Eladó ház (58681 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 681 db
Eladó Fóti családi ház hirdetés (22485254)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 1121 m2
Szobaszám: 6
Kétgenerációs kialakításra alkalmas családi ház, hatalmas telekkel Fóton! Eladásra kínálunk egy 190 m²-es, tágas és világos csa...
137 000 000 HUF
721 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti sorház hirdetés (53994731)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 4
Eladó sorházi lakás Fót Királydomb! Eladásra kínálok egy kitűnő állapotban lévő tágas, világos sorházi lakást Fót kiemelkedő ré...
126 990 000 HUF
1 154 454 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Fóti családi ház hirdetés (33938759)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 556 m2
Szobaszám: 4
Energiahatékony, napelemes önálló családi ház Fóton! Fót kedvelt, nyugodt részén, Kisalagon kínálunk megvételre egy önálló, 180...
156 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti házrész hirdetés (22295394)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 4
Eladó tágas, sok lehetőséget rejtő lakás Fót Kisalag városrészének elején. 134 Nm-es lakás egy családi ház emeletén, saját, kiz...
124 900 000 HUF
960 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sződi családi ház hirdetés (37333337)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 5
Kétgenerációs családi ház Sződ központjában! ! Sződ frekventált, mégis nyugodt részén kínálunk megvételre egy kiváló adottságok...
82 430 000 HUF
499 575 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (94836754)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 453 m2
Szobaszám: 5
**Otthon, ahol minden részletnek helye van 5 szobás családi ház Újpest Dunakeszi felöli részén** Újpest csendes, családi házas ...
143 500 000 HUF
1 025 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisvörösvári családi ház hirdetés (74369199)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 488 m2
Szobaszám: 5
Befektetők figyelem dupla hozam egyetlen INGATLANBÓL! Nem minden ingatlan termel. Ez igen. Pilisvörösvár központjában kínálunk...
94 700 000 HUF
1 052 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (75567346)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 275 m2
Telekterület: 1260 m2
Szobaszám: 4
Gárdony-Dinnyés településen, új építésű, családi házas övezetben eladásra kínálunk egy 1265 nm2-es telken fekvő, 275 nm-es (ebb...
229 900 000 HUF
836 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (43152496)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1764 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Hajdúsámson - 60 nm-es, felújított otthon 1764 nm-es telken Helyszín: Hajdúsámson Irányár: 51. 900. 000 HUF ...
51 900 000 HUF
865 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (84473374)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1078 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Hajdúböszörmény - Belváros, 90 nm-es ingatlan 1078 nm-es telken Helyszín: Hajdúböszörmény, Belváros Irányár:...
53 900 000 HUF
598 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (24243188)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 370 m2
Szobaszám: 2
Debrecen Vargakertben egyedi igények szerint alakítható családi ház eladó! A családi ház Debrecen Vargakert városrészének cse...
79 500 000 HUF
957 831 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (94735351)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 677 m2
Szobaszám: 3
Debrecen Falóger városrészen ikerház eladó! A ház Debrecen Falóger városrészén, aszfaltozott utcában található. Közvetlen a h...
87 900 000 HUF
1 112 658 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bocskaikerti családi ház hirdetés (47749351)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 1345 m2
Szobaszám: 2
Bocskaikert csendes részén családi ház eladó! A családi ház Debrecentől 10 kilométerre, Bocskaikert - Monostordülőn található...
52 500 000 HUF
709 459 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bocskaikerti családi ház hirdetés (34548326)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 2182 m2
Szobaszám: 5
Az Openhouse Debrecen Hadházi úti Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180987 hivatkozási számú bocskaikerti családi ház. Bocsk...
139 000 000 HUF
847 560 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrsági családi ház hirdetés (52886474)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 2713 m2
Szobaszám: 5
Az Openhouse Center - Győr Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178598 hivatkozási számú győrsági családi ház. Győrhöz közel cs...
78 000 000 HUF
595 419 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (35441544)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2
Eladó fél ikerház Érd központi részén 65 nmÉrd kedvelt, központi helyén kínálunk megvételre egy 65 nm-es, jó elosztású fél iker...
69 900 000 HUF
1 075 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (22294532)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 3
Eladó ház Szentesen, a központ közelében! Frekventált, mégis csendes környéken kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal r...
45 000 000 HUF
652 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (91728779)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 3328 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Orosházán, hatalmas telekkel - kiváló lehetőség gazdálkodásra! Orosházán kínálok megvételre egy 3328 nm-es ...
24 000 000 HUF
279 069 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hódmezővásárhelyi családi ház hirdetés (46473424)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 457 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
*** Az OTP ingatlanpont kínálatában *** eladó Csongrád vármegyében, Hódmezővásárhelyen egy jó állapotú kétszintes 190 nm-es, 7 ...
105 000 000 HUF
552 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (69687572)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 3
45 000 000 HUF
652 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal