Eladó ház (58688 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 688 db
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (74213793)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 547 m2
Szobaszám: 3
Eladó Mezőkövesden egy 75 m2-es, 3 szobás családi ház, 547 m2-es telken. Az ingatlan szerkezetileg jó állapotú, stabil alapot...
42 500 000 HUF
566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (43399299)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok egy 2 szobás, téglából épült 68 nm-es családi házat Selyemréten, a belvárostól mindössze 5 perc távolságra. Az...
24 900 000 HUF
366 176 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sajóbábonyi családi ház hirdetés (75351831)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1211 m2
Szobaszám: 3
Felújított, 3 szobás családi ház eladó Sajóbábony csendes részén, nagy telekkel, szép kilátással! Sajóbábony nyugodt, csendes...
22 000 000 HUF
241 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (74746137)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 3
Modern, energiatakarékos családi ház eladó Miskolc-Szirmán csendes zsákutcában! Miskolc-Szirma egyik nyugodt, forgalomtól men...
161 000 000 HUF
1 463 636 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőzsolcai családi ház hirdetés (84214333)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 592 m2
Szobaszám: 5
Eladó Miskolctól 5 perces autóútra Felsőzsolcán egy 2014-ben teljeskörűen felújított, 214 nm-es lakóterületű, nappali + 4 szobá...
85 990 000 HUF
401 822 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mályi családi ház hirdetés (43594739)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 238 m2
Telekterület: 1250 m2
Szobaszám: 5
Legyen otthona Miskolc vonzáskörzetében, Mályiban, terüljön el háza alatt a város! CSAK a mi KÍNÁLATUNKBAN! Eladásra kínálj...
89 000 000 HUF
373 949 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tokaji családi ház hirdetés (93467233)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 3
Tokaj kertvárosi részén, kiváló elhelyezkedéssel eladó egy 110 nm-es, masszív szerkezetű családi ház 566 nm-es saroktelken. Az ...
49 900 000 HUF
453 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szakonyi családi ház hirdetés (23454783)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 3800 m2
Szobaszám: 5
Az osztrák határtól 6 km-re Szakonyban családi birtok – medencével, tóval, hatalmas telekkel – kiváló áron! Eladó egy kivétel...
64 600 000 HUF
461 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (94739988)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: 634 m2
Szobaszám: 6
Gödöllőn, blahán eladó panorámás, napelemes, medencés, szaunás, 178 nm-es önálló családi ház, 634 nm TELEKKEL. 1998-Ban épült...
139 900 000 HUF
785 955 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (73534221)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 708 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag a judit ingatlan és hiteliroda KÍNÁLATÁBAN! ! ! ALKALMI vétel! ! ! 54. 9 M Ft helyett most 49. 9 M Ft! ! ! Gyömrő...
49 900 000 HUF
860 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (44874748)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 992 m2
Szobaszám: 3
Erdőkertes csendes részén hangulatos családi ház eladó! Erdőkertes csendes, mégis jól megközelíthető részén, aszfaltozott utcáb...
81 900 000 HUF
998 780 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sződligeti családi ház hirdetés (47657944)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1008 m2
Szobaszám: 4
Nyugodt kertvárosi családi ház Sződliget egyik legkeresettebb részén saroktelken, zöldövezetbenSződliget csendes, kertvárosi öv...
146 750 000 HUF
917 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (42413932)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 628 m2
Szobaszám: 3
Kétgenerációs lehetőség kiváló lokációval napfényes, külön bejárattal! Eladó egy világos 80 m2-es, 3 szobás, két légterű család...
94 900 000 HUF
1 186 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (36995542)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted