Eladó balatoni ingatlanok 50 millióig (908 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó balatoni ingatlanok 50 millióig

Rendezés:

Összes találat: 908 db
Eladó Gyenesdiási lakóövezeti telek hirdetés (33329418)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 844 m2
Szobaszám: n/a
A lido home Keszthely eladásra kínál gyenesdiási építési TELKET. A lido home Keszthely által kínált gyenesdiási építési telek ...
34 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (89296963)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 1545 m2
Telekterület: 1545 m2
Szobaszám: n/a
A lido home Keszthely eladásra kínál keszthelyi SZÁNTÓT. A lido home Keszthely által kínált keszthelyi szántó jellemzői: - kül...
4 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Keszthelyi lakóövezeti telek hirdetés (33443247)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1381 m2
Szobaszám: n/a
Kizárólag irodánk kínálatában. Balatontól 5 km-re a, Hévízi Tófürdőtől 3 km távolságra. ÉPÍTÉSI telek KESZTHELYEN! A lido ho...
22 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonkeresztúri egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (23449997)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 26239 m2
Telekterület: 26239 m2
Szobaszám: n/a
A lido home Keszthely eladásra kínálja a 163603176-os számú balatonkeresztúri SZÁNTÓT. A lido home Keszthely által kínált bala...
5 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatongyöröki lakóövezeti telek hirdetés (13966684)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: n/a
A lido home Keszthely eladásra kínálja balatongyöröki TELKÉT. A lido home Keszthely által kínált balatongyöröki telek jellemző...
18 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi lakóövezeti telek hirdetés (97446339)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1170 m2
Szobaszám: n/a
A lido home Keszthely eladásra kínálja a 163602852-es számú, keszthely-kertvárosi építési TELKÉT A lido home Keszthely által kí...
32 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi lakóövezeti telek hirdetés (34613421)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1173 m2
Szobaszám: n/a
A lido home Keszthely eladásra kínálja a 163602851-es számú, keszthely-kertvárosi építési TELKÉT A lido home Keszthely által kí...
32 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi üdülő hirdetés (32397379)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó felújított sorház a Balaton és Hévíz közelében – panorámás terasszal, nyugalomra vágyóknak! Most kínálunk eladásra egy ...
47 999 000 HUF
685 700 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi panel lakás hirdetés (53597448)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Balatonfüreden, a méltán kedvelt Köztársaság utcai városrészen kínálok megvételre, egy 42 m2- es napfényes 4. emeleti jó állapo...
49 900 000 HUF
1 188 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (55565496)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Siófokon a Városközpontban 41 m2 apartman eladó. A teljesen felújított, 1. emeleti, 2 szobás ingatlan elhelyezkedése kiváló, ...
49 900 000 HUF
1 217 073 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonföldvári lakóövezeti telek hirdetés (14637325)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: n/a
Kőröshegy lábánál, két utcára nyíló építési telekBalatonföldváron eladásra kínálunk 7 percre a strandtól egy 560 nm-es, 30 %-ba...
25 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonföldvári lakóövezeti telek hirdetés (47739372)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 868 m2
Szobaszám: n/a
Eladó balatonföldvári telek, panorámával a Balatonra! A közelmúltban parcellázott telkek közül, a szóban forgó eladó telek na...
42 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb telek hirdetés (31522559)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3111 m2
Szobaszám: n/a
Árcsökkenés! Eladásra kínálok Siófok Kiliti-szőlőhegy városrészében egy 3111 m2-es gyümölcsöst, amely 3%-os beépíthetőséggel re...
16 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (44835356)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A balahomes ingatlaniroda megvásárlásra kínálja a 485475-ös számú, Siófok központjában lévő balatoni örök panorámás panel lakás...
49 900 000 HUF
907 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (99664485)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 382863-as számú, 68 m2-es, kiváló tulajdonságokkal bíró, társasházi lakását! A ...
49 900 000 HUF
733 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki üdülő hirdetés (77476243)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 360505-ös számú, 1970-es években épült, 20 nm hasznos alapterületű, jó állapotban ...
34 900 000 HUF
1 745 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (58244775)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 525 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 239933-as számú, 1980-as években épült, 149 nm hasznos alapterületű, 525 nm telekk...
38 000 000 HUF
255 033 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki üzlethelyiség utcafronton hirdetés (34929527)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Befektetési célú üzlethelyiség Siófok szívében a Víztoronynál A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja Siófokon a 221393-as ...
14 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb telek hirdetés (59433464)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1300 m2
Szobaszám: n/a
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 183259-es számú 1300 nm-es belterületi TELKET. A balahomes ingatlan által kínált...
40 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonlellei egyéb lakás hirdetés (43449579)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Minőségi kényelem a mindennapokra – eladó társasházi lakás BALATONLELLE A Balahomes Ingatlaniroda megvásárlásra kínálja balato...
26 000 000 HUF
962 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant a Balatonnál?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal