdetés (52359444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Kakucson nappali+3 szobás új építésű ikerház fél 400 nm-es telekkel eladó! Várható átadás 2026 nyár!
85 000 000 HUF
894 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Inárcsi ikerház hirdetés (39346434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Inárcson nappali+3 szobás új építésű, tároló kapcsolatos ikerházak 400 nm-es különálló telekkel eladók! Várható átadás 2026 Nyár Vége!
89 000 000 HUF
946 808 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (37639636)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 675 m2
Szobaszám: 3
Eladó Bp. XVII. kerületben Rákoscsabán, egy felújítandó vagy igény szerint bontandó 75 nm-es, 3 szobás, összkomfortos családi h...
74 000 000 HUF
986 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (59149827)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
XVIker. Rákosszentmihályon, szuper csendes, kertvárosi környezetben, 210m2-es, 1nappali + 4hálószobás, 40m2-es d-dny-i fekvésű ...
259 900 000 HUF
1 237 619 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi ikerház hirdetés (46274553)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 7
Új tulajdonosát keresi kétgenerációs otthon Kispest szívében Az ikerház 1995-ben épült minőségi alapanyagokból, gondos kivitel...
289 000 000 HUF
1 111 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (71475518)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Vállalkozók FIGYELEM. Kivételes lehetőség Kispesten. Budapest 19. kerületében kínálok eladásra egy 190 nm-es családi házat,...
109 000 000 HUF
573 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi családi ház hirdetés (32375658)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 206 m2
Telekterület: 258 m2
Szobaszám: 5
Befektetők! Igazi ritkaság a piacon! Egy egész épület egyben keresi új TULAJDONOSÁT! Páratlan Lehetőség! Bővíthető Társasház ...
329 000 000 HUF
1 597 087 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi ikerház hirdetés (34877487)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 531 m2
Szobaszám: 3
109 000 000 HUF
1 329 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ecseri családi ház hirdetés (87447378)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 5
A nyugalom szigete Budapest HATÁRÁBAN! Ecseren, 5 szobás, igényes családi ház bevezetett üzlethelyiséggel ELADÓ! Budapest k...
123 900 000 HUF
774 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Vecsés környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal