Eladó ingatlan Balaton (7282 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 7 282 db
Eladó Balatonföldvári lakóövezeti telek hirdetés (33423545)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 725 m2
Szobaszám: n/a
Befektetők kivitelezők figyelemébe ajánlom az alábbi balatonföldvári telket! AZONNAL kezdhető 3 lakásos sorház, jogerős építés...
39 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonföldvári lakóövezeti telek hirdetés (34386445)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 723 m2
Szobaszám: n/a
Befektetők kivitelezők figyelemébe ajánlom az alábbi balatonföldvári telket! AZONNAL kezdhető 4 lakásos sorház, jogerős építés...
39 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Balatonföldvári lakóövezeti telek hirdetés (33457212)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 722 m2
Szobaszám: n/a
39 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonföldvári lakóövezeti telek hirdetés (23743362)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 721 m2
Szobaszám: n/a
39 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Zamárdi lakóövezeti telek hirdetés (32458442)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1180 m2
Szobaszám: n/a
Kiváló adottságú építési telek Zamárdiban eladó! a Balaton part távolsága kb. 1, 1 Km. -Akciós ára: 59, 9 millió Ft -Siófoki l...
59 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonszemesi családi ház hirdetés (28626844)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 582 m2
Szobaszám: 7
Egy különleges lehetőséget kínálunk Önnek Balatonszemes szívében, Somogy vármegyében, ahol a természet közelsége és a városi él...
84 900 000 HUF
673 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szántódi tégla lakás hirdetés (43992745)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget Szántód szívében, ahol a természet közelsége és a modern kényelem találkozik! A Balato...
71 900 000 HUF
1 438 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fonyódi hétvégi ház hirdetés (37838343)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 604 m2
Szobaszám: 3
Fonyódon eladó panorámás felújítás alatt álló nyaraló. a 604 nm -es telken elhelyezkedő, 70 nm - es ház téglából épült. Az inga...
55 000 000 HUF
578 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zamárdi tégla lakás hirdetés (37484732)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
A Lido Home siófoki ingatlanirodája eladásra kínálja ezt a felújított, kertkapcsolatos, 2 lakrészes ingatlant Zamárdiban, 3 per...
128 000 000 HUF
1 505 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonlellei tégla lakás hirdetés (92433765)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó 1. emeleti téglalakás, medencés, jakuzzis társasházban! A lido home Balatonlelle eladásra kínál a közkedvelt Napfény str...
97 600 000 HUF
1 394 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (47218198)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Földszinti lakás, terasszal ès önálló kerttel. Igen, lesz medence itt is…tetővel, fűtéssel, automata vegyszeradagolóval. Proje...
69 500 000 HUF
1 103 174 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (39932434)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Balaton egyik legkedveltebb részén, Siófok–Széplakon, az Ezüstpart határán, mindössze 100 méterre a gyönyörű szabadstrandtól ...
129 900 000 HUF
849 019 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (49992563)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Jelentős ÁRESÉS! ! Kihagyhatatlan lehetőség Siófokon az Ezüstparton. Eladó 59 m² -es, 1 emeleti, keleti fekvésű, panorámás té...
129 000 000 HUF
2 186 440 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (97974979)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
A Lido Home siófoki ingatlanirodája eladásra kínál Siófokon egy részben felújított, vegyes falazatú, 3 szobás családi házat. ...
54 800 000 HUF
817 910 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonalmádi panel lakás hirdetés (37799345)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2