rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 11 db
Eladó Békéscsabai ikerház hirdetés (59273945)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Eladó ikerház az Orosházi úton – praktikus elrendezés, kényelmes otthon Az Orosházi úton kínálunk megvételre egy 1994-ben épül...
49 000 000 HUF
379 844 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai ikerház hirdetés (49439937)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Kényelem és tágas terek az Orosházi úton – Ideális családi otthon eladó! Eladó egy 1994-es építésű, masszív tégla falazatú ik...
49 000 000 HUF
379 844 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Békéscsabai ikerház hirdetés (77529348)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 361 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Békéscsaba kertvárosi részén, közel az elkerülőhöz, 102 m2-es sorház eladó. Ideális választás mindenki számára, aki családi ott...
35 900 000 HUF
351 960 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai ikerház hirdetés (44178135)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk az Orosházi úton egy kiváló elrendezésű, 1994-ben épült, téglaszerkezetű ikerházat, mely méretével és kialakí...
49 000 000 HUF
379 844 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai ikerház hirdetés (97232321)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 3
Békéscsabán, a Kazinczy utcában eladó családi ház! Eladásra kínálok Békéscsaba kedvelt, jól megközelíthető részén egy társash...
29 900 000 HUF
460 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai ikerház hirdetés (72938784)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 260 m2
Szobaszám: 5
Békéscsaba, kertvárosában, Mezőmegyeren, Felújított, előkertes, társasház/ ikerház egyik fele eladó. Az ingatlan a nyolcvanas é...
61 700 000 HUF
485 826 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai ikerház hirdetés (27667275)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 361 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
35 900 000 HUF
351 960 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai ikerház hirdetés (94353676)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 541 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Békés megye, Békéscsaba kertvárosi részén, jól megközelíthető helyen kínálunk eladásra egy felújítandó, 134 nm-es családi házat...
39 900 000 HUF
297 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai ikerház hirdetés (46263641)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 361 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
35 900 000 HUF
351 960 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai ikerház hirdetés (33321425)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Békéscsabán, Erzsébethely első felében, a Franklin utca közelében, jó állapotú, ikerház belső része eladó. Osztatlan közös tula...
48 500 000 HUF
346 428 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai ikerház hirdetés (37327492)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 963 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Békéscsaba kertvárosias részén, Jamina városrész elején, /Tesco/ közelében, ikerház fele, vagy, mindkét része, akár egyben is e...
53 500 000 HUF
334 375 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 11 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (22648515)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 1352 m2
Szobaszám: 4
‼️ Ár alatt eladó – Felújítandó családi ház Békéscsabán ‼️ Békéscsabán, egy csendes utcában kínálunk eladásra egy 131 nm-es, e...
9 900 000 HUF
75 572 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (88992775)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 723 m2
Szobaszám: 3
Békéscsabán, a Károlyi utcában eladó egy 108 nm-es, 3 szobás, felújítandó családi ház, ami egy 723 nm-es telken fekszik. A ház...
9 990 000 HUF
92 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (54367299)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1166 m2
Szobaszám: 2
Csend, nyugalom és rengeteg lehetőség – eladó családi ház GERLÁN! Békéscsaba kedvelt, kertvárosias részén, Gerlán keresi új g...
11 490 000 HUF
143 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (34719453)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1066 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy összközműves telek egy régi, bontandó vagy teljes felújításra szoruló házzal. a ház ugyan nem nyeri el a szépségdíjat...
12 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (93944566)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 890 m2
Szobaszám: 2
A home Property kínálatában (#1336791): Békéscsaba, Gerla, 890 m2 telek, 85 m2 családi ház, 2 szoba, csendes, közkedvelt terüle...
12 600 000 HUF
148 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (75773648)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 689 m2
Szobaszám: 3
Békéscsabán az Áchim lakótelep szomszédságában, eladó egy 80 nm-es, felújítandó családi ház. a telek tágas, 689 nm-es, összközm...
14 900 000 HUF
186 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (54355765)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 713 m2
Szobaszám: 3
Békéscsabán, csendes és rendezett környéken, a Károlyi utca közelében eladó egy 117 m²-es, félkész állapotú, befejezésre váró c...
14 900 000 HUF
127 350 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (24472513)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 1076 m2
Szobaszám: 1
Eladó Tip-Top Kis Ház Békéscsaba Kenderföldeken! Ez az ingatlan ideális választás egyedülállók és párok, vagy olyan kisebb cs...
15 500 000 HUF
620 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (94356749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 713 m2
Szobaszám: 2
Békéscsabán, a Tesco közelében, eladó egy 112 nm-es, felújítandó családi ház, összközműves, 713 nm-es telken. (F) Irányár: 15,...
15 900 000 HUF
141 964 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Békéscsabán?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal