Eladó ikerház Budapest XX. kerületben (52 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ház budapest I. kerületbenEladó ház Budapest II. kerületbenEladó ház Budapest III. kerületbenEladó ház Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ház Budapest V. kerületbenEladó ház Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ház Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ház Budapest VIII. kerületbenEladó ház Budapest IX. kerületbenEladó ház Budapest X. kerületbenEladó ház Budapest XI. kerületbenEladó ház Budapest XII. kerületbenEladó ház Budapest XIII. kerületbenEladó ház Budapest XIV. kerületbenEladó ház Budapest XV. kerületbenEladó ház Budapest XVI. kerületbenEladó ház Budapest XVII. kerületbenEladó ház Budapest XVIII. kerületbenEladó ház Budapest XIX. kerületbenEladó ház Budapest XX. kerületbenEladó ház Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ház Budapest XXII. kerületbenEladó ház Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 52 db
Tulajdonostól!
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (67928713)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 276 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Tágas, háromszintes családi ház Pesterzsébet szívében – ahol végre minden elfér, amit az élet hoz! Eladó egy 168 m²-es, három...
115 900 000 HUF
689 880 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (62282726)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 535 m2
Szobaszám: 2
Kivételes lehetőség! Reális áron kínálom ezt a jó állapotú, azonnal költözhető előkertes házat nagy kerttel Pesterzsébet csend...
85 000 000 HUF
944 444 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (93647353)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 4
Befektetők, nagycsaládosok részére ajánlom megvételre ezt a 2 lakásos téglaépítésű iker házat. a ház Pesterzsébet kedvelt csalá...
120 000 000 HUF
923 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (96537394)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 343 m2
Szobaszám: 6
Jelentős ÁRCSÖKKENÉS Tágas családi otthon, ahol minden generáció megtalálja a saját terét - prémium minőségben, szinte rezsi n...
169 900 000 HUF
1 277 443 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (45367739)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 85 m2
Szobaszám: 5
Eladó a XX. kerületben egy mediterrán stílusú ikerház! Budapest XX. kerület kedvelt részén Gubacsi puszta csendes mellékutcáj...
124 900 000 HUF
1 095 614 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (26569456)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 362 m2
Szobaszám: 4
Kényelem és luxus, de alacsony rezsi. Amikor az otthon, egy ÜDÜLŐ! A XX. kerületben, Pesterzsébeten eladó a kertváros egyik l...
153 990 000 HUF
933 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (76853344)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 85 m2
Szobaszám: 5
XX. kerület mediterrán stílusú ikerház! Itt megtalálja a helyét, itt otthonra lel. Budapest XX. kerület kedvelt részén Gubacsip...
124 900 000 HUF
1 095 614 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (35784291)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2
Pesterzsébet legjobb részén 38 nm ikerházi lakás eladó! 3% Otthon Start Hitelre is! Pesterzsébet legkedveltebb részén, csendes...
58 800 000 HUF
1 507 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (58554344)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 343 m2
Szobaszám: 6
Minőség, kényelem, luxus – most nagyon kedvező ÁRON! Tágas családi otthon, minőségi anyaghasználattal, készülékekkel, kialakí...
169 900 000 HUF
1 277 443 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (45593287)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 230 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Megvételre kínálok egy ikerház felet. Pesterzsébet kedvelt családi házas részén a szabótelepen helyezkedik el, Mártírok útja kö...
80 000 000 HUF
1 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (47937483)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 85 m2
Szobaszám: 5
Eladó a XX. kerületben egy mediterrán stílusú ikerház! Itt megtalálja a helyét, itt otthonra lel. Budapest XX. kerület kedvel...
124 900 000 HUF
1 095 614 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (93471994)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 362 m2
Szobaszám: 4
Pálmafák, Medence és Okos megoldások Pesterzsébeten! ! ! Eladóvá vált Pesterzsébet kertvárosának egyik legkülönlegesebb, 165 ...
153 990 000 HUF
933 272 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (43597957)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 362 m2
Szobaszám: 4
153 990 000 HUF
933 272 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (63754497)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 85 m2
Szobaszám: 5
124 900 000 HUF
1 095 614 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (54219189)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 362 m2
Szobaszám: 4
153 990 000 HUF
933 272 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (45547746)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 362 m2
Szobaszám: 4
Pálmafák, medence és okos megoldások Pesterzsébeten! ! ! Eladóvá vált Pesterzsébet kertváros egyik legkülönlegesebb, 165 nm-e...
153 990 000 HUF
933 272 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (39935227)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 362 m2
Szobaszám: 4
***Pálmafák, medence és okos megoldások Pesterzsébeten*** Eladóvá vált Pesterzsébet kertvárosának egyik legkülönlegesebb, 165 ...
153 990 000 HUF
933 272 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (49448496)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 362 m2
Szobaszám: 4
Pálmafás oázis és high-tech kényelem Pesterzsébeten, Rezsimentes luxus várja! ENGLISH description BELOW! ! ! Helyszín: Budap...
153 990 000 HUF
933 272 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (37749767)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 362 m2
Szobaszám: 4
153 990 000 HUF
933 272 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (75479418)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: 88 m2
Szobaszám: 2
XX. kerületben Pacsirtatelepen, eladó egy 88 nm-es kizárólagos telekterülettel rendelkező 34 nm-es, két külön nyíló szobás, ker...
39 900 000 HUF
1 173 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Budapest XX. kerületben?
← Előző oldal1 / 3 Következő oldal →
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal