Eladó ház Vecsés környékén (9599 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 9 599 db
Eladó Üllői családi ház hirdetés (84731773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 548 m2
Szobaszám: 2
Csendes környezetben, remek lehetőség Üllőn! Eladó Üllőn, a Dobó István utcában egy 53 nm-es, 1+fél szobás, téglaépítésű család...
53 900 000 HUF
1 056 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (65735535)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 601 m2
Szobaszám: 8
Befektetők figyelem! 8 Lakásos társasházat építene? Több lakást alakítana ki, eladná, vagy kiadná azokat? Üzletének, cégének ke...
84 900 000 HUF
1 632 692 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (25297287)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 196 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 5
Eladó XVII. kerületben, Szárazhegyen egy 1+3 szobás /nappaliból egy nagy terasz/ családi ház. Az ingatlan2009-ben épült, cirk...
160 000 000 HUF
816 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (33345896)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 597 m2
Szobaszám: 3
Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, Szent Imre-kertvárosban, csendes, zöld, idilli környezetben, egy 109 nm-es, kiváló állap...
115 000 000 HUF
1 055 045 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (38933143)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy hangulatos, madárcsicsergős családi ház Budapest 23. kerületében a Soroksár-Péterimajorhoz tartozó bm horgászt...
90 000 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (92545258)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 517 m2
Telekterület: 321 m2
Szobaszám: 11
Befektetési lehetőség Budapest XV. kerületében – Új építésű háztömb 5 modern lakással, zárt parkolókkal és belső kerttel ELADÓ!...
800 000 000 HUF
1 547 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (25494534)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 212 m2
Telekterület: 848 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Budapest 17. kerületében, a Helikopter lakópark csendes nyugodt részén luxus igényeket kielégítő 212nm hasznos alapterüle...
350 000 000 HUF
1 650 943 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (48243177)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 2700 m2
Telekterület: 4818 m2
Szobaszám: 68
Befektetők figyelem! ! 288. 000 Ft/nm áron patinás épület eladó Dunai panorámával, autóval és kamionnal egyaránt kiválóan megkö...
780 000 000 HUF
288 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (44237419)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 1169 m2
Szobaszám: 4
Eladó befektetők vagy vállalkozók részére, egy Budapest XXIII. kerületében az újtelepi részen található nagy ház nagy telekkel....
129 000 000 HUF
586 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti ikerház hirdetés (22758922)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 394 m2
Szobaszám: 7
Kétgenerációs ház Dunaharaszti legjobb részén eladó! Eladó egy impozáns, kétszintes családi ház Dunaharaszti legkeresettebb r...
149 900 000 HUF
749 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (53442378)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 788 m2
Szobaszám: 7
Igényesség, harmónia, egyedi megoldások, Gyálon! Páratlan, minőségi kivitelezésű önálló, körbejárható 260 nm-es családi házat...
299 000 000 HUF
1 150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai családi ház hirdetés (98657356)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 305 m2
Telekterület: 880 m2
Szobaszám: 4
Különleges ajánlat! Kistarcsán a népszerű Fenyvesliget lakóparkban önálló családi ház eladó! Gondozott, parkosított környez...
299 000 000 HUF
980 327 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (94434463)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 295 m2
Telekterület: 521 m2
Szobaszám: 4
Budapest, XVIII. kerület kertvárosi, közkedvelt részén luxus családi ház, nagyon baráti áron eladó! ! ! ! Ha befektető, - vagy...
194 500 000 HUF
659 322 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (97443392)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 769 m2
Szobaszám: 6
Csendes utca, medencés önálló, körbejárható családi ház eladó Budafokon. Az ingatlan 1999-ben épült, három szinten, ytong falaz...
204 900 000 HUF
788 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (23573497)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 306 m2
Telekterület: 1070 m2
Szobaszám: 6
Budafokon különleges hangulatú családi ház eladó – otthon, ahol minden részlet harmóniát sugároz Budafok egyik legkeresettebb ...
229 000 000 HUF
748 366 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (57432723)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 728 m2
Szobaszám: 8
Megvételre kínálunk egy 226 nm-es családi házat, garázzsal, 728nm telekkel, beépített tetőtérrel a 17. kerület csendes nyugodt ...
180 000 000 HUF
841 121 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőpakonyi családi ház hirdetés (53267894)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 707 m2
Szobaszám: 5
Felsőpakonyban, családias hangulatú szomszédságban kínálunk 126 m2 alapterületű új építésű ingatlant nagyon kedvező áron! a kor...
125 000 000 HUF
992 063 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (33573997)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 281 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 6
Foglaljon előre! Legyen lépéselőnyben! Fektessen be Budapesten: EXCLUZÍV vendég. Befektetői PROGRAM! ! ! Fedezze fel a lehető...
199 000 000 HUF
708 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (54584588)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 3933 m2
Szobaszám: 4
Ganzkertváros csendes utcájában 200 nm-es két generációssá alakítható körbejárható családi ház 4000 nm-es telken. Eladó Budap...
220 000 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (64363547)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 514 m2
Telekterület: 1824 m2
Szobaszám: 6
Luxus életérzés, impozáns családi házas környék, elit SZOMSZÉDSÁG Szeretne Budapest belvárosához közel lakni? Mégis nyugodt és ...
399 990 000 HUF
778 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Vecsés környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal