Eladó ikerház Nyíregyháza Báthory-lakópark
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ikerház Nyíregyháza Báthory-lakópark

INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
KERESÉSI FELTÉTELEK
Kategória:
Alkategória:
Település:
Városrész: Nyíregyháza - Báthory-lakópark

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 10 db
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (23285144)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza egyik legcsendesebb és legkedveltebb részén, a Báthory-lakópark nyugodt, lakó-pihenő övezetében kínálok megvételre ...
119 000 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (24549979)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
119 000 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (74839494)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
119 000 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (83974787)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
119 000 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (48574428)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
119 000 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (14848347)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
119 000 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (63445349)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
119 000 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (32477158)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
119 000 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (37278533)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
119 000 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (53695691)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
119 000 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 10 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (82899244)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 1415 m2
Szobaszám: 1
Nyíregyháza közvetlen közelében, műúton megközelíthető ház eladó! Az ingatlan főbb tulajdonságai: - Tégla falazat - Cserép te...
12 700 000 HUF
264 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (94847472)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 496 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
A Gálya utca 2/c alatt eladó egy osztatlan közös tulajdonban lévő, kétlakásos lakóház belső udvari felőli, keleti része, a hasz...
13 900 000 HUF
152 747 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (24488949)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 438 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza-Nagyszállás övezetében, földszint+tetőteres, 1+1 szobás, kb. 40 Nm. -Es hétvégi ház ELADÓ! A házban előszoba, für...
15 500 000 HUF
387 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (94499463)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1036 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza szélén családi ház eladó, amely akár munkás szállónak is ideális! Az ingatlan főbb tulajdonságai: - Tégla falaza...
17 800 000 HUF
118 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (93324552)
9 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 1
Nyíregyháza-Nagyszállás zártkerti részén, tufa falazatú ( szigetelt 5 cm. -Es nikecellel ), kb. 30 Nm-es, 1 szobás felújított i...
18 490 000 HUF
616 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (91248859)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza Nagyszálláson, csendes környezetben 45 nm-es, 1+1 szobás, családi ikerház eladó Szigetelt tufa építésű, lindab tető...
18 500 000 HUF
411 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (85453738)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1231 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza-nyírszőlő, izabella utcában teljesen felújítandó, bővíthető családi ház eladó! Megvételre kínálok Nyíregyháza-Nyír...
19 990 000 HUF
399 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (49493695)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza - Nyírszőlős, 70 nm-es, 2 szobás vályog építésű, cseréptetős családi ház, felújítandó, -vagy lebontandó állapotban ...
20 000 000 HUF
285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (17695931)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 2
Eladó 1, 5 szobás családi ház Nyíregyháza- Oroson Megvételre kínálok egy 51 nm-es, 1, 5 szobás családi házat Nyíregyháza Oroson...
23 000 000 HUF
450 980 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (53594389)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: 1
Nyíregyháza, Nyírszőlős övezetében eladó egy lakható, de igény szerint felújítandó állapotú, körülbelül 50 négyzetméteres, 1 sz...
23 000 000 HUF
460 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Nyíregyházán?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal