Eladó ház (58343 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 343 db
Eladó Pilisborosjenői ikerház hirdetés (37828672)
23 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 184 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Pilisborosjenőn - panorámás - ikerfél eladó! A megvételre kínált ingatlan belső kétszintes - alagsori részen található a dupl...
200 000 000 HUF
1 086 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (93544333)
23 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 4800 m2
Szobaszám: n/a
Budapesten a 17. kerületben kínálunk megvételre egy 200 nm alapterületű felújított házat a hozzátartozó 4800 nm alapterületű telekkel. Közművek telken belül vannak! Érdeklődés esetén hívjon bizalommal! 06 70 886 3179
360 000 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (92733334)
23 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 5
Budapesten a 17. kerületben belső kétszintes ikerfél eladó! A földszinten (62 nm ) nappali konyha étkezővel, előtér, fürdőszo...
140 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ecseri családi ház hirdetés (45886644)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 2030 m2
Szobaszám: 1
Ecseren- külterületi részen kínálunk megvételre egy 2030 nm alapterületű telket! A telken egy 37 nm alapterületű alápincézett ...
49 500 000 HUF
1 337 837 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Telki családi ház hirdetés (28639953)
23 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 580 m2
Szobaszám: 4
Telkiben kínálunk megvételre egy - új építésű - belső kétszintes családi házat! Az eladásra kínált ingatlan 4 szobás, amerikai konyhás nappali két fürdőszobás kialakítású. Érdeklődés esetén alaprajzot tudok küldeni! Telefon: 06 70 886 3179
200 000 000 HUF
1 459 854 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli ikerház hirdetés (33572738)
23 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 430 m2
Szobaszám: 5
Pécelen kínálunk megvételre egy 119 nm alapterületű új építésű ikerházat nagy méretű terasszal és erkéllyel! Az ingatlan bels...
129 900 000 HUF
1 091 596 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári családi ház hirdetés (94627544)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 3100 m2
Szobaszám: 3
Solymáron kínálunk megvételre egy bruttó 125 nm alapterületű házat! A földszinten előszoba, zuhanyzós fürdőszoba, étkezős kon...
215 000 000 HUF
1 720 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (57159495)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 570 m2
Szobaszám: 5
Budapesten a 17. kerületben - új építésű - belső kétszintes családi ház eladó! A földszinten előszoba, konyha étkező és kert ...
180 000 000 HUF
1 161 290 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Remeteszőlősi családi ház hirdetés (32457546)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: n/a
Megvételre kínálunk egy 50 nm alapterületű házat Remeteszőlősön! A ház terméskőalapra épült téglaépület, palatetővel és monol...
109 000 000 HUF
2 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisvörösvári családi ház hirdetés (16191749)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 5150 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálunk Pilisvörösváron egy jó állapotú három szobás családi házat, amely az 50' években épült! A családi ház min...
365 000 000 HUF
4 562 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (54336942)
23 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 518 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk egy 3 szintes családi házat a 16. kerületben! Nettó alapterület: 102, 45 (pince) + 83, 4 (földszint) + 74...
149 000 000 HUF
573 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli családi ház hirdetés (31242441)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: n/a
Megvételre kínálunk a 17. kerület szomszédságában - Pécelen egy belső kétszintes házat - a ház 100 nm három lakás kialakítható ...
250 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli ikerház hirdetés (27489563)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 4
Pécelen kínálunk eladásra egy újszerű - 125 nm alapterületű 4 szobás házat! Az eladásra kínált ingatlan földszintes, a konyha...
127 000 000 HUF
1 016 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi családi ház hirdetés (79391234)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 450 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 10
Megvételre kínálunk Budakeszi kertvárosi részén egy 240 nm alapterületű kertes családi házat -nagy telekkel! A megvételre kín...
229 000 000 HUF
508 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi családi ház hirdetés (17346448)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 278 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 8
Budapest, frekventált helyen kínálunk eladásra egy három lakásos villát a 12 kerületben! Az eladásra kínált ingatlan 1933-ban ...
555 000 000 HUF
1 996 402 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykovácsi családi ház hirdetés (54539149)
23 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 690 m2
Szobaszám: n/a
Nagykovácsiban kínálunk megvételre egy újonnan épülő nettó 240 nm alapterületű -új építésű - családi házat, melynek az átadása ...
338 000 000 HUF
1 408 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (32381571)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 495 m2
Szobaszám: 3
XV. Rákospalota kertvárosi részén 3 szobás családi ház eladó-bérlővel együtt is 495 nm-es telken helyezkedik el a pár éve telj...
99 000 000 HUF
1 151 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (25249594)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 578 m2
Szobaszám: 4
XV. Rákospalotán a Tarpai tér közelében gyönyörűen felújított, duplakomfortos, 140 nm-es családi ház eladó Rákospalota csendes...
185 000 000 HUF
1 321 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (63834892)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 506 m2
Szobaszám: 5
XV. Rákospalotán a Tarpai téren 81 nm-es családi ház eladó Rákospalota csendes családi házas övezetében helyezkedik el a ház, ...
99 000 000 HUF
1 222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (73637463)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 600 m2
Telekterület: 1020 m2
Szobaszám: 8+ 2 fél
XVIII. Kertvárosi részében egy igényes kialakítású, duplakomfortos, 8+2 félszobás, 600 nm-es családi ház eladó Akár több gener...
260 000 000 HUF
433 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal