Eladó ingatlan Balaton (7312 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 7 312 db
Eladó Balatonlellei tégla lakás hirdetés (63428315)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kizárólag a Lido Home Balatonboglár Ingatlaniroda kínálatában! A Lido Home Balatonboglár Ingatlaniroda értékesítésre kínálja B...
109 000 000 HUF
1 238 636 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tihanyi családi ház hirdetés (62813863)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 172 m2
Telekterület: 518 m2
Szobaszám: 1+ 4 fél
Tihanyban, központi helyen a Belső-tóra panorámás családi ház és vendéglő eladó! A CasaNetWork Balatonalmádi  Ingatlaniroda e...
419 900 000 HUF
2 441 279 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tihanyi ikerház hirdetés (44964432)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Eladó új építésű ikerházfél Tihanyban! A CasaNetWork Balatonalmádi Ingatlaniroda eladásra kínálja a 1958-as számú, kivételes ...
189 900 000 HUF
2 064 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (33813177)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Siófok kínálatában eladó a #179466 hivatkozási számú siófoki családi ház. Prémium családi ház siófok–sóstón ELAD...
86 000 000 HUF
1 211 267 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi tégla lakás hirdetés (22335297)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 166 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Balatonfüreden, a Balaton közelében, kiváló infrastrukturális ellátottságú környezetben, parkosított területen épülnek új építé...
409 317 781 HUF
2 465 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonföldvári tégla lakás hirdetés (58619579)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Balatonföldvár Szántódhoz közeli részén eladó egy tégla építésű társasház első emeletén lévő, teljeskörűen felújított, egyedi k...
54 900 000 HUF
1 168 085 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (39166794)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Siófok ezen hangulatos, érintetlen panorámás részén, a Liszt Ferenc sétányon, a gondos és alapos tervezői munka eredményeként k...
81 995 000 HUF
1 547 075 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (83256497)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
81 979 500 HUF
1 546 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (49356387)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
82 720 000 HUF
1 560 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (45314315)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű társasház földszintjén kínálom megvételre, ezt a kertkapcsolatos, keleti tájolású lakást. Most Akciós ár: 90 Millió...
89 500 000 HUF
1 420 634 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonszárszói üdülőövezeti telek hirdetés (11338945)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: n/a
Balatonszárszó üdülőövezetében 720nm-es ( 21m x 34, 3m) üres telek keresi j tulajdonosát. Nagy előnye, hogy saroktelek, így ké...
92 900 000 HUF
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki hétvégi ház hirdetés (41633979)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Siófok egyik legkeresettebb részén, az Aranyparton kínálunk megvételre egy 26 nm-es, 2. emeleti stúdiólakást, amely tökéletes v...
32 900 000 HUF
1 265 384 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi tégla lakás hirdetés (59346923)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Balatonfüred középső, kertvárosi részén eladóvá vált egy jó állapotú, tágas kis családi fészek, egy igazi nagybetűs otthon ❤️ ...
69 900 000 HUF
1 145 901 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsóörsi egyéb üzlethelyiség hirdetés (91922448)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
A casanetwork Veszprém Ingatlaniroda eladásra kínálja a 2357-es referenciaszámú üzlethelyiséget Alsóörsön! Az utcafrontról ny...
12 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Zánkai egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (16572226)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 10287 m2
Szobaszám: n/a
A casanetwork Veszprém Ingatlaniroda eladásra kínálja a 2156 számú, kiváló lehetőségekkel bíró, panorámás mezőgazdasági terület...
7 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (43439552)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A projekt keretében egy 1. emeleti, 61 nm-es, nappali + 2 szobás lakás, 11 nm-es erkéllyel várja új tulajdonosát. Itt az ideje...
107 564 625 HUF
1 763 354 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (73846517)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Közvetlen Balaton parti lakások akár 1. 350. 000, - FT-os m2 ártól! Most, akár több millió forintos árengedménnyel vásárolhat...
96 934 240 HUF
1 762 440 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zamárdi tégla lakás hirdetés (59329134)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az új társasház második emeletén 59 nm-es, nappali + 2 szobás, teljesen bútorozott lakás eladó. Az ingatlanhoz 10 nm-es erkély ...
108 900 000 HUF
1 845 762 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (63924775)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 3
Siófokon a Balaton parttól 350 m-re eladó egy 2021-ben épült páratlan megjelenésű családi ház. Az otthon egy 400 nm-es önálló...
117 000 000 HUF
1 560 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zamárdi tégla lakás hirdetés (74577355)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel zamárdit, a Balaton déli partjának egyik legszebb és legcsaládiasabb üdülőhelyét! Ez a varázslatos település nemc...
85 000 000 HUF
1 847 826 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant a Balatonnál?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal