Eladó ház (58688 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 688 db
Eladó Kosdi családi ház hirdetés (26338335)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 1902 m2
Szobaszám: 4
Kosdon, Budapesttől 15 percre, tégla ház eladó! ! ! Ha szeretne közel lenni a fővároshoz, de mégis távol a város zajától otthon...
75 000 000 HUF
669 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagymarosi családi ház hirdetés (85289738)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 6
Eladó Nagymaros családi ház panorámás kilátássalEladásra kínálok gyönyörű panorámás kilátással teljesen felújítandó családi ház...
72 990 000 HUF
442 363 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Fóti családi ház hirdetés (79974425)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 227 m2
Telekterület: 992 m2
Szobaszám: 5
Eladó családiház FótKülönleges stílusú, rendezett, családi házat kínálok eladásra Fót egyik csendes utcájában, nyugodt környeze...
168 900 000 HUF
744 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai sorház hirdetés (41854777)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 516 m2
Telekterület: 2499 m2
Szobaszám: 8
Kiemelt ajánlat BEFEKTETŐKNEKKülönleges befektetési lehetőség Tatabánya-FelsőnEladó Tatabánya-Felsőn, csendes, zöldövezeti körn...
35 000 000 HUF
67 829 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni családi ház hirdetés (67235979)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 3956 m2
Szobaszám: 4
Eladó autentikus családi ház hatalmas telken, Őrbottyán főúton! Egy gyönyörű, 3960 m²-es telken autentikus, 200 m²-es családi h...
145 000 000 HUF
690 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (16263569)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: 506 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház 10. kerület ÓhegyTÖBB lehetőséget rejtő családi ház! ! Akár befektetésre IS! ! Eladásra kínálok egyedi kinéze...
170 000 000 HUF
971 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei ikerház hirdetés (28753949)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 513 m2
Szobaszám: 2
Felújításra előkészített téglaépítésű kis ház eladó Kisterenyén! a látványtervek mesterséges intelligencia által készültek, táj...
5 500 000 HUF
122 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csomádi családi ház hirdetés (63875434)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 253 m2
Telekterület: 1860 m2
Szobaszám: 8
Több generációs otthon hatalmas kerttel Csomád szívében ahol együtt lehet a család, mégis mindenkinek megmarad a saját tereBuda...
160 000 000 HUF
632 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi sorház hirdetés (92752193)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Két szintes családi ház közös kerttel és udvari autóbeállóval Soroksár központjában, csendes utcában! Duna part mellett! ! Buda...
89 900 000 HUF
736 885 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (45639936)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 395 m2
Telekterület: 545 m2
Szobaszám: 1
Történelmi hangulat, modern lehetőségek sokoldalú befektetés Vác szívében Vác Magyarország egyik legpatinásabb városa, melynek ...
157 500 000 HUF
398 734 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (47793334)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház zöldövezetben Pestszentlőrincen Erzsébettelepen. Csendes, kertvárosi környezetben kínálunk eladásra egy kétsz...
74 500 000 HUF
677 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsabai családi ház hirdetés (33535744)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 872 m2
Szobaszám: 6
A budapesti agglomeráció festői dombjai között, Piliscsabán, két generációs teljeskörűen felújított családi ház, baráti áron vá...
149 000 000 HUF
876 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi családi ház hirdetés (93825277)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 3
Eladó 40 m²-es mobilház azonnal elszállítható! Mogyoród területén eladó egy jó állapotú, holland típusú mobilház. Fontos: a tel...