Eladó ház (58673 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 673 db
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (44732449)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 1540 m2
Szobaszám: 1
Értékes lehetőség Miskolc zöld övezetében: egy részben felújított családi ház 1540 m²-es telken, kiváló alapokkal és bővítési p...
17 999 000 HUF
428 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ongai családi ház hirdetés (39549933)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 189 m2
Telekterület: 2032 m2
Szobaszám: 5
Onga keresett részén eladó egy 1978-ban épült, jó állapotú, 5 szobás családi ház, nagy telekkel. Az épület szerkezeti szempont...
49 800 000 HUF
263 492 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kunszentmiklósi családi ház hirdetés (22873834)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 542 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó családi ház Kunszentmiklóson! Kunszentmiklós csendes, nyugodt részén eladó egy 110nm-es felújítandó családi ...
39 900 000 HUF
362 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (47483883)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 416 m2
Szobaszám: 2
Dömsöd belterületi részén eladó egy két szintes, 2 szobás, tégla építésű, összesen 85 nm-es ház, ami egy 416 nm-es telken helye...
49 000 000 HUF
576 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti házrész hirdetés (93998462)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2
Dunaharaszti felsővárosában eladó 2 szobás HÁZRÉSZ! Dunaharaszti Felsővárosának közkedvelt, könnyen megközelíthető részén kín...
60 000 000 HUF
821 917 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (98653729)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1047 m2
Szobaszám: 4
Maglódon szép nagy önálló családi ház ELADÓ! Maglódon frekventált helyen kínáljuk eladásra 2 teljes értékű szoba + nappali kia...
89 900 000 HUF
977 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunapataji családi ház hirdetés (11588769)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1565 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun vármegyében, Dunapataj nagyközségében eladásra kínálok egy családi házat. Az ingatlan 1565 m2-es telekre épült. Meg...
37 000 000 HUF
370 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi családi ház hirdetés (52393841)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 940 m2
Szobaszám: 5
Exkluzív vízparti birtok a Ráckevei-Dunaág csendes szakaszán - saját stéggel, páratlan adottságokkal Kivételes lehetőség azok ...
183 000 000 HUF
1 076 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi családi ház hirdetés (57853998)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 940 m2
Szobaszám: 5
183 000 000 HUF
1 076 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki ikerház hirdetés (37536223)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 340 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó családi ház - ikerház - Halásztelek - pest vármegye - HITELEZHETŐ! Eladásra kínálok Budapesttől 30 percre Pest Vármegyé...
109 000 000 HUF
1 397 435 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőzsolcai családi ház hirdetés (64243336)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 3+ 3 fél
Eladó Felsőzsolcán, kertvárosi környezetben egy 112 nm-es hasznos alapterületű kétszintes családi ház, melyhez tartozik egy gar...
56 900 000 HUF
508 035 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (38377932)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 2220 m2
Szobaszám: 1
Családi ház jó áron eladó! Eladó a Bertalan utca végén egy 2022-ben épült 65 nm alapterületű családi ház 2220 nm-es telken! a h...
29 900 000 HUF
543 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (67534378)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 3
Modern, energiatakarékos családi ház eladó Miskolc-Szirmán csendes zsákutcában! Miskolc-Szirma egyik nyugodt, forgalomtól men...
161 000 000 HUF
1 463 636 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci ikerház hirdetés (27154699)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladásra kínálunk Miskolc-Martinkertvárosban 2026-ben épülő társasházban új építésű lakásokat. Az épületben 4 db, egyenként 10...
89 500 000 HUF
860 576 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci sorház hirdetés (96314347)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó 3 szintes ingatlan Miskolc belvárosában! a tervezett átadási idő, 2027. Május. a háromszintes kialakítás nemcsak esztétik...
215 000 000 HUF
1 493 055 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (74347399)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Modern, újépítésű családi ház eladó Miskolc-Szirmán! Ha egy igényesen megépített, energiatakarékos és azonnal költözhető otth...
139 000 000 HUF
1 263 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (55554587)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok egy 2 szobás, téglából épült 68 nm-es családi házat Selyemréten, a belvárostól mindössze 5 perc távolságra. Az...
24 900 000 HUF
366 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szerencsi családi ház hirdetés (93779493)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 742 m2
Szobaszám: 2
Eladó teljeskörűen felújított családi ház Szerencsen, csendes zsákutcában, jó szomszédsággal. A 60 m2-es, 2 szobás ingatlan 20...
38 900 000 HUF
617 460 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajóbábonyi családi ház hirdetés (57391434)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1211 m2
Szobaszám: 3
Felújított, 3 szobás családi ház eladó Sajóbábony csendes részén, nagy telekkel, szép kilátással! Sajóbábony nyugodt, csendes...
22 000 000 HUF
241 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ongai családi ház hirdetés (36226235)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 3
Eladó Onga Miskolc felőli részén, a vasúti sínek előtti nyugodt, családi házas környezetben egy 110 nm-es, nappali + 3 szobás, ...
37 990 000 HUF
345 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal