Eladó ház (58696 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 696 db
Eladó Örkényi családi ház hirdetés (41533849)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 4
Eladó teljeskörűen felújított családi ház Örkényben, nagy telekkel! Örkény csendes, jól megközelíthető részén eladó egy 87 m²-e...
59 999 000 HUF
689 643 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajópetri családi ház hirdetés (32713926)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1139 m2
Szobaszám: 4
Miskolc közelében, Sajópetriben eladó egy a mai trendnek megfelelő, minőségi anyagokból kivitelezett családi ház. Az ingatlan a...
115 000 000 HUF
821 428 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Solymári családi ház hirdetés (94981894)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 535 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Solymár kertvárosias részén kiváló lehetőség! a Szőlőkert tucában kínálunk megvételre egy 85 nm-es, 3 szobás ...
85 000 000 HUF
1 011 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisvörösvári családi ház hirdetés (72754943)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 488 m2
Szobaszám: 5
Pilisvörösvár központjában, csendes utcában egy kétlakásos lehetőség, ahol a rugalmasság és a hozam találkozik. 1-Es lakás (39 ...
94 700 000 HUF
1 052 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (47825244)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1388 m2
Szobaszám: 3
Felújított, napfényes otthon Tápiószecsőn alakítsa saját ízlésére! Tápiószecsőn, csendes, rendezett környezetben kínálunk meg...
56 900 000 HUF
406 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (99627246)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 1357 m2
Szobaszám: 3
Eladó Gyömrő csendes utcájában egy 140nm-es 3 szobás étkezős, alápincézett fedett teraszos családi ház! Épület: 2008-ban épü...
96 000 000 HUF
564 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai ikerház hirdetés (24771896)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 957 m2
Szobaszám: 4
Új építésű ikerházfél eladó Kókán saját telekkel és modern kialakítással! Kókán, egy kellemesen csendes és nyugodt utcában, ú...
59 900 000 HUF
530 088 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (46242323)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 241 m2
Telekterület: 1840 m2
Szobaszám: 4
Luxus és Rekreáció Tóalmáson Új építésű álomotthon a Gyógyfürdő szomszédságában! Eladásra kínálunk Tóalmás egyik legkeresette...
109 000 000 HUF
452 282 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (35583176)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 335 m2
Telekterület: 425 m2
Szobaszám: 9
Befektetők, vállalkozó szelleműek figyelem! Vecsés központi részén, az állomáshoz közel (kiváló tömegközlekedéssel) eladó egy...
185 000 000 HUF
552 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (74383332)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1075 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Vecsés csendes, rendezett részén Elhelyezkedés Vecsés nyugodt, rendezett környékén eladó egy nagy telkes csa...
80 000 000 HUF
842 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (52553348)