Eladó ház (58688 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 688 db
Eladó Zalaszentgróti családi ház hirdetés (34387887)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 903 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Zalaszentgróton! Eladásra kínálok egy jó állapotú, stabil szerkezetű, de igény szerint felújítandó családi ...
38 900 000 HUF
389 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisapáti családi ház hirdetés (47473725)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 960 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Veszprém vármegye, Kisapátiban. A ház 62 nm, a 60-as években épült, Tapolcától csupán 6 km-re egy csendes k...
42 500 000 HUF
696 721 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Piliscsabai családi ház hirdetés (94929336)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 732 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Piliscsabán kínálunk megvételre egy 732 nm-es telken fekvő 132 nm-es, 2 szintes családi házat. A ház 1980-as években épült, el...
69 900 000 HUF
1 059 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (39935227)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 362 m2
Szobaszám: 4
***Pálmafák, medence és okos megoldások Pesterzsébeten*** Eladóvá vált Pesterzsébet kertvárosának egyik legkülönlegesebb, 165 ...
153 990 000 HUF
933 272 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (43745366)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza egyik legkeresettebb, exkluzív környékén kínálunk megvételre egy valóban prémium kategóriás, modern megjelenésű ike...
161 500 000 HUF
1 055 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (38934435)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 323 m2
Szobaszám: 4
Prémium modern ikerházfél eladó Budapest XVIII. kerületében Muraköz utcábanBudapest XVIII. kerületének egyik csendes, mégis kiv...
174 900 000 HUF
1 345 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (45894933)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 356 m2
Telekterület: 860 m2
Szobaszám: 7
Eladó luxus Ingatlan Halászteleken! Eladásra kínálunk egy 356 m2-es családi házat Halásztelek frekventált utcájában. Az ingatla...
329 000 000 HUF
924 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki ikerház hirdetés (56353834)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 4
Eladóvá vált Halásztelek egyik csendes, rendezett utcájában egy 2023-ben épült, minden modern igényt kielégítő, 90 négyzetméter...
154 000 000 HUF
1 711 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (33733443)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 684 m2
Szobaszám: 4
Ez az ingatlan ideális befektetési lehetőség, vagy remek választás azok számára, akik egy otthonos, nyugodt környezetben szeret...
89 990 000 HUF
473 631 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki ikerház hirdetés (87937346)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Ne hagyja ki ezt az egyedi lehetőséget, hogy saját otthonává tegyen egy kényelmes, energiatakarékos és stílusos ikerházat Halás...
125 500 000 HUF
1 004 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (44777575)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 1074 m2
Szobaszám: 5
Amikor a város közel van, de a csend az otthon részeBudapest XVIII. kerületének egyik legkedveltebb részén, Ganzkertváros zöldö...
154 900 000 HUF
1 312 711 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (17378236)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: 548 m2
Szobaszám: 4
Tégla építésű családi ház eladó a 18. kerületben, Újpéteritelepen kétgenerációs, felújított, kertvárosi otthonEladó Budapest XV...
121 900 000 HUF
852 447 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi házrész hirdetés (55244557)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 256 m2
Szobaszám: 3
Budapest 18. kerületében a Béke tér közelében 1 szintes, 64nm-es, pincés, házrész eladó. Telek:256 nm-es telekrész tartozik ehh...
84 900 000 HUF
1 326 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (58558533)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 575 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Napfényes, kertkapcsolatos otthon Halásztelken alakítsa saját ízléséreHalásztelek egyik csendes mellékutcájában található egy i...
76 800 000 HUF
960 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (78442225)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 171 m2
Telekterület: 895 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Budapest XVIII. kerületének kertvárosi ékkövében GanzkertvárosbanAz egyik legkeresettebb, nyugodt kertvárosi ...
145 000 000 HUF
847 953 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (38519387)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 312 m2
Szobaszám: 4
Eladó a XVIII. Szemeretelepen egy 110 nm-es, három szintes, nappali+két hálószobás, rendezett, jól karbantartott, cirkós fűtése...
91 000 000 HUF
827 272 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (95625958)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 585 m2
Szobaszám: 7
Nagycsaládosok, összeköltözők figyelem! Kedvező áron eladó egy Makovecz stílusú exkluzív, 5 szobás családi ház. XVIII. kerületb...
186 000 000 HUF
620 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (49452384)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 4
Eladó Halásztelek központi, mégis csendes részén egy 182 nm-es, kétszintes, téglaépítésű családi ház, 719 nm-es, parkosított te...
132 900 000 HUF
730 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (95445734)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 554 m2
Szobaszám: 6
Kétgenerációs, teljeskörűen felújított családi ház eladó Budapest XVIII. kerület, Újpéteritelepen Ha egy napfényes, luxus hangu...
149 900 000 HUF
788 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (87346767)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 5
Prémium minőség és csend 210 nm-es önálló álomotthon ELADÓ! Költözzön Budapest XVIII. kerületének legkedveltebb részére, Újpéte...
199 999 000 HUF
952 376 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal