rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 16 db
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (34744387)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 416 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyháza belvárosának közkedvelt, mégis csendes részén, a Dózsa György utca közelében kínálunk eladásra egy 110 nm-es, iker ...
99 000 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (53983224)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Új építésű 150 nm-es ikerház eladó Nyíregyházán Eladásra kínálunk egy most épülő, modern ikerházat Nyíregyháza közkedvelt részé...
115 000 000 HUF
766 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (29279921)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
115 000 000 HUF
766 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (22279755)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladásra kínálunk egy most épülő, 150 nm, modern ikerházat Nyíregyháza közkedvelt részén. A Sóstógyógyfürdő mindössze 10 perc ...
115 000 000 HUF
766 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (93794246)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
115 000 000 HUF
766 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (23743641)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
115 000 000 HUF
766 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (43583593)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
115 000 000 HUF
766 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (63952372)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 808 m2
Szobaszám: 3
Prémium minőségű lakás eladó Nyíregyházán, Kistelekiszőlőn! (A belváros (Korzó bevásárló központ) mindössze 6 kilométer távolsá...
55 000 000 HUF
785 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (27786115)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Belváros szívében, kertesházak környezetében, luxus felszereltségű, minőségi anyagokból készült új építésű, 126 nm-...
105 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (41598191)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 278 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 6
Eladásra kínálunk egy 278 m²-es, jó adottságokkal rendelkező ikerházat 250 m²-es telken, amely két szintes kialakítású és telje...
139 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (95626368)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
Új otthon, új kezdet – Kistelekiszőlőben! Képzeld el, hogy minden reggel madárcsicsergésre ébredsz egy nyugodt, biztonságos u...
75 900 000 HUF
592 968 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (52675959)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
115 000 000 HUF
766 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (54566388)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Új építésű ikerház eladó! Eladásra kínálunk egy most épülő, modern 150-m2-es ikerházat Nyíregyháza közkedvelt részén. Sóstógyó...
115 000 000 HUF
766 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (88271466)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 552 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyháza Belváros közelében eladásra kínálok egy 117 nm-es, 4 szoba, nappalis, 2 fürdőszobás, szép állapotú ikerházat. Az i...
149 000 000 HUF
1 273 504 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (32564477)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 599 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza Stadion közelében 105 nm-es 2+1 szobás nagy konyhás, egyedi gáz+vegyes tüzelésű kazánnal felszerelt, részben műanya...
75 000 000 HUF
714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (94843725)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
Családbarát környezet, modern otthon, elérhető ár! Nappali + 3 szobás ikerház eladó! Költözzön 2026 TAVASZÁN Új otthon, új kezd...
75 900 000 HUF
542 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 16 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (82899244)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 1415 m2
Szobaszám: 1
Nyíregyháza közvetlen közelében, műúton megközelíthető ház eladó! Az ingatlan főbb tulajdonságai: - Tégla falazat - Cserép te...
12 700 000 HUF
264 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (94847472)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 496 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
A Gálya utca 2/c alatt eladó egy osztatlan közös tulajdonban lévő, kétlakásos lakóház belső udvari felőli, keleti része, a hasz...
13 900 000 HUF
152 747 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (24488949)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 438 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza-Nagyszállás övezetében, földszint+tetőteres, 1+1 szobás, kb. 40 Nm. -Es hétvégi ház ELADÓ! A házban előszoba, für...
15 500 000 HUF
387 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (94499463)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1036 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza szélén családi ház eladó, amely akár munkás szállónak is ideális! Az ingatlan főbb tulajdonságai: - Tégla falaza...
17 800 000 HUF
118 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Nyíregyházán?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal