Eladó ház (58851 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 851 db
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (95233541)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Alacsony fenntartási költségű, modern kertes házra vágyik, távol a város ZAJÁTÓL? Ajánlom figyelmébe ezt a 2021-ben épült, tec...
118 500 000 HUF
1 481 250 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőszárhegyi családi ház hirdetés (42445732)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 166 m2
Telekterület: 880 m2
Szobaszám: 5
Eladó Kőszárhegyen egy mindössze 5 éve épült, 166 m²-es, igényesen megtervezett családi ház, amely tökéletes választás akár két...
132 990 000 HUF
801 144 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (72945249)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 862 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk egy 2003-ban épült, tégla szerkezetű, 280 m²-es, klimatizált családi házat, amely egy igényes, modern otthont...
199 900 000 HUF
713 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (72775543)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: 487 m2
Szobaszám: 7
Fót közkedvelt részén, Kisalagon kínálunk megvételre egy jó állapotú, 1985-ben épült családi házat 487 nm-es telken, tágas 100 ...
145 000 000 HUF
828 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (23738893)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 416 m2
Szobaszám: 6
XV. kerületben: családi házas környezetben, eladó egy, körbejárható, betonfödémes, 110 m2, 2 szintes, közepes állapotú, 5 szobá...
100 900 000 HUF
917 272 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci sorház hirdetés (19252247)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 175 m2
Szobaszám: 3
Vác egyik közkedvelt részén, Deákváron, csendes utcában kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal rendelkező, folyamatosan k...
126 000 000 HUF
933 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (69285558)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: 88 m2
Szobaszám: 2
XX. kerületben Pacsirtatelepen, eladó egy 88 nm-es kizárólagos telekterülettelrendelkező 34 nm-es, két külön nyíló szobás, kert...
39 900 000 HUF
1 173 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (94937242)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 60 m2
Szobaszám: 3
Eladó Kecskemét belvárosában 3 szobás sorházi LAKÁS! Az ingatlan kiváló befektetés, mert több funkciót is ki tud szolgálni. Elr...
49 900 000 HUF
648 051 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi családi ház hirdetés (57312548)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 4
Leírás ALKALMI vétel, bomba ÁRON! ! DIÓSDON a sashegyen, eladó egy új építésű, földszintes négy szobás családi ház, csendes m...
99 990 000 HUF
854 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei családi ház hirdetés (82499744)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 5
Eladó Lajosmizse legjobb részén az eötvös utcában nappali+4 szobás SORHÁZ! Az ingatlan 3 szintes, teljes terjedelme alatt pince...
79 499 999 HUF
559 859 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (83277795)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 974 m2
Szobaszám: 5
Izsák csendes utcájában, rendezett környezetben 974 nm-es, összközműves, rendezett telken tetőbeépítéses, teljesen alápincézett...
48 000 000 HUF
352 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ladánybenei családi ház hirdetés (14355445)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 8531 m2
Szobaszám: 3
Vágyik a természet közelségére, erdős környezet nyugalmára? Kecskeméttől 20 percre Ladánybenén eladó egy 2004-ben épült, 80 nm-...
49 990 000 HUF
624 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fülöpszállási családi ház hirdetés (22319334)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 1168 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok Fülöpszálláson, Kecskeméttől 25 perc autóútra, kétszintes, 156 m2-es családi házat melléképülettel! a telek ...
69 900 000 HUF
367 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lakiteleki családi ház hirdetés (48347814)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 335 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy 70 m²-es, kétszintes, téliesített, tégla építésű nyaraló lakiteleken 335 m²-es telken, csendes utcában, jó szomszédsá...
29 900 000 HUF
427 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (53546365)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Kecskeméten, új építésű nappali + 3 szobás családi ház a vacsiközben * * *Eladásra kínálunk egy nettó 90 nm lakóterű, amerikai ...
94 300 000 HUF
1 047 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (47769743)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 739 m2
Szobaszám: 3
Izsákon eladó egy modern köntösben újáépített 104 nm családi ház! Ingatlan jellemzői:- 2 szoba+ amerikai konyhás nappali, gardr...
59 500 000 HUF
572 115 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lakiteleki családi ház hirdetés (32645493)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 816 m2
Szobaszám: 5
Eladó kétszintes családi ház Lakiteleken! Tágas terek, modern megoldások, igényes kialakítás! Lakiteleken kínálunk megvételre e...
77 990 000 HUF
599 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lakiteleki családi ház hirdetés (76957397)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 1165 m2
Szobaszám: 3
Több lehetőséget kínáló ingatlan eladó Lakiteleken! Eladó Lakiteleken egy 1165 m²-es telken fekvő, több célra hasznosítható ing...
33 500 000 HUF
471 830 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Fülöpszállási családi ház hirdetés (97974923)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 971 m2
Szobaszám: 4
Fülöpszálláson eladó egy 140 nm nagypolgári családi ház 971 nm telken! Ingatlan jellemzői:- 4 szoba, konyha+étkező, 2 kamra, fü...
27 850 000 HUF
198 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (93344417)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 846 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag irodánk kínálatában! Eladásra kínálunk egy napfényes, jó állapotú tégla építésű családi házat Izsák szívében. a 10x11...
29 900 000 HUF
276 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal