Eladó ház (58329 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 329 db
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (57749574)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1482 m2
Szobaszám: 3
Tegyen ajánlatot! Eladó ez a tégla építésű, 115 m²-es családi ház ideális választás mindazoknak, akik tágas életteret és nagy t...
65 000 000 HUF
565 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csabdi családi ház hirdetés (47625927)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 290 m2
Telekterület: 15000 m2
Szobaszám: 5
Budapest közelségében, mesebeli családi birtok eladó Csabdi külterületén, erdő szélén! Fejér megyében, a Gerecse lábánál, Bicsk...
250 000 000 HUF
862 068 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Etyeki családi ház hirdetés (99353377)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 290 m2
Telekterület: 3299 m2
Szobaszám: 5
Luxus és modernitás Etyek szívében új építésű álomotthon ELADÓEladásra kínálunk Etyek egyik legkedveltebb részén, a Boti úton e...
249 000 000 HUF
858 620 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (15534392)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 158 m2
Telekterület: 827 m2
Szobaszám: 4
Eladó felső parkvárosban a Szövő utca közelében 2021-ben épült, kétszintes, bruttó 158nm-es családi ház 827nm-es telken. Két ...
126 000 000 HUF
797 468 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi ikerház hirdetés (28559347)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 474 m2
Szobaszám: 3
Pécs Kertváros, kétszintes ikerház saját kerttel és garázzsal eladó! Pécs kedvelt részén, Kertvárosban kínálunk megvételre egy ...
75 000 000 HUF
937 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (57326459)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 323 m2
Szobaszám: 4
Prémium modern ikerházfél eladó Budapest XVIII. kerületében Muraköz utcában Budapest XVIII. kerületének egyik csendes, mégis k...
174 900 000 HUF
1 345 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csemői családi ház hirdetés (48823343)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 981 m2
Szobaszám: 3
Eladó teljes körűen felújított családi ház CSEMŐBEN! Csendes nyugodt, rendezett híres virág falu, közelben Cegléd és Kecskemé...
48 500 000 HUF
692 857 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (96994346)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 457 m2
Szobaszám: 4
Belvárosi élet, kertvárosi béke - Az ideális családi házMagas műszaki tartalom, prémium anyaghasználat Újépítésű családi ház ...
124 900 000 HUF
1 200 961 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (94117375)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 499 m2
Szobaszám: 6
Gyermekes családoknak szuper LEHETŐSÉGEladó Kecskemét-Kadafalván egy 2015-ben épült, 100 m2 hasznos alapterületű, téglaépítésű,...
99 900 000 HUF
999 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (74799343)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 2154 m2
Szobaszám: 4
Itt minden ÚJ-Kecskemét-Budai hegyEladó Kecskeméten, a Hegedűs köz folytatásában található, TÉGLAÉPÍTÉSŰ, SZIGETELT, 2026-ban k...
109 000 000 HUF
1 184 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (25789748)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 890 m2
Szobaszám: 4
Luxus családi ház Vecsésen – a Kispatak lakóparkban Épület jellemzői Alapterület: 160 nm ️ Építés éve: 2009 Mediterrán stílus ...
219 900 000 HUF
1 374 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (38863423)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 627 m2
Szobaszám: 5
Két szint, négy háló, parkosított udvar – vecsési családi ház eladó! Vecsés – Felsőhalom A ház főbb jellemzői: ️ Kétszintes...
110 000 000 HUF
687 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (39583242)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 315 m2
Telekterület: 517 m2
Szobaszám: 9
Befektetők, nagycsaládosok FIGYELEM! ! ! Vecsésen, a Market Central közelében eladó egy igazán sok lehetőséget rejtő családi ...
149 000 000 HUF
473 015 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (24355718)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 676 m2
Szobaszám: 6
Vecsés központjában, kiváló lokációval – exkluzív családi ház eladó! Megvételre kínálok egy minden igényt kielégítő, 330 nm-e...
172 000 000 HUF
781 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési ikerház hirdetés (77445843)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: 299 m2
Szobaszám: 5
Eladó Vecsésen egy bruttó 141 nm-es, nappali + 4 szobás, kiváló állapotú, nagyon jó elrendezésű, kétszintes ikerház egyik fele ...
198 000 000 HUF
1 404 255 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési házrész hirdetés (41723374)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 4
Vecsésen eladó egy tágas, 100 m²-es, kétszintes családi házrész nagy kerttel. Egy háromlakásos, csendes udvarban, az utolsó – ...
89 900 000 HUF
899 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (36713144)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 551 m2
Szobaszám: 7
Eladó családi ház Vecsésen – több generáció számára is ideális! Elhelyezkedés Vecsésen, vasútállomás, üzletek és intézmények ...
87 000 000 HUF
725 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (64429772)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 194 m2
Telekterület: 640 m2
Szobaszám: 5
Vecsésen, a Kispatak Lakópark szomszédságában kínálok megvételre egy kiváló adottságokkal rendelkező családi házat. Ingatlan ...
162 900 000 HUF
839 690 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (37533564)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 2134 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok egy gazdálkodásra és ingatlanfejlesztésre is kiválóan alkalmas, 2134 m²-es, összközműves telken elhelyezkedő...
129 000 000 HUF
1 791 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (65574713)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2