Eladó ház (58687 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 687 db
Eladó Pécsváradi családi ház hirdetés (74349942)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 844 m2
Szobaszám: 7
Modern, energiatakarékos családi ház eladó Pécsvárad új építésű részén! Pécsvárad közkedvelt, új építésű részén kínáljuk megv...
139 990 000 HUF
903 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (94765434)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
Modern családi ház PécsÚjhegyen napelemmel és dupla garázzsal Pécs Újhegy csendes részén, a Barázda utcában eladó egy 2010-ben ...
174 900 000 HUF
1 066 463 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mikosszéplaki családi ház hirdetés (37999364)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1974 m2
Szobaszám: 3
Csendes környezetben, 6 km - re a szajki - tavaktól vált eladóvá egy 82 m2-es lakóterű tégla családi HÁZ! ZALAEGERSZEGTŐL 29 ...
18 500 000 HUF
225 609 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tárnoki családi ház hirdetés (25936534)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: 701 m2
Szobaszám: 5
Tágas, extrákkal felszerelt családi ház eladó Tárnokliget egyik legkedveltebb részén! Tárnok csendes, családbarát részén, Tár...
153 400 000 HUF
861 797 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi ikerház hirdetés (34371774)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Budapest XXII. kerületében Budafokon 300 m2-es kerttel rendelkező belső kétszintes, dupla komfortos, nappali ...
142 900 000 HUF
1 661 627 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonberényi családi ház hirdetés (18561366)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 708 m2
Szobaszám: 12
A lido home Keszthely eladásra kínál egy balatonberényi újépítésű családi HÁZAT. Nach dem ungarischen Text ist die Beschreibun...
290 000 000 HUF
1 355 140 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Öttevényi családi ház hirdetés (76495364)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 4
Lido Home győri irodája eladásra kínál Öttevényen egy egyedi hangulatú, galériás családi házat, amely minőségi kivitelezéssel é...
149 900 000 HUF
999 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péri családi ház hirdetés (37437524)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1809 m2
Szobaszám: 3
Lido Home győri irodája eladásra kínál Pér, csendes, kedvelt részén egy nettó 86 m2-es teljes körűen és igényesen felújított cs...
99 900 000 HUF
1 161 627 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaszigeti családi ház hirdetés (32437333)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 5
Dunasziget egyik legszebb, közvetlen vízparti részén kínálunk eladásra egy kivételes adottságokkal rendelkező ingatlant, amely ...
207 900 000 HUF
945 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Parádi családi ház hirdetés (63342728)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
A Mátra hegység északi oldalán, turisztikailag kedvelt kirándulóhelyen, a festői szépségű zsákfaluban, Parádóhután elhelyezkedő...
22 900 000 HUF
381 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Császártöltési családi ház hirdetés (46753326)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 321 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 7
Bács-Kiskun megye Császártöltés központjában felújított, 321nm-es családi ház eladó. Az ingatlan az 1980-as években épült tégla...
84 990 000 HUF
264 766 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (93175537)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 649 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, felújítandó, 63 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan 2003-ban épült, tégla szerkezetű. Található ...
8 990 000 HUF
142 698 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (93734652)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1450 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, 110 nm-es családi ház eladó. A vegyes falazatú ingatlanban található három szoba, nappali, konyha,...
16 990 000 HUF
154 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (64193578)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 767 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, csendes, nyugodt környéken, 105 nm-es, felújítás alatt álló családi ház eladó. Az ingatlan tégla s...
8 500 000 HUF
80 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zagyvarékasi családi ház hirdetés (33442328)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 981 m2
Szobaszám: 3
Zagyvarékason eladó egy 110 m2-es 3 szobás családi ház! Az ingatlan adatai: - vegyesfalazatú tégla alappal - belül teljesen...
36 000 000 HUF
327 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hódmezővásárhelyi családi ház hirdetés (57564196)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 597 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy 2002-ben épült 142 m2 alapterületű, amerikai stílusú családi ház. Telek méret: 597 m2 Az ingatlanhoz tartozik egy 25...
119 000 000 HUF
838 028 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tahitótfalui családi ház hirdetés (66769972)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 160 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Tahitótfaluban, a Szigeten (nem hegyen, nem ártérben), központi elhelyezkedésű, mégis csendes utcában egy 72 m²-es, 1+2 f...
53 000 000 HUF
736 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bihartordai családi ház hirdetés (74995572)
36 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: 2
Bihartorda kedvelt részén ( vegyesbolt, posta 100 méteren belül) ház eladó. Az ingatlanban 2 szoba, konyha, közlekedő, fürdő...
10 900 000 HUF
136 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi családi ház hirdetés (74274692)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2