Eladó ház (58340 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 340 db
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (92998523)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 532 m2
Szobaszám: 5
Kivételes lehetőség Maglód szívében! Eladó Maglód központi részén, mégis csendes mellékutcában egy kiváló adottságokkal rende...
70 000 000 HUF
419 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi házrész hirdetés (49355247)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 728 m2
Szobaszám: 3
Kedvező áron eladó a XVII. kerületben egy szépen karbantartott két szintes 80m2-es családi ház. A ház Rákoscsabán található, ...
82 000 000 HUF
1 025 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (34798435)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 711 m2
Szobaszám: 3
**Eladó Téglaépítésű Családi Ház különleges lehetőségekkel** Fedezze fel ezt a ritka lehetőséget: egy téglaépítésű, rendkívül ...
89 500 000 HUF
1 147 435 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (44999987)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1388 m2
Szobaszám: 3
Felújított, napfényes otthon Tápiószecsőn alakítsa saját ízlésére! Tápiószecsőn, csendes, rendezett környezetben kínálunk meg...
52 900 000 HUF
377 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentmártonkátai családi ház hirdetés (33399284)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1176 m2
Szobaszám: 5
Vasúttól pár perc sétára található ez a jó adottságokkal rendelkező ingatlan 2 generáció össze költözésére, vagy nagy családna...
51 900 000 HUF
346 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (33472748)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 269 m2
Telekterület: 473 m2
Szobaszám: 4
Eladó Kecskemét Hollandfaluban magas minőségben megépített összesen: 269 nm-es, nappali + 3 szobás, napelemes családi ház, lakh...
194 000 000 HUF
721 189 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (33773349)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 561 m2
Szobaszám: 6
Eladó Kecskemét Petőfivárosban 190nm-es, nappali + 5 szobás, 2 fürdős családi ház, 4 autónak alkalmas garázs és 2 autónak fedet...
159 000 000 HUF
836 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (46237224)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 454 m2
Szobaszám: 3
Eladó Kecskemét Kiskertek városrészben nettó 71, 26 nm lakóterű, amerikai konyhás nappali + 2 szobás, 17 nm terasz, 22, 52nm fe...
73 000 000 HUF
663 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (87592343)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 330 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: 4
Eladó Kecskemét Villanegyed egyik legszebb exkluzív villaépülete! 760Nm-es sarki telken helyezkedik el és 170nm-es lakótérrel...
550 000 000 HUF
1 666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (33778484)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 405 m2
Telekterület: 5001 m2
Szobaszám: 7
Eladó Kecskemét külterületén, összesen 405 nm-es luxus ingatlan 5001 nm telken! - Lakberendező által tervezett, magas minőség...
185 000 000 HUF
456 790 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési családi ház hirdetés (45434779)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 1116 m2
Szobaszám: 5
Békés vármegye, Békés városban, csendes kertvárosias környezetben, a Kodály Zoltán utcában egy hőszigetelt, téglából épült, 180...
45 000 000 HUF
264 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (84932426)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1885 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Kivételes lehetőség sarkadon! ! ! Tágas, modern családi ház eladó! ! ! Frekventált lakó-pihenő övezetben az éden-tó KÖZELÉBEN! ...
65 000 000 HUF
406 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (82495943)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 3
Gyulán, a Paradicsomban: újépítésű, közkedvelt kertvárosi ingatlanok eladók! Kínálatunk két különálló családi ház megvásárlás...
99 990 450 HUF
952 290 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (61757245)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Gyulán, a Paradicsomban: újépítésű, közkedvelt kertvárosi ingatlanok eladók! Kínálatunk két különálló családi ház megvásárlásár...
89 990 000 HUF
947 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési családi ház hirdetés (54854399)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 892 m2
Szobaszám: 3
Kiváló befektetési lehetőség! Békés vármegye, Békés város belvárosi részén eladásra kínálom az alábbi ingatlant. a polgári jell...
59 600 000 HUF
149 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (13343346)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 307 m2
Telekterület: 1802 m2
Szobaszám: 4
Békéscsabán, Gerlán, a Wenckheim Kastélypark közvetlen közelében eladó egy folyamatosan korszerűsített és bővített, dupla komfo...
89 900 000 HUF
292 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (36894937)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 565 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Gyulán a Várfürdő közelében, csendes kis utcában, két szintes, közel 150 m2-es családi ház eladó! Autóval 5 perc, gyalog 20 per...
69 900 000 HUF
510 218 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési családi ház hirdetés (27442313)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: 3
ÁRCSÖKKENÉS! ! Földszinti Társasházi Lakás Eladó Békésen, a Belváros és Kertváros Határán, Hatalmas Udvarral! Keres egy felú...
28 500 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (43391938)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 797 m2
Szobaszám: 3
Eladó Sarkad csendes, nyugodt részén egy téglából épült, 3 szobás, 102 nm-es alapterületű kockaház! Elosztását tekintve kifejez...
18 500 000 HUF
181 372 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaörsi családi ház hirdetés (75944443)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 688 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Tiszaörsön egy otthonos parasztházat. a ház hasznos alapterülete 71, 6 m2, me...
8 500 000 HUF
119 718 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal