Eladó ház (58688 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 688 db
Eladó Nagyvenyimi családi ház hirdetés (49638997)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1348 m2
Szobaszám: 4
Nagyvenyimen eladásra kínálok egy 1984-ben téglából épült, 150 nm-es családi házat, 1348 nm-es körbekerített telken. a ház két ...
145 000 000 HUF
966 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztaszabolcsi családi ház hirdetés (45524532)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Fejér megye, Pusztaszabolcs 106 nm-es családi ház 460 nm-es saját kerttel eladó. a most épülő, tégla falazatú, szigetelt ingatl...
93 900 000 HUF
885 849 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagyvenyimi családi ház hirdetés (97233715)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 960 m2
Szobaszám: 2
Nagyvenyimen kínálok eladásra egy takaros, rendezett parasztházat, mely tágas telken fekszik. A ház 64 m2, a telek mérete 960 ...
28 000 000 HUF
437 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Előszállási családi ház hirdetés (78541346)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 1523 m2
Szobaszám: 5
Fejér-vármegye, Előszálláson kínálom eladásra ezt az 1523 m2-es telken fekvő vegyes falazatú 5 szobás felújítandó családi házat...
20 000 000 HUF
105 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (48222424)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Szekszárd Palánkon eladó sorház szélső háza. a 41 nm-es tégla ház 685 nm területen fekszik. Benne 1 szoba, kony...
12 500 000 HUF
304 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári ikerház hirdetés (41194499)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 549 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Tolna vármegye, Dunaföldvár központi részén található ikerházrészt. A telek 549 m2 osztott közös tulajdonú, ...
29 900 000 HUF
439 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi sorház hirdetés (45573829)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 422 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Gárdony csendes, kertvárosi részén kínálunk eladásra egy kiváló adottságokkal rendelkező sorházi családi házat, amely ideális v...
149 900 000 HUF
1 040 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (15234935)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 5
Közvetlen vízkapcsolattal rendelkező családi ház eladó saját stéggel és CSÓNAKKIKÖTŐVEL! Eladásra kínálunk egy páratlan adott...
220 000 000 HUF
1 375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (23275944)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 2922 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Szekszárd Csomorika dűlőben eladó 2922 nm területen lévő 42 nm-es lakhatásra alkalmas tégla szerkezetű ház. Ben...
29 900 000 HUF
711 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (43347525)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 947 m2
Szobaszám: 5+ 3 fél
Fejér megye, Gárdony, Agárd 200 nm-es családi ház és vállalkozás eladó. a tégla falazatú, szigetelt egyszintes ingatlan Agárdon...
154 900 000 HUF
774 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi ikerház hirdetés (24383426)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 547 m2
Szobaszám: 4
Eladó Szigetszentmiklós egyik legcsendesebb, családbarát részén egy kiváló állapotú, 115 m2-es könnyűszerkezetes ikerház, amely...
83 500 000 HUF
713 675 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kulcsi családi ház hirdetés (43854235)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 1422 m2
Szobaszám: 4
Kulcson, Fejér vármegyében kínálunk eladásra egy modern, új építésű, 117 nm-es családi házat, amely egy 1422 nm-es, tágas telke...
79 900 000 HUF
682 905 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (43578735)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1626 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy teljes körűen felújított családi ház Pécs kedvelt Mákár városrészén, különleges elhelyezkedéssel a tájvédelmi terület...
122 000 000 HUF
1 220 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (73554554)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
**** Eladásra kínálok Szekszárdon egy 3 szintes családi házat! **** Eladásra kínálok Szekszárd nyugodt és innovatív részén egy...
79 000 000 HUF
282 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (92556785)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1470 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Szekszárdon Hosszúvölgy utcában eladó 1470 nm területen lévő 35 nm-es, 1970-ben épült tégla, felújítandó lakóhá...
29 000 000 HUF
828 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Adonyi ikerház hirdetés (94578242)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Kiváló lokáció, magas szintű kivitelezés! Adony csendes, kertvárosi részén, mégis központhoz közel eladó egy földszintes, újép...
79 900 000 HUF
677 118 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyvenyimi családi ház hirdetés (85973764)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 406 m2
Telekterület: 1348 m2
Szobaszám: 4
Fejér vármegyében, Nagyvenyimen kínálok megvételre egy kiváló adottságokkal rendelkező, 256 m2 alapterületű autószerelő- és fén...
145 000 000 HUF
357 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (43439422)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 207 m2
Telekterület: 680 m2
Szobaszám: 2+ 4 fél
Van az a pont, amikor már nem csak egy házat keresel, hanem egy helyet, ahol minden összeáll. Szigetszentmiklós egyik nyugodt...
128 500 000 HUF
620 772 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Adonyi családi ház hirdetés (65163454)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Adony központjában kínálok megvételre egy barátságos hangulatú, kiváló állapotú, teljes körűen felújított lakást, amely ideális...
68 000 000 HUF
715 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyvenyimi családi ház hirdetés (47584633)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2