Eladó ház (58851 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 851 db
Eladó Letenyei családi ház hirdetés (94444336)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 1655 m2
Szobaszám: 4
Letenye egyik csendes, nyugodt utcájában kínálunk eladásra egy 71 m²-es, 4 szobás családi házat, amely egy 1655 m²-es telken he...
31 900 000 HUF
449 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcali családi ház hirdetés (42213967)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 922 m2
Szobaszám: 4
Szeretne Marcaliban közel a Balatonhoz /déli partjától 12 km/ nyugodt, természetközeli, önálló családi házat vásárolni családjá...
70 500 000 HUF
726 804 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagykanizsai családi ház hirdetés (72633739)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 215 m2
Telekterület: 1551 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Nagykanizsa Bagola városrészének végén, csendes, nyugodt, kevés átmenő forgalmú utcában eladó egy 215 m² alapterületű családi h...
59 800 000 HUF
278 139 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Fonyódi családi ház hirdetés (27881736)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 173 m2
Telekterület: 533 m2
Szobaszám: 4
Üdvözlöm Önt a Balaton egyik legszebb részén! a 2004-ben épült nettó 162 nm alapterületű ingatlan igényes és kényelmes. Mindkét...
113 900 000 HUF
658 381 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Surdi családi ház hirdetés (84376943)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2583 m2
Szobaszám: 2
Ha szeretne festői környezetben, kényelmes, élhető helyen élni mindennapjait, akkor ez a telek Önre vár, 60 m2-es 2 szobás házz...
10 500 000 HUF
175 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai családi ház hirdetés (45219986)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 1027 m2
Szobaszám: 3
Szeretne közel élni a belvároshoz, de mégis egy nyugodt, zöld környezetben élvezni a mindennapokat? Akkor ez az ideális otthon ...
84 900 000 HUF
619 708 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai családi ház hirdetés (98433372)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 3
Nagykanizsa kedvelt városrészében található ez az 1968-ban épült, összközműves, 78 nm-es, két szoba+ nappalis udvari téglalakás...
16 800 000 HUF
215 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyarszerdahelyi családi ház hirdetés (58179969)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 209 m2
Telekterület: 1373 m2
Szobaszám: 4
Ön megálmodja, mi megvalósítjuk! Számtalan lehetőséget magába rejtő ingatlant ajánlunk figyelmébe, az üzleti, befektetési lehe...
22 500 000 HUF
107 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyékényesi családi ház hirdetés (49247254)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 4031 m2
Szobaszám: 4
Gyékényes családi házas központi részén ajánljuk leendő otthonukat keresők figyelmébe, ezt a 120 nm-es, tágas, kétszintes, 1977...
41 990 000 HUF
349 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miháldi családi ház hirdetés (33534533)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 3346 m2
Szobaszám: 3
A Zala megyei Miháldon eladó, egy minimális rezsiköltségű, felújított családi ház! A 132 nm-es, szigetelt, 34 db napelemmel f...
43 900 000 HUF
332 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai családi ház hirdetés (77545463)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 1451 m2
Szobaszám: 7
Eladásra kínálunk Nagykanizsa Palin városrészében egy kiváló adottságokkal rendelkező, 240 m² lakóterű, háromszintes családi há...
89 900 000 HUF
374 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai családi ház hirdetés (25499977)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 4
Nagyobb család /többgeneráció/, befektetésnek, vagy vállalkozás részére kiváló lehetőségként ajánljuk ezt a 2 darab azonnal köl...
49 000 000 HUF
550 561 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kehidakustányi sorház hirdetés (34536253)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 426 m2
Telekterület: 4345 m2
Szobaszám: 4
Kiemelkedő befektetési lehetőséget kínálunk Dél-Zala egyik legdinamikusabban fejlődő turisztikai térségében, Kehidakustányban, ...
99 000 000 HUF
232 394 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai családi ház hirdetés (34653394)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 447 m2
Telekterület: 3147 m2
Szobaszám: 5
Nagyszerű lehetőség a luxusotthon szerelmeseinek! Ez a lenyűgöző ingatlan egy 2002-ben épült, minden kényelmi funkcióval és kén...
399 000 000 HUF
892 617 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Petriventei családi ház hirdetés (53357199)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1347 m2
Szobaszám: 5
Eladóvá vált Nagykanizsától 15 km-re Petriventén kétszintes, téglából épült, energetikai felújításon átesett 125 m-es 5 szobás ...
24 000 000 HUF
192 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai családi ház hirdetés (52556274)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 3
Nagykanizsa észak-keleti városrészében eladó lakóház! Elkerített, saját udvarrésszel rendelkezik az a 115 nm-es, tégla építés...
25 000 000 HUF
217 391 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (44995242)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Befektetési lehetőség Gyálon. Készpénzes vevőknek! ! ! Gyálon a Pennyhez közel, ajánlom figyelmébe az alábbi családi házat, mel...
52 900 000 HUF
629 761 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (56727543)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 619 m2
Szobaszám: 5
18. kerület Szemeretelep! Micsoda lehetőség! Három generációs családi ház eladó. 18. kerület csendes mellékutcájában eladó egy ...
95 000 000 HUF
703 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (35747735)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 902 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálom Petőfitelepen ezt a gyönyörű, 2010-ben lakberendező által felújított, napfényes családi otthont. . Az ingatlan...
155 000 000 HUF
1 192 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (38334399)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 320 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Nagycsaládosok, összeköltözők figyelmébe! Családi ház a mátyás tér SZOMSZÉDSÁGÁBAN! Szeged-Alsóvároson, a Mátyás tér szomszédsá...
184 900 000 HUF
924 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?