Eladó ház (58685 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 685 db
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (26837363)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 5
Csongrád - Csanád vármegye Szeged, Újszeged kertvárosi részében 1990-ben épült 5 szobás családi ház, kettő db zárható garázzsal...
155 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai ikerház hirdetés (12438365)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 707 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújított ikerház Ajkán, csendes környezetben! Ajkán, nyugodt, csendes környéken, mégis a városközponthoz közel kínálo...
65 000 000 HUF
855 263 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ajkai családi ház hirdetés (37585438)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 798 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Ajkán, a Kórházdombon – panorámával és hatalmas terekkel! Ajka egyik legkedveltebb, csendes városrészében, ...
49 900 000 HUF
293 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai sorház hirdetés (45334554)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 178 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Új építésű, szinte azonnal költözhető állapotú – garázsos, 2 szintes, 4 szobás sorházi lakás ajka-bakonygyepesen (b3) ELADÓ! ...
79 000 000 HUF
887 640 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki ikerház hirdetés (38224255)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 340 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó családi ház - ikerház - Halásztelek - pest vármegye - HITELEZHETŐ! Eladásra kínálok Budapesttől 30 percre Pest Vármegyé...
109 000 000 HUF
1 397 435 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (18743711)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 732 m2
Szobaszám: 4
Többgenerációs családi ház eladó Nagykátán, Budapesttől mintegy 50 percre, mindössze 50 km-re! Pest vármegye egyik legkedvelt...
44 900 000 HUF
444 554 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (91536539)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 851 m2
Szobaszám: 3
Budapesttől kb. 80 Km-re, 1 órára, Pest vármegyében, Tápiógyörgye településen kétgenerációs, teljesen felújított családi ház el...
34 900 000 HUF
471 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszilvási családi ház hirdetés (29383461)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 8500 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Budapesttől 70 km-re, Pest vármegye, Újszilvás településen több épületből álló, azonnal birtokbavehető tanya eladó. A vegyes ...
23 000 000 HUF
230 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (39575964)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1392 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől 1 órányi autóútra és 65 km-re, Pest vármegyében, Tápiószelén eladó egy részben felújított, 51 nm-es családi ház. ...
15 900 000 HUF
311 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (19495142)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 2192 m2
Szobaszám: 3
Budapesttől kb. 1 Órára, 70 km-re, Pest vármegyében, Tápiószele városában eladó egy részben felújított, 101 nm-es családi ház. ...
29 900 000 HUF
296 039 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (72124197)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 4
Tápiószelén, csendes, rendezett utcában kínálok megvételre egy 2020-ban épült, kiváló állapotú, nettó 175 nm-es családi házat 8...
99 000 000 HUF
582 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Karancskeszi családi ház hirdetés (44183474)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 1343 m2
Szobaszám: 4
Nógrád vármegye, Karancskeszi településén 122 nm-es, két szintes, azonnal birtokbavehető, de felújitandó ház eladó. Az ingatl...
13 500 000 HUF
110 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (93577283)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől kb. 1 Órára, 75 km-re, Pest vármegyében, Tápiógyörgyén kínálok megvételre egy 63 nm-es, felújítandó családi házat, ...
8 500 000 HUF
134 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (95489759)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 1047 m2
Szobaszám: 6
Eladó ház Nyíregyháza külterületén 260 m2. Kétgenerációs álomotthon hatalmas teremgarázzsal Nyíregyházán, a Levendula utcában!...
79 000 000 HUF
303 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (54739444)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyáza eladó ház. Nyíregyháza egyik legkeresettebb, exkluzív környékén kínálunk megvételre egy valóban prémium kategóriás,...
161 500 000 HUF
1 055 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (32477158)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza egyik legcsendesebb és legkedveltebb részén, a Báthory-lakópark nyugodt, lakó-pihenő övezetében kínálok megvételre ...
119 000 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai sorház hirdetés (47692373)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 67 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza eladó ház. Nyíregyháza egyik legkedveltebb, nyugodt és családbarát részén, Korányi-kertvárosban kínálok megvételre...
94 900 000 HUF
1 078 409 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (54998343)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 598 m2
Szobaszám: 5
Eladó ház Nyíregyháza-Borbánya egyik legkedveltebb, forgalommentes zsákutcájában eladó egy nettó 190 nm alapterületű, kétszinte...
83 900 000 HUF
441 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (56388783)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 825 m2
Szobaszám: 2
Eladó ház Nyíregyháza Azonnal költözhető, tehermentes családi ház Rozsrétszőlő kedvelt részén! Eladásra kínálunk Nyíregyháza-R...
51 999 000 HUF
666 653 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (76447729)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
18. kerület rózsadombján Almáskert új építésű, nyugodt, kertvárosias részén eladó egy 2019 -ben épült belső kétszintes 131 m2 (...
160 500 000 HUF
1 225 190 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal