Eladó ház (58672 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 672 db
Eladó Tiszakécskei sorház hirdetés (39867464)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 3
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában eladó Bács-Kiskun vármegyében, Tiszakécskén egy háromlakásos sorház egyik lakása, amely eg...
64 900 000 HUF
737 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (21423387)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 3246 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megyében, Tiszakécskén, Tiszabög városrészben, főút mentén eladó egy teljeskörűen felújított családi ház, amely kiv...
73 900 000 HUF
621 008 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagyecsedi családi ház hirdetés (32435747)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 2826 m2
Szobaszám: 3
Költözhető otthon, hatalmas kerttel? Kiváló alap a családnak! Jó állapotú, 3 szobás családi ház óriási telekkel Nagyecseden az...
17 000 000 HUF
160 377 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírpazonyi ikerház hirdetés (44743744)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 3
Prémium ikerház eladó Nyírpazony központi részén, saját igényre szabható KIALAKÍTÁSSAL Nyírpazony csendes, mégis központi rész...
76 990 000 HUF
810 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (32739245)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 197 m2
Telekterület: 584 m2
Szobaszám: 6
Olyan otthont keres ahol mindenki elfér? Szeretné a saját igényeire szabni? a közlekedés legyen jó, de a környék meg csendes? A...
139 900 000 HUF
710 152 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (33894721)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 40 m2
Szobaszám: 1
Budapest XXIII. kerületének központi részén 450 méterre a Hősök Terétől eladó egy 36 nm es 1 szobás házrész. Az ingatlan 5 la...
32 900 000 HUF
913 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykozári családi ház hirdetés (59374475)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1008 m2
Szobaszám: 4
Eladó 2003-ban épített könnyűszerkezetes 100 m2-es, összközműves családi ház Nagykozár csendes részén Referencia szám: hz048993
94 900 000 HUF
949 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (37936817)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1010 m2
Szobaszám: 4
Egyedi lehetőség! Donátus központi részén eladó egy belső kétszintes, nettó 100 nm alapterületű lakótérrel rendelkező, jelenleg...
84 900 000 HUF
849 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykozári családi ház hirdetés (28334489)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 243 m2
Telekterület: 1250 m2
Szobaszám: 6+ 2 fél
Eladásra kinálok egy kétlakásos családi házat, Pécs központjától 8km-re Nagykozárban. Az ingatlan 2005-ben épült, 1 250m² telk...
225 000 000 HUF
925 925 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi házrész hirdetés (85497339)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 220 m2
Szobaszám: 1
XXII. Budatétényben kertkapcsolatos lakás ELADÓ OTTHON start hitelnek MEGFELEL SAJÁT széles UTCAFRONT AUTÓBEÁLLÓ NAGY kert (15...
64 900 000 HUF
1 158 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (43933949)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 1125 m2
Szobaszám: 4
Debrecenben, a Lázár utca közelében eladásra kínálok egy 101 nm-es, amerikai konyha nappalis + 3 szobás, + 26 nm-es fedett tera...
129 900 000 HUF
1 286 138 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (87339344)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: 648 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Debrecenben a Lencztelepen, 648 m²-es telken fekvő, nettó 182 m²-es, belső 3 szintes, kétgenerációs Ikerház fele teljes bútorza...
130 000 000 HUF
714 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári családi ház hirdetés (48325769)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 535 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Solymár kertvárosias részén kiváló lehetőség! Solymár csendes, kertvárosias környezetében kínálunk megvételre...
85 000 000 HUF
1 011 904 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi ikerház hirdetés (45686578)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy remekül megépített, 86 nm-es nettó lakóterülettel rendelkező, tárolónál kapcsolatos ikerház Szigethalmon! A ház 2026...
88 900 000 HUF
1 033 720 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lovászi családi ház hirdetés (51592653)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1283 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Lovásziban Eladásra kínálok Lovásziban egy 94nm-es családi házat. A ház 10cm-es külső szigetelést kapott, ho...
21 000 000 HUF
223 404 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lovászi családi ház hirdetés (34385174)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1283 m2
Szobaszám: 4
21 000 000 HUF
223 404 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szerencsi családi ház hirdetés (69233439)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 742 m2
Szobaszám: 2
Eladó teljeskörűen felújított családi ház Szerencsen, csendes zsákutcában, jó szomszédsággal. A 60 m2-es, 2 szobás ingatlan 20...
38 900 000 HUF
617 460 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőzsolcai családi ház hirdetés (43943829)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 592 m2
Szobaszám: 5
Eladó Miskolctól 5 perces autóútra Felsőzsolcán egy 2014-ben teljeskörűen felújított, 214 nm-es lakóterületű, nappali + 4 szobá...
85 990 000 HUF
401 822 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Polgári családi ház hirdetés (63369323)
37 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1027 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Polgár frekventált részén egy 3 szobás, vályogból épült felújított családi házat. a felújítás során új műanyag...
28 990 000 HUF
322 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi ikerház hirdetés (33331551)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok Magyarürögi részen egy belső kétszintes, pár éve épült világos 3 háló+nappalis házat. Az ingatlan rezsije rend...
119 900 000 HUF
1 131 132 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal