Eladó ház Veresegyház 70 millióig
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Veresegyház 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 db
Veresegyházon további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Veresegyházon
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (67894367)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 541 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Veresegyház Termálfürdő közeli részén eladó nettó 78 nm lakóterületű, 2 lakrészes családi ház 550 nm-es telken. Jelenleg befej...
55 000 000 HUF
705 128 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (67844443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 756 m2
Szobaszám: 4
Eladó felújítandó családi ház Veresegyházon, Táborhegy városrészben! Családi okok miatt sürgősen eladó egy teljes körűen felú...
64 900 000 HUF
618 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 2 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (73396779)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2280 m2
Szobaszám: 3
Veresegyház központhoz közeli részén, kiváló adottságú, kb. 2280 Nm-es telekre épült 70nm-es felújítandó családi ház eladó! Az...
73 000 000 HUF
1 042 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (67977723)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 925 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Veresegyház közkedvelt részén, kertvárosias környezetben egy 1965-ben épült, tégla szerkezetű házat. Az ered...
79 900 000 HUF
753 773 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (94418449)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 927 m2
Szobaszám: 3
Aki már ott lakik az tudja. Aki még nem. . . . Annak van egy remek ajánlatom, hogy megtapasztalhassa. Veresegyház Budapest ag...
79 900 000 HUF
832 291 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
youtube videó élő (live) videós bemutatás Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (93698743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 423 m2
Szobaszám: 3
Felújított családi ház Veresegyház központjában eladó! 🏡 Eladásra kínálok egy 2024-ben teljeskörűen felújított, önálló, 80 m²...
81 990 000 HUF
1 024 875 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (15745464)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 163 m2
Telekterület: 5930 m2
Szobaszám: 2+ 3 fél
Veresegyház város centrumában 593 m2 nagyságú, összközműves telken álló, téglából épült 184, 5 m2 hasznos belterületű családi h...
84 900 000 HUF
520 858 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (73753429)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 839 m2
Szobaszám: 4
Kiemelt ajánlat, kizárólag nálunk! Veresegyház nyugalom szigetén, erdő közvetlen közelében eladó egy nagyszerű adottságokkal re...
90 000 000 HUF
782 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (32451899)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 433 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Veresegyház központ közeli, mégis csendes utcájában, a Mézesvölgyi részén eladó nettó 98 nm-es lakóterülettel (+22 m2 garázs) c...
92 000 000 HUF
938 775 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi ikerház hirdetés (37753213)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 2390 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Erdőkertesen, központ közelében, eladó lett egy 39 m2-es, 1, 5 szobás téglaépítésű ház 2276 m2-es telken. Az ingatlan tégla ép...
35 750 000 HUF
893 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szadai családi ház hirdetés (97724734)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1111 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Gödöllő kertvárosában, Szadán, 1111 nm-es telken, egy 40 nm-es könnyűszerkezetes házat. Az ingatlan 2 külön...
39 999 000 HUF
999 975 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni családi ház hirdetés (47358994)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 1133 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Őrbottyánban a vasútállomás közelében eladó egy könnyűszerkezetes, szigetelt, 2003-ban épült, 43 nm-es, 1+1 szobás kis családi ...
44 000 000 HUF
1 023 255 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (47233995)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 1038 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Erdőkertes modern, újépítésű környezetében eladó egy 1038 m²-es, belterületi építési telek, rajta egy nem téliesített, könnyűsz...
44 900 000 HUF
1 069 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi ikerház hirdetés (44332356)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 6
🏡 Költözz Mogyoród egyik legbarátságosabb házába – ahol minden szobában klíma vár! 🔹 145 M²-es családi iker ház, amely 2006...
155 990 HUF
1 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi családi ház hirdetés (47973765)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 3
Eladó 40 m²-es mobilház azonnal elszállítható! Mogyoród területén eladó egy jó állapotú, holland típusú mobilház. Fontos: a tel...
7 500 000 HUF
187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi házrész hirdetés (88433963)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 264 m2
Szobaszám: 4
Eladó telek két téglaépülettel belterületen, Mogyoród kedvelt részén! Családi házas övezetében kínálok eladásra egy ügyvéd ál...
18 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (51844573)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 326 m2