Eladó ház (58682 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 682 db
Eladó Pilisvörösvári családi ház hirdetés (16191749)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 5150 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálunk Pilisvörösváron egy jó állapotú három szobás családi házat, amely az 50' években épült! A családi ház min...
365 000 000 HUF
4 562 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli családi ház hirdetés (31242441)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: n/a
Megvételre kínálunk a 17. kerület szomszédságában - Pécelen egy belső kétszintes házat - a ház 100 nm három lakás kialakítható ...
250 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Péceli ikerház hirdetés (27489563)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 4
Pécelen kínálunk eladásra egy újszerű - 125 nm alapterületű 4 szobás házat! Az eladásra kínált ingatlan földszintes, a konyha...
127 000 000 HUF
1 016 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi családi ház hirdetés (79391234)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 450 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 10
Megvételre kínálunk Budakeszi kertvárosi részén egy 240 nm alapterületű kertes családi házat -nagy telekkel! A megvételre kín...
229 000 000 HUF
508 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi családi ház hirdetés (17346448)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 278 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 8
Budapest, frekventált helyen kínálunk eladásra egy három lakásos villát a 12 kerületben! Az eladásra kínált ingatlan 1933-ban ...
555 000 000 HUF
1 996 402 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykovácsi családi ház hirdetés (54539149)
24 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 690 m2
Szobaszám: n/a
Nagykovácsiban kínálunk megvételre egy újonnan épülő nettó 240 nm alapterületű -új építésű - családi házat, melynek az átadása ...
338 000 000 HUF
1 408 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (32381571)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 495 m2
Szobaszám: 3
XV. Rákospalota kertvárosi részén 3 szobás családi ház eladó-bérlővel együtt is 495 nm-es telken helyezkedik el a pár éve telj...
99 000 000 HUF
1 151 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (25249594)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 578 m2
Szobaszám: 4
XV. Rákospalotán a Tarpai tér közelében gyönyörűen felújított, duplakomfortos, 140 nm-es családi ház eladó Rákospalota csendes...
185 000 000 HUF
1 321 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (63834892)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 506 m2
Szobaszám: 5
XV. Rákospalotán a Tarpai téren 81 nm-es családi ház eladó Rákospalota csendes családi házas övezetében helyezkedik el a ház, ...
99 000 000 HUF
1 222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (73637463)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 600 m2
Telekterület: 1020 m2
Szobaszám: 8+ 2 fél
XVIII. Kertvárosi részében egy igényes kialakítású, duplakomfortos, 8+2 félszobás, 600 nm-es családi ház eladó Akár több gener...
260 000 000 HUF
433 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi családi ház hirdetés (43495957)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 777 m2
Szobaszám: 11+ 4 fél
Eladó családi ház az Apor Vilmos téren! Eladó 450 nm-es családi ház. Kiváló lehet egészségügyi centrumnak, ügyvédek házának, ...
419 000 000 HUF
1 197 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi kastély hirdetés (94754769)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 1200 m2
Telekterület: 4500 m2
Szobaszám: 17
Szecessziós villa eladó! Ritkán kínálkozó sajátosságú, sokrétű hasznosítási lehetőséggel eladó villaépület! Pasaréten műeml...
1 650 000 000 HUF
1 375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi családi ház hirdetés (83888284)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 800 m2
Telekterület: 840 m2
Szobaszám: 15
Eladó a XIII. kerület Kertvárosi részén, főutvonalhoz közel egy 3 szintes, ház-ingatlan. Alkalmas lehet CÉGKÖZPONTNAK-Cégképvi...
350 000 000 HUF
437 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (29467294)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 385 m2
Telekterület: 1050 m2
Szobaszám: 5
Prémium minőségű, panorámás, exkluzív családi ház eladó, aranyhegy délnyugat fekvésű részén! Eladásra kínálunk egy 2015. - Be...
479 000 000 HUF
1 244 155 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi ikerház hirdetés (89594937)
24 napja a megveszLAK-on