Eladó ház (58682 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 682 db
Eladó Hatvani családi ház hirdetés (57763858)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 531 m2
Szobaszám: 3
Heves vármegye Hatvan belvárosában, a Tizeshonvéd utcában, eladásra kínálok egy 102 nm-es, duplakomfortos, tehermentes, 3 szobá...
64 990 000 HUF
637 156 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai családi ház hirdetés (47773444)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3
*** Szeretne új építésű környezetben élni a családjával egy modern új otthonban? Akkor ezt a lehetőséget ne hagyja ki! *** Tur...
67 300 000 HUF
673 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Turai családi ház hirdetés (46974949)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
84 200 000 HUF
684 552 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai családi ház hirdetés (87553395)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 921 m2
Szobaszám: 3
*** 1 Db családi ház vételáráért cserébe 2 db lakást kap! *** Lakjon az egyik 54 m2-es lakrészen és adja ki a másik lakrészt, ...
29 900 000 HUF
249 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apci családi ház hirdetés (26411396)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 855 m2
Szobaszám: 4
Fedezd fel álmaid otthonát Apcon! Ez a téglaépítésű ház 116 négyzetméteren terül el, és 855 négyzetméteres telekkel rendelkezik...
35 000 000 HUF
301 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai családi ház hirdetés (53445613)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 715 m2
Szobaszám: 4
Pest vármegye, Tura településén eladásra kínálok egy salakból épült, 101 nm-es, komfortos, tehermentes, 4 szobás családi házat!...
41 900 000 HUF
414 851 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (13867463)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 481 m2
Szobaszám: 2
Csendre, nyugalomra vágyik? Akkor ez az ingatlan önre vár! Jászfényszaru külterületi részén eladásra kínálok egy 53 nm-es, vegy...
7 900 000 HUF
161 224 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai családi ház hirdetés (83532477)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 832 m2
Szobaszám: 4
97 000 000 HUF
746 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztamonostori családi ház hirdetés (87693357)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 954 m2
Szobaszám: 2
Fedezd fel ezt a bájos, eladó téglaépítésű házat Pusztamonostoron, a Nefelejcs utcában! Az ingatlan 51 négyzetméteres alapterül...
27 000 000 HUF
529 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (45194924)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1374 m2
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, Jászfényszaru településén eladásra kínálok egy 90 nm-es, 2 szobás, tehermentes, vályogból épült ...
39 500 000 HUF
438 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kartali családi ház hirdetés (21743524)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 705 m2
Szobaszám: 3
*** Kartalon eladó régi típusú téglából épült parasztház! Ritkaság! *** Kartal egyik legkedveltebb utcájában kínálok eladásra ...
40 000 000 HUF
470 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zagyvaszántói családi ház hirdetés (32333464)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1441 m2
Szobaszám: 2
Zagyvaszántó településen kínálok eladásra egy jó helyen lévő felújításra váró nettó 55 m2-es, salakbetonból épült családi házat...
23 000 000 HUF
418 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani családi ház hirdetés (35447373)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 468 m2
Szobaszám: 3
Fedezd fel ezt a kivételes lehetőséget Hatvan szívében! Ez a téglaépítésű ház nemcsak tágas, hanem ideális otthont kínál a csal...
73 000 000 HUF
456 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai családi ház hirdetés (63857254)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 2149 m2
Szobaszám: 2
Pest vármegye, Tura városában eladásra kínálok egy felújítandó, salakból épült, tehermentes, 2 szobás családi házat. a 101 nm-e...
21 900 000 HUF
216 831 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai családi ház hirdetés (24144143)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 2
Pest vármegye, Tura településén eladó egy 77 nm-es, vert sárfalból épült családi ház. a két szobás épületben a villany, a víz, ...
25 900 000 HUF
336 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Adácsi családi ház hirdetés (33436496)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1438 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Részben felújított ingatlan, akár azonnali kulcsátadással! Heves vármegye, Adács településén eladásra kínálok egy 75 nm-es, kom...
24 990 000 HUF
333 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisbágyoni családi ház hirdetés (28597531)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1453 m2
Szobaszám: 2
Fedezd fel ezt a különleges lehetőséget Kisbágyon, ahol egy eladó vályogház vár rád! Az ingatlan 75 négyzetméteres alapterületé...
14 500 000 HUF
193 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani családi ház hirdetés (25223841)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 1107 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 3
Fedezd fel ezt a különleges lehetőséget Hatvan szívében! Ez a téglaépítésű, eladó ház tökéletes választás mindazok számára, aki...
65 000 000 HUF
58 717 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Úri családi ház hirdetés (76839541)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1491 m2
Szobaszám: 3
Olyan ingatlant szeretne, amelyet Ön alakíthat ki kedve szerint? Akkor ez a ház Önre vár! Pest vármegye, Úri településén eladás...
36 500 000 HUF
405 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apci családi ház hirdetés (19243437)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1460 m2
Szobaszám: 3
Apc központi elhelyezkedésű részén kínálok megvételre egy 66 m2-es, vegyes falazatú (vályog+kő+tégla) családi házat, amely jó a...
15 900 000 HUF
176 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal