Eladó ingatlan Balaton (7355 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 7 355 db
Eladó Balatonalmádi tégla lakás hirdetés (97455997)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A CasaNetWork Balatonalmádi Ingatlaniroda eladásra kínálja az 1885. Számú, kivételes tulajdonságokkal bíró strandközeli,  luxus...
129 959 100 HUF
2 452 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zamárdi családi ház hirdetés (54272344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 4
Zamárdiban, újépítésű, kétszintes családi ház eladó! Balatontól való távolság: 12 perc séta (kb. 900 Méter) Műszaki leírás ...
108 800 000 HUF
1 133 333 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Zamárdi tégla lakás hirdetés (29397835)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A lido home Siófok ingatlaniroda eladásra kínálja ezt a kiváló tulajdonságokkal bíró, Zamárdi közvetlen vízparti tégla földszin...
79 900 000 HUF
1 664 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonszemesi tégla lakás hirdetés (74341325)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Balaton Déli part, Balatonszemes, közvetlen vízparti, 61 m2 lakás eladó. Az ingatlan a Balaton egyik legszebb vízparti lakópark...
96 044 370 HUF
1 574 497 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonszemesi tégla lakás hirdetés (51277335)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Balaton Déli part, Balatonszemes, közvetlen vízparti, 106 m2 lakás eladó. Az ingatlan a Balaton egyik legszebb vízparti lakópar...
171 499 003 HUF
1 633 323 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (79599458)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A teraszon üldögélve, Chardonnayt kortyolva, gyönyörködnek a naplementében a Balaton fölött. Felidézik, milyen jó volt a Balcsi...
199 990 000 HUF
2 061 752 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonszemesi tégla lakás hirdetés (94847744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Vadvirág Residence a Balaton partján egy olyan zöld lakóparkot valósít meg, amely összhangban van a természetes környezettel,...
87 450 889 HUF
1 650 016 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (66734838)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tökéletes lakás Siófok BELVÁROSÁBAN! Siófok abszolút központjában a város szívében eladó egy 54 nm-es, 2. emeleti, erkélyes tég...
77 500 000 HUF
1 435 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonszemesi tégla lakás hirdetés (83479366)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
171 499 003 HUF
1 633 323 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonszemesi tégla lakás hirdetés (74533666)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
96 044 370 HUF
1 574 497 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zamárdi tégla lakás hirdetés (11783213)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
A siófoki Update Vip Ingatlaniroda kínálatából: ELADÓ Zamárdi üdülőöveztében 21 lakásos új ÉPÍTÉSŰ társasház 2. emeleti penth...
186 871 650 HUF
1 987 996 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zamárdi tégla lakás hirdetés (38793859)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Zamárdi üdülőövezetében új építésű penthouse lakás eladó, Balaton közelében A siófoki Update vip Ingatlaniroda kínálatában ela...
192 925 688 HUF
2 052 400 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zamárdi hétvégi ház hirdetés (31829926)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 362 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Kivételes lehetőség Zamárdiban – nyaraló és építési telek a Balaton egyik legkedveltebb részén!  A siófoki Update vip Ingatlan...
64 990 000 HUF
1 015 468 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonakali egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (47329683)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma