Eladó ház (58682 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 682 db
Eladó Bujáki családi ház hirdetés (34436471)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 1088 m2
Szobaszám: 2
Buják csendes, barátságos utcájában kínálunk eladásra egy vegyes falazatból épült családi házat, amely ideális lehet középkorúa...
16 500 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apci családi ház hirdetés (55512449)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 3472 m2
Szobaszám: 3
Bármely korosztály számára ajánlott! Heves vármegye, Apc településén eladó egy 79 nm-es, komfortos, tehermentes, vegyes építésű...
14 000 000 HUF
177 215 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Karácsondi családi ház hirdetés (75973269)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Heves vármegye, Karácsond egyik legjobb részén eladásra kínálok egy 64 nm-es, vegyes építésű családi házat! a keleti fekvésű in...
12 500 000 HUF
195 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rózsaszentmártoni családi ház hirdetés (14378989)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 656 m2
Szobaszám: 5
Szeretne egy olyan ingatlant a hegyekhez közel, ahová csak be kell költöznie? Akkor ezt a házat Önnek találták ki! Heves vármeg...
57 500 000 HUF
370 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani családi ház hirdetés (84575124)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1503 m2
Szobaszám: 1
Szeretne egy csendes helyen lakni, mégis a városban? Akkor ez az ingatlan Önre vár! Hatvan külterületi részén eladásra kínálok ...
11 200 000 HUF
280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (17573822)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 377 m2
Szobaszám: 3
Befektetőknek, nagycsaládosoknak, külön generációknak is ajánlott! a Zsóry fürdőhöz közel, Mezőkövesd központjában eladásra kín...
19 900 000 HUF
242 682 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Horti családi ház hirdetés (34238284)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 3073 m2
Szobaszám: 4
Heves vármegye Hort településén eladásra kínálok egy 144 nm-es, összkomfortos, salakból épült, 4 szobás családi házat! a déli f...
42 990 000 HUF
298 541 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (33463277)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 322 m2
Szobaszám: 3
Egy igazán különleges lehetőség vár rád Mátraderecske szívében, ideális fiatal felnőttek számára, akik saját otthont keresnek, ...
8 900 000 HUF
82 407 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőteleki családi ház hirdetés (13784723)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Heves vármegye, Erdőtelek településén eladó egy 66 Nm-es, vegyes építésű, 1+1 szobás, tehermentes ingatlan. a ház fűtése egy fa...
11 990 000 HUF
181 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lőrinci családi ház hirdetés (29764832)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 973 m2
Szobaszám: 2
Képzeld el, hogy megtaláltad álmaid első otthonát! Ez a használt lakóingatlan Lőrinci szívében, a Bajcsy-Zsilinszky utcában vár...
29 000 000 HUF
446 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egyházasdengelegi családi ház hirdetés (75724734)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1483 m2
Szobaszám: 3
Egyházasdengeleg csendes, barátságos utcájában kínálunk eladásra egy vegyes falazatból (vályog+téglából) épült családi házat, a...
25 000 000 HUF
208 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apci családi ház hirdetés (43344226)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 620 m2
Szobaszám: 2
Bármely korosztály számára ajánlott! Heves vármegye, Apc településén eladásra kínálok egy 71 nm-es, összkomfortos, tehermentes,...
32 900 000 HUF
463 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ecsédi családi ház hirdetés (77577454)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1127 m2
Szobaszám: 3
Ecséd szívében, a csendes utcában vár rád egy igazán különleges lakóingatlan, amely tökéletes választás fiatal felnőttek számár...
24 000 000 HUF
369 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai családi ház hirdetés (45537633)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1673 m2
Szobaszám: 3
Pest vármegye Tura településén eladásra kínálok egy 93 nm-es, komfortos, tehermentes, vályogból épült, felújítandó családi háza...
26 900 000 HUF
289 247 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerekharaszti családi ház hirdetés (17743359)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 847 m2
Szobaszám: 3
Keresed a tökéletes otthont családod számára? Akkor figyelj, mert ezt az ingatlant nem érdemes kihagynod! Kerekharaszt csende...
76 000 000 HUF
775 510 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jobbágyi családi ház hirdetés (83697342)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 792 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nógrád vármegye, Jobbágyi településén eladásra kínálok egy 75 nm-es, összkomfortos, vegyes építésű családi házat! Az ingatlan n...
16 900 000 HUF
225 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ecsédi családi ház hirdetés (99554856)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1992 m2
Szobaszám: 3
Heves vármegye Ecséd településén eladásra kínálok egy 91 nm-es, komfortos, tehermentes, vegyes építésű családi házat! a 3 szobá...
34 900 000 HUF
383 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani családi ház hirdetés (13748227)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 847 m2
Szobaszám: 3
76 000 000 HUF
775 510 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani családi ház hirdetés (76129369)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1380 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó egy gyönyörű, vegyesfalazatú ház Hatvan csendes, mégis központi részén, a Táncsics Mihály utcában. Az ingatlan alapterüle...
78 500 000 HUF
654 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani családi ház hirdetés (87453531)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 717 m2
Szobaszám: 4
Fedezd fel álmaid otthonát Hatvan szívében! Ez az új építésű, modern tégla építésű ikerház 118 négyzetméteren terül el, és mind...
88 000 000 HUF
745 762 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal