Eladó ház Veszprém környékén (838 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 838 db
Eladó Balatonalmádi családi ház hirdetés (79241468)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 191 m2
Telekterület: 549 m2
Szobaszám: 8
Balatonalmádi szívében, magánútról megközelíthető, körbejárható, egyedi építésű családi ház eladó – fügefa-, ciprusok- és hársf...
175 000 000 HUF
916 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajmáskéri családi ház hirdetés (38564343)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Elhelyezkedés és hangulat: Hajmáskér kedvelt, csendes és családias Ófalu részén eladóvá vált egy igazán kedves hangulatú csalá...
49 800 000 HUF
452 727 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Paloznaki ikerház hirdetés (44764329)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 2
Ősfás, csendes, rendezett telken, jó elrendezésű, kiváló állapotú, 64 m2-es, téglából épült ikerházfél vált eladóvá Lovas szélé...
54 900 000 HUF
885 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonalmádi sorház hirdetés (27397774)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 6
Eladó egy hangulatos, két lakrészes meghitt sorházrész, Balatonalmádi egyik legkedveltebb UTCÁJÁBAN! 5+Fél szobás, 4 szintes ...
89 900 000 HUF
615 753 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfűzfői családi ház hirdetés (64973517)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1180 m2
Szobaszám: 4
Impozáns balatoni villa Balatonfűzfő elegáns városrészén, a felsővillasoron ELADÓ! A ház a 30-as években épült, békebeli, pol...
95 000 000 HUF
863 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Papkeszi családi ház hirdetés (64634323)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 403 m2
Telekterület: 2158 m2
Szobaszám: 9
Befektetésre vagy többgenerációs otthonnak is kiváló ingatlan Papkeszin! Papkeszi központi, jól megközelíthető részén eladó e...
89 900 000 HUF
223 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pétfürdői családi ház hirdetés (41475527)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 915 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Pétfürdőn, csendes, nyugodt utcában! Kiváló elhelyezkedésű, kellemes méretű sík telek, ahol akár medence is ...
65 000 000 HUF
670 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tihanyi családi ház hirdetés (74764724)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 669 m2
Szobaszám: 6
Háromszintes családi ház Tihany Cserhegyen? 500 Méterre a kikötőtől Tihany Cserhegy városrészében kínálunk megvételre egy 669 m...
359 000 000 HUF
1 889 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonalmádi családi ház hirdetés (79969711)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 645 m2
Szobaszám: 6
*** Exklúzív kétgenerációs családi ház wellness felszereltséggel balatonalmádiban! *** Balatonalmádi Vörösberény városrészében...
239 900 000 HUF
922 692 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonakarattyai családi ház hirdetés (87894494)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1423 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
A CasaNetWork Balatonalmádi Ingatlaniroda eladásra kínálja a 1964-es számú, kiváló tulajdonságokkal bíró lakást  Balatonakaratt...
139 000 000 HUF
992 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémfajszi családi ház hirdetés (31976553)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 204 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 5
Környék és ELHELYEZKEDÉS Veszprémfajsz Nemesvámos mellett fekvő 260 fős település. Elhelyezkedése kiváló: Veszprém 11 km, Csopa...
130 000 000 HUF
637 254 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőörsi családi ház hirdetés (34244398)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 755 m2
Szobaszám: 4
Felsőörs eladó Kétszintes Családi ház egyik csendes, családias részén egy 2019-ben épült, amely ideális választás nagyobb és ki...
119 750 000 HUF
997 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonalmádi családi ház hirdetés (79969437)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 645 m2
Szobaszám: 6
Exkluzív, kétgenerációs családi ház wellness extrákkal Balatonalmádi Vörösberényben. Ritkán kínálkozik lehetőség ilyen átgondo...
239 900 000 HUF
922 692 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonalmádi ikerház hirdetés (43238486)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 4
Panorámás, modern ikerházfél Balatonalmádiban nyugalom, tér és energiahatékonyság Balatonalmádi egyik legkedveltebb városrészé...
289 000 000 HUF
1 913 907 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyvázsonyi családi ház hirdetés (23786435)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1053 m2
Szobaszám: 3
Otthon és befektetés egyben - Nagyvázsony egyik legjobb adottságú, szomszédmentes telkén! Nagyvázsony csendes, nyugodt utcájá...
42 500 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi családi ház hirdetés (27478687)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 640 m2
Szobaszám: 6
Exkluzív lehetőség Balatonfüred legfelkapottabb részén! Eladó egy önálló, két szintes, 220 nm-es családi ház a város szívében...
295 000 000 HUF
1 340 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi családi ház hirdetés (33794965)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 1040 m2
Szobaszám: 3
Örök balatoni panoráma – nyugalom és minőség Balatonfüreden! Balatonfüred egyik legkedveltebb, magasabban fekvő részén kínálj...
148 000 000 HUF
1 947 368 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vilonyai családi ház hirdetés (73157764)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1001 m2
Szobaszám: 4
Csend-Tér-Minőség ✨ Nem költözni. Megérkezni. Képzeld el, hogy reggel madárcsicsergésre ébredsz. A panoráma a mindennapjaid...
125 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Királyszentistváni családi ház hirdetés (54334223)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 3
Álmaid otthona Királyszentistváni panorámával – új építésű családi házak elérhető áron! Királyszentistván legkedveltebb, telj...
83 600 000 HUF
1 045 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tótvázsonyi családi ház hirdetés (27646314)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 314 m2
Telekterület: 1876 m2
Szobaszám: 6
Eladó varázslatos otthon Tótvázsonyban – csendes, kertvárosi nyugalom a Balaton közelében. Ha valaha álmodtál arról, hogy egy...
177 000 000 HUF
563 694 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Veszprém környékén?