Eladó ház (58852 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 852 db
Eladó Kiskőrösi családi ház hirdetés (57354832)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 777 m2
Szobaszám: 3
Kiskőrösön 115 nm családi ház eladó, 777 nm telken. Ingatlan jellemzői: - 3 szoba, konyha, előszoba, fürdő, WC+mosókonyha, kam...
49 000 000 HUF
426 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (44867777)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 3
Izsákon a központhoz közel 85 nm családi ház 730 nm telken eladó! Ingatlan jellemzői:- 3 szoba, konyha, fürdő+WC, kamra, közle...
35 500 000 HUF
417 647 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (47635843)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 644 m2
Szobaszám: 5
Kecskemét kedvelt kertvárosi részén Katonatelepen egy 620 m2-es saroktelken eladó egy 260 m2-es 4 szobás, vállalkozásra is alka...
135 000 000 HUF
519 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (59884854)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 462 m2
Szobaszám: 4
Újépítésű, önálló családi ház saroktelken – prémium műszaki tartalommal, azonnal költözhető Ha olyan új építésű otthont kerese...
85 000 000 HUF
934 065 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői ikerház hirdetés (63753329)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 470 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálok Üllőn egy Nappali+ 4 szobás, Duplakomfortos Ikerházat rendezett szép udvarral és Medencével, csendes környék...
125 000 000 HUF
1 024 590 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (75753775)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 712 m2
Szobaszám: 4
Eladó teljeskörűen felújított álomotthon Üllőn! Üllő egyik legkedveltebb, családi házas övezetében, 712 m²-es, parkosított te...
105 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (23417534)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 802 m2
Szobaszám: 4
Két generáció, egy otthon Üllő csendes, rendezett részén Ha olyan otthont keres, ahol a család együtt maradhat, mégis mindenki...
91 900 000 HUF
1 032 584 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (34743325)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 648 m2
Szobaszám: 5
Üllőn, családi házas környezetben eladó egy 150m2-es, földszintes elrendezésű, ötszobás, összkonfortos családi ház, 648m2-es te...
107 900 000 HUF
719 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (23792435)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1012 m2
Szobaszám: 1
Üllőn eladó 1o12 nm telekkel rendelkező 55 nm alapterületű családi ház. Az épület jelenlegi lakótere 35 nm, mely a meglévő he...
39 900 000 HUF
1 140 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői ikerház hirdetés (44134497)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 325 m2
Szobaszám: 4
Üllő legjobb környékén eladó új építésű ikerházfél magas műszaki TARTALOMMAL! 2026 Tavasszal KÖLTÖZHETŐ! 15%-Al FOGLALÓZHATÓ...
120 000 000 HUF
1 263 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői sorház hirdetés (91589134)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 2
Egyedülálló lehetőség Üllőn a Sportliget lakóparkban! ! Eladó egy modern, energiatakarékos kertkapcsolatos sorházi lakás csal...
124 800 000 HUF
860 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (21963372)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 588 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújított családi ház pilisen – vasútállomás KÖZELÉBEN! Pilis közkedvelt, jól megközelíthető részén kínálunk megvételr...
69 900 000 HUF
1 075 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (29794654)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 716 m2
Szobaszám: 6
Érden Sasváros részén, rendezett aszfaltos utcában eladó egy felújítandó, de költözhető 155nm-es családi ház. Az ingatlan alapj...
55 000 000 HUF
354 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (37482437)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 1369 m2
Szobaszám: 1
Érden, Ófaluban női neves utcák egyikében eladó, egy kb 30nm-es kis ház, mely szobából, és konyhából áll. Az téliesített könnyű...
37 900 000 HUF
1 263 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (94634634)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Szigethalom egyik legkedveltebb részén kínáljuk megvételre ezt a kiemelkedő minőségben épült, modern családi házat. a környék i...
99 990 000 HUF
1 030 824 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (43458297)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 2
Budapest, 23. kerületben eladó, egy 71m2-es, kétszobás, földszintes elrendezésű, takaros kis ház. Az ingatlanba lépve egy elősz...
55 000 000 HUF
774 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (45729537)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 3
Eladó Kecskemét Kiskertek városrészben nettó 71, 26 nm lakóterű, amerikai konyhás nappali + 2 szobás, 17 nm terasz, 22, 52nm fe...
73 000 000 HUF
657 657 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (35675159)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 3
73 000 000 HUF
657 657 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerekegyházai családi ház hirdetés (37171374)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
Eladó Kerekegyházán 90nm-es, nappali+ 3 szobás, új építésű családi ház, 1000nm telken. Kecskeméttől 15 percre új építésű, nappa...
83 900 000 HUF
932 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerekegyházai családi ház hirdetés (37171374)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
83 900 000 HUF
932 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal