Eladó ház (58688 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 688 db
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (54777443)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Pest megyében, Budapesstől 15 km-re, Szigetszentmiklós központi részén eladó egy 3 szintes, 240 m2-es tégla ház, 360 m2-es telk...
78 000 000 HUF
339 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (77258396)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Pest megyében, Szigetszentmiklóson, a városközponthoz közeli részen eladó egy 280 négyzetméteres, nappali+6 szobás családi ház....
149 900 000 HUF
535 357 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (43449834)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 547 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Székesfehérváron, Maroshegy Kertvárosi, csendes környezetben Székesfehérváron, Maroshegy kedvelt részén, kert...
78 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (23558727)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Tolna megye Szekszárd kedvelt utcájában 700 nm-es telken eladó egy 2009-ben épült, mediterrán stílusú, 140 nm-es lakóterületű, ...
117 000 000 HUF
835 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi ikerház hirdetés (47439367)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 96 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó új építésű ikerház Szekszárd egyik legnyugodtabb utcájában? Ahol jó élni. Ha fontos Önnek a csend, a rendezett környeze...
92 500 000 HUF
963 541 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi családi ház hirdetés (94542323)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 10321 m2
Szobaszám: 3
Exkluzív befektetési lehetőség Paks kiemelt lokációjában Paks-Csámpa egyik legígéretesebb területén, az atomerőmű közvetlen kö...
95 000 000 HUF
730 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyvenyimi családi ház hirdetés (37435357)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1348 m2
Szobaszám: 4
Fejér vármegyében, Nagyvenyimen eladásra kínálok egy 1984-ben téglából épült, 150 nm-es családi házat, 1348 nm-es körbekerített...
145 000 000 HUF
966 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (53477562)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1520 m2
Szobaszám: 3
Tolna megye Szekszárd város külterületén, a Csötönyivölgyben eladó 1520 nm területen/ szőlő és gazdasági épületként nyílvántart...
68 000 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tolnai családi ház hirdetés (31665822)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 226 m2
Szobaszám: 3
Tolna csendes részén eladásra kínálunk egy 117 nm-es, vegyes falazatú családi házat, amely 226 nm-es telken helyezkedik el. A...
32 500 000 HUF
277 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (75354797)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 473 m2
Szobaszám: 3
Érden, Érdliget központi részén eladó egy klasszikus kádárkocka típusú családi ház! A 100 m2-es ingatlan egy 473 m2-es, sík f...
64 900 000 HUF
649 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátaszéki családi ház hirdetés (73343846)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 499 m2
Szobaszám: 4
Alkalmi ár! 4 Szobás családi ház 11 MILLIÓÉRT! Ne maradj le! Eladó egy felújítandó 100 nm-es, napfényes családi ház kiváló he...
11 000 000 HUF
110 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Daruszentmiklósi családi ház hirdetés (14442179)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 3597 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Fantasztikus lehetőség a nyugalom szigetén, ha a reggeli kávéját issza a teraszon, akár még egy őzet is láthat. Fejér vármegyé...
30 000 000 HUF
545 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tolnai ikerház hirdetés (79977683)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 617 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Tolna vármegye, Tolna városában a víztorony közelében eladó egy tetőtér beépítéses, téglából épült 4+2 szobás ház / ikerház egy...
30 990 000 HUF
245 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti sorház hirdetés (28135413)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 544 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Otthonos, modern új építésű sorház Dunaharaszti Ófaluban átadás 2026 II. Negyedév Dunaharaszti Ófalu városrészében, egy kedvelt...
99 900 000 HUF
1 009 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi családi ház hirdetés (62524863)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 1068 m2
Telekterület: 3583 m2
Szobaszám: 1
Kivételes lehetőség Mogyoródon! 1068, 8 m2-es ipari ingatlan 3583 m2-es, összközműves telken eladó vagy kiadó. Befektetőknek, f...
378 000 000 HUF
353 932 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyvenyimi családi ház hirdetés (73937535)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted