Eladó ház Vecsés környékén (9366 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 9 366 db
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (28267452)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 687 m2
Telekterület: 1662 m2
Szobaszám: 12
Szigetszentmiklóson akár több generációs családoknak alkamas 3 különálló, saját helyrajzi számmal rendelkező családi házak Duna...
386 000 000 HUF
561 863 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (42344843)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Befektetők és nagy családok FIGYELEM! Egyedi lehetőség várja Önt ebben a lenyűgöző, 260 m2-es ingatlanban! Az egyedi, 6 szoba ...
79 000 000 HUF
303 846 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Péteri családi ház hirdetés (39529772)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 573 m2
Szobaszám: 3
Budapest vonzáskörzetében, Péteriben kínálunk eladásra egy háromszobás, 80nm-es családi házat. Az eladásra kínált ház egy 148...
58 500 000 HUF
731 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (57833477)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 308 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó családi ház Budafokon, páratlan panorámával. Balatonon a vízparthoz közeli ingatlan, telek csere, érdekel! ...
99 000 000 HUF
1 414 285 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi ikerház hirdetés (34315865)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
A Családi Ingatlan megvételre kínál, újépítésű ikerlakást Taksony újépítésű lakóparkjában Az ingatlan 400 nm-es telken 103 nm, ...
113 300 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Inárcsi családi ház hirdetés (38417284)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 226 m2
Telekterület: 1690 m2
Szobaszám: 5
Inárcson megvételre kínálok 1690 nm-es, összközműves telken egy 226 nm-es, kétszintes, családi házat. A földszinten előtér, 2 ...
129 900 000 HUF
574 778 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (93232693)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 448 m2
Telekterület: 1024 m2
Szobaszám: 8+ 1 fél
Eladó családi ház a XVIII. kerület szívében! Kiváló lehetőségek, tágas terek, csodálatos kert! Telek mérete: 1024 m2 Alapterül...
260 000 000 HUF
580 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (43277793)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 290 m2
Telekterület: 544 m2
Szobaszám: 8
Fedezd fel álmaid otthonát közvetlenül a Dujmó lakópark szomszédságában! Ez a nettó 297 négyzetméteres emeletes ház 544 négyzet...
170 000 000 HUF
586 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (99531394)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 448 m2
Telekterület: 1024 m2
Szobaszám: 8+ 1 fél
260 000 000 HUF
580 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (59677925)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 275 m2
Telekterület: 1049 m2
Szobaszám: 5
Szigetszentmiklós városának központi részén, egy csodálatos otthon várja új családját. Iskola, óvoda, bolt, zöldséges, posta, ö...
149 000 000 HUF
541 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csévharaszti családi ház hirdetés (35944976)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 1055 m2
Szobaszám: 6
Csévharaszton eladó az erdő szomszédságában épült családi ház. a kivitelező megbízható helyi vállalkozó. Az építkezés 2022-ben ...
175 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (15727779)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 232 m2
Telekterület: 451 m2
Szobaszám: 7+ 1 fél
Soroksár-újtelepen kétgenerációs újszerű családi ház ELADÓ! XXIII. kerületben, a Köves úton eladó most ez a 2008-ban épült, d...
119 000 000 HUF
512 931 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (14477342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1624 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Családi ház, külön garázs, kerti tároló nagy kerttel eladó. Képeket, igény szerint E.Mailen kérhet a koleszas@freemail.hu -n vagy a megadott telefonszámon.
185 000 000 HUF
1 233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (92333767)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 448 m2
Telekterület: 1024 m2
Szobaszám: 8+ 1 fél
Eladó családi ház a XVIII. kerület szívében? Kiváló lehetőségek, tágas terek, csodálatos kert! Telek mérete: 1024 m? Alapterül...
260 000 000 HUF
580 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (27637132)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 4
Gyömrő Erzsébet telepi részén eladó jó állapotú betonfödémes tégla családi ház! a központtól 5-10 perces sétára elhelyezkedő cs...
105 500 000 HUF
917 391 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (76347243)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 448 m2
Telekterület: 1024 m2
Szobaszám: 8+ 1 fél
260 000 000 HUF
580 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi házrész hirdetés (53476562)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 292 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Sashalmon Önálló, Egybenyitható Két Lakás Saját Kertrésszel és Tárolókkal Eladó! Olyan különleges ingatlant keres, ami több leh...
130 000 000 HUF
1 287 128 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (74982296)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 1
Köki terminál közelébeneladó Kispest kertvárosi részén egy három lakásos ház 38 nm -es tégla építésű lakása. Az ingatlan teherm...
34 900 000 HUF
918 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (35245841)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 735 m2
Szobaszám: 7
Eladó egy 2003-ban épült, alacsony rezsivel rendelkező, 350 m2-es, 7 szobás, 2 szintes, 4 fürdőszobás ház a 15. kerületben 735m...
350 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (45832893)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 316 m2
Telekterület: 782 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Álmai otthona várja Budapest csendes, zöldövezeti részén, zugló határában, a XVI. kerületben. Ez az 1996-ban épült, napfényes t...
360 000 000 HUF
1 139 240 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Vecsés környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal