rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 db
Eladó Újszászi ikerház hirdetés (49434297)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3
Modern ikerház Újszászon – saját kerttel, korszerű műszaki megoldásokkal! Újszász csendes, mégis jól megközelíthető részén kí...
69 990 000 HUF
699 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi ikerház hirdetés (83799843)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 4
A CasaNetWork Ingatlanhálózat kínálatában eladó épülő ikerházak Újszászon!  Az ingatlan hirdetési azonosítója: 174602304 A hird...
69 990 000 HUF
699 900 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Újszászi ikerház hirdetés (64355474)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3
A CasaNetWork Ingatlanhálózat kínálatában eladó épülő ikerházak Újszászon!  Az ingatlan hirdetési azonosítója: 174602302 A hird...
59 990 000 HUF
666 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi ikerház hirdetés (72845574)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 4
Új építésű ikerház – Újszász | 79, 99 M Ft Modern otthon nyugodt környezetben – 2026 év végi átadással Újszász csendes, folya...
79 990 000 HUF
784 215 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi ikerház hirdetés (47993533)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 3
Új építésű ikerház – Újszász | 69, 99 M Ft Modern otthon nyugodt környezetben – 2026 év végi átadással Újszász csendes, folya...
69 999 000 HUF
843 361 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi ikerház hirdetés (45496727)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 834 m2
Szobaszám: 3
Újszászon eladó 70, 56 nm -es ikerházfél 400 nm-es telken! Előtér, 2 szoba, konyha + nappali, külön fürdő Wc. CSOK + ra alkalma...
70 888 000 HUF
1 012 685 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi ikerház hirdetés (45293557)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 806 m2
Szobaszám: 4
Eladó saroktelken 95, 12 nm -es ikerházfél 400 nm-es telken! Előtér, 3 szoba, konyha + nappali, külön fürdő Wc, háztartási hely...
86 080 000 HUF
906 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi ikerház hirdetés (13691533)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 806 m2
Szobaszám: 3
Eladó saroktelken 74, 5 nm -es ikerházfél 400 nm-es telken! Előtér, 2 szoba, konyha + nappali, külön fürdő Wc, háztartási helyi...
75 950 000 HUF
1 026 351 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi ikerház hirdetés (49594812)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 4
A CasaNetWork Ingatlanhálózat kínálatában eladó épülő ikerházak Újszászon!  Az ingatlan hirdetési azonosítója: 174602084 A hird...
79 999 000 HUF
792 069 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 9 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Újszászi családi ház hirdetés (32743468)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1050 m2
Szobaszám: n/a
Újszászon, a Béke körúton eladásra kínálok egy 67 nm-es, 3 szobás, felújítandó családi házat. Jellemzői: -67 nm-es vegyes (v...
11 900 000 HUF
177 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi családi ház hirdetés (37335499)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 2049 m2
Szobaszám: 2
A  szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Újszászon egy kétszobás családi házat az alábbi paraméterekkel: -  a 60...
16 900 000 HUF
325 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi családi ház hirdetés (43689429)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1230 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Irodánk eladásra kínál Újszászon egy 75 nm-es családi házat, melyben 2 szoba, 1 félszoba, előszoba, konyha, kamra, fürdőszoba...
17 900 000 HUF
238 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi családi ház hirdetés (32746444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 1918 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Újszászon az Akácfa utcában egy 74m2-es, 2 szobás, 1918m2-es telken lévő, vályog falazatú családi házat. Újsz...
17 900 000 HUF
241 891 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi családi ház hirdetés (34751875)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 1
Újszászon eladó egy szobás szépen felújított ház. a felújításkor új nyílászárókat építettek be, kicserélték a vízrendszert, csa...
18 000 000 HUF
428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi családi ház hirdetés (95264259)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1542 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy teljeskörűen felújított családi házat - bruttó 40nm, 1 szoba, konyha, - új műanyag nyílászárók, - új vil...
18 000 000 HUF
450 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi családi ház hirdetés (76454762)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1230 m2
Szobaszám: 3
Újszászon, vasútállomás közelében eladó családi ház Újszász egyik csendes utcájában eladó egy tégla építésű családi ház : - 3 s...
19 900 000 HUF
234 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi családi ház hirdetés (69477493)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 1900 m2
Szobaszám: 2
A szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Újszászon 74 négyzetméteres családi házat, amely 1900 négyzetméteres körb...
19 900 000 HUF
268 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi családi ház hirdetés (26722848)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1098 m2
Szobaszám: 3
Újszászon, a Penny közelében felújított 2 szoba + nappalis családi ház eladóEladó Újszászon, a Penny közelében egy 70 nm-es, 2 ...
19 900 000 HUF
284 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi családi ház hirdetés (54853529)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1542 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújított kis családi ház Újszászon, a vasútállomástól 5 percre! Eladásra kínálunk Újszászon egy bruttó 40 m²-es, teljes...
20 000 000 HUF
571 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi családi ház hirdetés (24796956)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 1129 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Megvételre kínálok Újszászon egy 3+1 szobás családi házat. Alapterülete 106 nm, a telek területe 1129 nm. Az ingatlan 2012-be...
20 000 000 HUF
188 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Újszászon?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal