Eladó ikerház Budapest XVIII. kerületben (448 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ház budapest I. kerületbenEladó ház Budapest II. kerületbenEladó ház Budapest III. kerületbenEladó ház Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ház Budapest V. kerületbenEladó ház Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ház Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ház Budapest VIII. kerületbenEladó ház Budapest IX. kerületbenEladó ház Budapest X. kerületbenEladó ház Budapest XI. kerületbenEladó ház Budapest XII. kerületbenEladó ház Budapest XIII. kerületbenEladó ház Budapest XIV. kerületbenEladó ház Budapest XV. kerületbenEladó ház Budapest XVI. kerületbenEladó ház Budapest XVII. kerületbenEladó ház Budapest XVIII. kerületbenEladó ház Budapest XIX. kerületbenEladó ház Budapest XX. kerületbenEladó ház Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ház Budapest XXII. kerületbenEladó ház Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 448 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (44834636)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 3
Budapest 18. kerület Bókay-telepen eladó egy teljes körűen felújított, 93 m2-es amerikai konyhás nappali, plusz két hálószobás,...
68 900 000 HUF
740 860 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (14145338)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 3
68 900 000 HUF
740 860 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (26859479)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház zöldövezetben Pestszentlőrincen Erzsébettelepen. Csendes, kertvárosi környezetben kínálunk eladásra egy kétsz...
74 500 000 HUF
677 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (72831543)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 5
A Családi ingatlan kínálatában elérhető egy kétszintes ikerház, 120 nm hasznos alapterülettel, amerikai konyhás nappali plusz 3...
144 900 000 HUF
1 207 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (47243338)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 380 m2
Szobaszám: 4
Eladó újépítésű ikerház Almáskertben! A Családi Ingatlan kínálatában szereplő újépítésű, 134 nm hasznos alapterületű, 2 szint...
149 900 000 HUF
1 118 656 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (27995479)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 5
A Családi Ingatlan megvételre kínál, újépítésű ikerházat, Budapest XVIII. kerület Almáskert csendes mellékutcájában. Az ingat...
139 990 000 HUF
999 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (65792451)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 404 m2
Szobaszám: 5
Igazán nívós és felkapott Almáskert szívében eladó egy garázs kapcsolatos saját utcafronttal rendelkező otthon! a ház nettó 110...
164 500 000 HUF
1 495 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (43853383)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 684 m2
Szobaszám: 4
Ez az ingatlan ideális befektetési lehetőség, vagy remek választás azok számára, akik egy otthonos, nyugodt környezetben szeret...
89 990 000 HUF
473 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (54369345)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 323 m2
Szobaszám: 4
Prémium modern ikerházfél eladó Budapest XVIII. kerületében Muraköz utcában Budapest XVIII. kerületének egyik csendes, mégis ki...
174 900 000 HUF
1 345 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (45233973)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 623 m2
Szobaszám: 7
Eladó a XVIII. kerület legkeresettebb részén, a Szent Imrekertvárosban, 312 m2-es telken, egy 2000-ben épült, 3 szintes, 210 nm...
139 900 000 HUF
666 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (77473758)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 5
Új építésű, amerikai konyhás nappali + 4 szobás, napelemes, erkélyes ikerházfél Ganzkertvárosban Eladó Budapest 18. kerületében...
140 000 000 HUF
1 147 540 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (81535583)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 312 m2
Szobaszám: 4
Kétgenerációs lehetőség szemeretelepen - felújítandó ikerházfél nagy POTENCIÁLLAL A hirdetésben szereplő fotók egy része meste...
91 000 000 HUF
827 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (92877297)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 684 m2
Szobaszám: 4
Csend, tér, napfény – családi otthon Pestszentimrén, ahol minden adott a nyugodt élethez Pestszentimre egyik csendes, kertváro...
89 990 000 HUF
473 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (73433533)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 312 m2
Szobaszám: 4
Eladó a XVIII. Szemeretelepen egy 110 nm-es, három szintes, nappali+két hálószobás, rendezett, jól karbantartott, cirkós fűtése...
91 000 000 HUF
827 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (49482433)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 545 m2
Szobaszám: 5
Két ház egy telken-ritka lehetőség SZEMERETELEPEN Budapest XVIII. kerületének egyik legkedveltebb kertvárosi részén, Szemere t...
74 500 000 HUF
723 300 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (32758245)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 718 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 180 nm-es, 2 szintes ikerház Budapest 18. kerület közkedvelt részén, Szent Imre-kertvárosban. Telek/Épület leírás: ...
124 900 000 HUF
693 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (84521734)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 5
Új építésű, amerikai konyhás nappali + 4 szobás, napelemes, erkélyes ikerházfél GanzkertvárosbanEladó Budapest 18. kerületében,...
140 000 000 HUF
1 147 540 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (54461949)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 623 m2
Szobaszám: 7
139 900 000 HUF
666 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (42935888)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 275 m2
Telekterület: 681 m2
Szobaszám: 8
Budapest XVIII. kerületében, Pestszentimrén eladó egy kétlakásos, új építésű ikerház. Két szinten nappali+3 szobás lakásokkal....
264 000 000 HUF
960 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (33483578)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 207 m2
Telekterület: 1579 m2
Szobaszám: 4
XVIII. kerület Péterhalmi-erdő mellett, két szintes ikerház teljes pinceszinttel és garázzsal Budapest XVIII. kerületében, cse...
120 000 000 HUF
579 710 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Budapest XVIII. kerületben?
← Előző oldal1 / 23 Következő oldal →
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal