rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Mátraszőlősi családi ház hirdetés (24884227)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1887 m2
Szobaszám: 2
Eladó Mátraszőlős szívében egy családi ház, amely remek lehetőségeket rejt magában. Az ingatlan irányára 16 000 000 Ft, amelyér...
16 000 000 HUF
320 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Márkházai családi ház hirdetés (54474371)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 1050 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó családi ház Márkháza! Eladásra kínálom a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Nógrád vármegyében, Márkháza településen l...
16 900 000 HUF
291 379 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Márkházai családi ház hirdetés (39794969)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 3172 m2
Szobaszám: 2
Fedezd fel álmaid otthonát a gyönyörű Nógrád vármegye szívében, Márkházán! Ez a használt ház tökéletes választás fiatal felnőtt...
22 900 000 HUF
313 698 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraszőlősi családi ház hirdetés (49372325)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1150 m2
Szobaszám: 5
Eladó kizárólag a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából, egy tágas, két szintes, összesen160 négyzetméteres téglalakás Mátraszől...
27 900 000 HUF
174 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Márkházai családi ház hirdetés (47862432)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1525 m2
Szobaszám: 3
Eladó családiház Márkházán! Eladásra kínálom kizárólag a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Márkházán található 100nm-es pan...
28 000 000 HUF
280 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraszőlősi családi ház hirdetés (39564438)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 742 m2
Szobaszám: 4
Eladó tágas családi ház Mátraszőlősön, dupla komfort, természetközeli nyugalom! Mátraszőlősön 160 m2-es otthon keresi új gazd...
31 500 000 HUF
196 875 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraszőlősi családi ház hirdetés (61547633)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 277 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 6
Több generációnak is kiválóan alkalmas, szigetelt családi ház MÁTRASZŐLŐSÖN Mátraszőlős egyik csendes, hangulatos mellékutcájá...
52 000 000 HUF
187 725 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (31127432)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1698 m2
Szobaszám: 3
Eladó családiház Bátonyterenyén! Eladásra kínálom kizárólag a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Bátonyterenyén található 65...
4 000 000 HUF
61 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei sorház hirdetés (35543322)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 496 m2
Szobaszám: 1
Felújítandó téglaépítésű ház Kisterenyén! a látványtervek mesterséges intelligencia által készültek, tájékoztató jellegűek. Ela...
4 500 000 HUF
109 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraverebélyi családi ház hirdetés (59774566)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1192 m2
Szobaszám: 2
3077 Mátraverebély, Rákóczi út 53. Szám alatti ingatlan eladó. Közművek jelenleg kikötve (gáz, víz, villany). Az ingatlan felújítandó. 645/2 Hrsz. Telek 1192 m2 Lakóház: 70 m2.
4 500 000 HUF
64 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Kishartyáni családi ház hirdetés (35531429)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 1577 m2
Szobaszám: 2
Jó helyen, telekáron eladó! ! Nógrád megyében, Kishartyán egyik csendes, hangulatos utcájában eladásra kínálok egy felújítand...
4 800 000 HUF
85 714 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei sorház hirdetés (77232372)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 513 m2
Szobaszám: 2
Felújításra előkészített téglaépítésű kis ház eladó Kisterenyén! Eladó Kisterenye egyik csendes részén egy felújítandó, 45 nm-e...
5 500 000 HUF
122 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei ikerház hirdetés (34555991)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 513 m2
Szobaszám: 2
Felújításra előkészített téglaépítésű kis ház eladó Kisterenyén! ! ! ! a látványtervek mesterséges intelligencia által készül...
5 500 000 HUF
122 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (96447153)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 557 m2
Szobaszám: 2
Eladó Családiház Bátonyterenyén! Bátonyterenyén a Béke úton eladó egy jó állapotú 62nm-es családiház, mely egy 554nm-es telken...
6 000 000 HUF
96 774 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei ikerház hirdetés (71913663)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 377 m2
Szobaszám: 1
Eladó jó állapotú ikerház Kisterenyén! Kisterenyén a Madách úton eladó egy jó állapotú 50 nm-es ikerház, mely egy 377 nm-es te...
6 600 000 HUF
132 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (93492555)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 142 m2
Szobaszám: 2
Bátonyterenyén 2 szobás felújítandó ház melléképülettel eladó! a felújítás folyamatban van, a villanyóra, a vízóra, a víz és cs...
6 900 000 HUF
95 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraverebélyi családi ház hirdetés (99476419)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 1067 m2
Szobaszám: 2
Eladó vidéki otthon Nógrád vármegyében, Mátraverebélyen. Barátságos és hangulatos kistelepülésen kínáljuk ezt a kényelmes, egy...
7 000 000 HUF
134 615 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (33994429)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 1031 m2
Telekterület: 45 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok Bátonyterenye Kisterenye részén egy szerethető kis házat a városközpontban, 5 percre a buszmegállótól mégis eg...
7 500 000 HUF
7 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (49753422)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 1023 m2
Szobaszám: 1
Nógrád megye, Bátonyterenye Nagybátonyi részén eladó egy 41 nm-es egy szobás kis családi ház. Egy szoba, konyha és fürdőszoba ...
8 500 000 HUF
207 317 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (33944464)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 1440 m2
Szobaszám: 2
Bátonyterenye szívében kínáljuk eladásra ezt a hangulatos családi házat, mely ideális választás lehet fiatal párok, családok va...
8 650 000 HUF
346 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Nagybárkányban?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal