Eladó ikerház Pécel (69 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 69 db
Eladó Péceli ikerház hirdetés (55438934)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Pécelen, gyönyörű környezetben egy új építésű, panorámás, teraszos, 4 szobás, dupla garázsos, 140 m²-es ike...
136 700 000 HUF
976 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli ikerház hirdetés (84339299)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 166 m2
Telekterület: 503 m2
Szobaszám: 5
Páskomliget lakóparkban, panorámás, újépítésű, hőszivattyús, 5 szobás otthon garázzsal! Akit a modern építészeti stílus, a körn...
137 000 000 HUF
825 301 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Péceli ikerház hirdetés (77479483)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 6
Pécelen, a Kelő lakóparkban kiváló adottságokkal rendelkező ikerházfélA 200 m2-es ingatlan igényes kivitelezéssel, minőségi ala...
144 900 000 HUF
724 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli ikerház hirdetés (59237373)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 166 m2
Telekterület: 503 m2
Szobaszám: 5
137 000 000 HUF
825 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli ikerház hirdetés (82449979)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 430 m2
Telekterület: 1136 m2
Szobaszám: 11
Pécelen, a Kelő lakóparkban új építésű, 2 szintes, tégla falazatú, 430 nm lakóterű, 2 lakásos ikerház, egyben megvásárolható, s...
389 000 000 HUF
904 651 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli ikerház hirdetés (37379563)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 166 m2
Telekterület: 503 m2
Szobaszám: 5
Páskomliget Lakópark – panorámás, újépítésű, hőszivattyús, 5 szobás otthon garázzsal! Ha Önt vonzza a modern építészet, a kör...
137 000 000 HUF
825 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli ikerház hirdetés (27824625)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 166 m2
Telekterület: 503 m2
Szobaszám: 5
137 000 000 HUF
825 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli ikerház hirdetés (97837746)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 4
Pécelen új építésű, egyszintes családi ház ELADÓ Pécel egyik legkedveltebb lakóparkjában új építésű, modern, nappali+3 szobás ...
110 000 000 HUF
916 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli ikerház hirdetés (99597564)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 288 m2
Szobaszám: 4
Új építésű ikerház pécelen tárolónál érintkeznek– már csak 1 lakás ELÉRHETŐ! Pécel kertvárosias részén kínálunk megvételre eg...
94 900 000 HUF
968 367 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli ikerház hirdetés (34833438)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
136 600 000 HUF
975 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli ikerház hirdetés (72793998)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 6
Luxus Kivitelű Ikerház. Kiváló elhelyezkedésű és infrastruktúrájú, kertvárosias környezetben, Csendes utcában, Kétszintes, Mo...
144 900 000 HUF
724 500 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli ikerház hirdetés (77954444)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 166 m2
Telekterület: 503 m2
Szobaszám: 5
Páskomliget lakóparkban, panorámás, újépítésű, hőszivattyús, 5 szobás otthon garázzsal! Akit a modern építészeti stílus, a kö...
137 000 000 HUF
825 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli ikerház hirdetés (24683433)
22 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Pécelen kínálunk megvételre egy -új építésű ikerfélt a központhoz! A ház nettó alaterülete 100 nm a hozzátartozó kertrész 500...
120 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli ikerház hirdetés (83717963)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 6
134 900 000 HUF
674 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli ikerház hirdetés (58673323)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 166 m2
Telekterület: 503 m2
Szobaszám: 5
137 000 000 HUF
825 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli ikerház hirdetés (77669464)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 172 m2
Telekterület: 454 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok Pécel központjához, egy 454nm-es összközműves telekre épült, háromszintes, 172nm-es ikerházfelet. Hasznos él...
88 378 412 HUF
513 827 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli ikerház hirdetés (37913129)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 430 m2
Telekterület: 1136 m2
Szobaszám: 11
369 000 000 HUF
858 139 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli ikerház hirdetés (63272943)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 166 m2
Telekterület: 503 m2
Szobaszám: 5
Ingatlan hirdetés – átlátható formában ️ Elhelyezkedés ️ Páskomliget lakópark ️ Pécel ️ Panorámás, természetközeli környezet ️...
137 000 000 HUF
825 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli ikerház hirdetés (33572738)
27 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 430 m2
Szobaszám: 5
Pécelen kínálunk megvételre egy 119 nm alapterületű új építésű ikerházat nagy méretű terasszal és erkéllyel! Az ingatlan bels...
129 900 000 HUF
1 091 596 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli ikerház hirdetés (27489563)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 4
Pécelen kínálunk eladásra egy újszerű - 125 nm alapterületű 4 szobás házat! Az eladásra kínált ingatlan földszintes, a konyha...
127 000 000 HUF
1 016 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Pécelen?
← Előző oldal1 / 4 Következő oldal →
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal