Eladó ingatlan Budaörs környékén (38322 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 38 322 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39737462)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 30 m2-es, azonnal költözhető lakás a XIII. kerületben, a Balzac utcában! Budapest XIII. kerületének közkedvelt részén, ...
73 000 000 HUF
2 433 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (25445245)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Kompakt ingatlan kiváló lokációban, a XIII. kerület egyik legdinamikusabban fejlődő részén*** Eladó egy 27 nm alapterületű, ...
27 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (66927339)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tágas terek, napfényes szobák, kiváló lokáció - ennél jobb helyet keresve sem találna! A VIII. kerület egyik legkedveltebb ré...
134 900 000 HUF
1 665 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (42532349)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Eladó Belső Erzsébetvárosban egy gyönyörűen felújított 2 szobás 1. emeleti lakás! *** Eladásra kínálok a VII. kerületben a ...
74 900 000 HUF
2 080 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (53689983)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 186 m2
Telekterület: 729 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
***Kiválló lehetőség! Éljen vele! *** Budapest x. kerületének kedvelt részén eladó egy kiváló állapotú, modern épület, amely sz...
249 000 000 HUF
1 338 709 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (24119538)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest VII. kerület, Garay tér közelében, kiváló műszaki állapotban lévő, utcai bejáratos, félszuterén, kiváló elosztás...
62 900 000 HUF
838 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (63294184)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest XI. kerület, a Móricz Zsigmond körtéren, egy 53 nm-es, kétszobás, jó elosztású, v. emeleti, igényesen felújított...
89 500 000 HUF
1 721 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (34649521)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 1+1 fél szobás lakás a x. kerületben Kőbányán! Budapest x. kerületének közkedvelt részén kínálunk megvételre egy 41 nm-...
52 999 000 HUF
1 292 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (28782863)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XXI. kerületében, a Rákóczi Kert Családok Parkja közelében, csendes, csodaszép kertvárosi környezetben eladó egy kivál...
78 300 000 HUF
1 597 959 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (62923893)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Eladó üzlethelység, mely lakhatásra is alkalmas a IX. kerületben! *** Eladásra kínálok Ferencváros külső részén egy 63 nm-e...
40 000 000 HUF
634 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (25954497)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 897 m2
Szobaszám: 4
Tágas 170 nm-es, teraszos, erkélyes, pincés, gépkocsi beállós kétszintes családi ház eladó Érd Parkvárosban! Budapesti elsősorb...
159 999 000 HUF
941 170 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (77486925)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem! Felújított garzon eladó a 9. kerület legkeresettebb részén! A Ferenc körút és Tompa utca sarkán, kiváló ...
57 000 000 HUF
1 727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (89729421)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Remek helyen érd, nagyállomás közelében teljesen felújított családi ház ELADÓ! Csak a falak maradnak meg a régi házból. a tető...
90 000 000 HUF
937 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37772563)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Modern luxus és fenntarthatóság a Göncz Árpád városközpontnál! Teljes körűen felújított polgári lakás eladó! Budapest egyik l...
99 900 000 HUF
1 752 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (78444682)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest x. kerületében, Kőbánya-Ligettelek városrészben egy 2024-ben felújitott, kiváló műszaki állapotú, 73 nm-es, háro...
84 900 000 HUF
1 163 013 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (39457651)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 222 m2
Szobaszám: 2
Eladó Csillaghegy kedvelt, frekventált, de mégis csendes részén, a Duna felőli oldalon egy osztatlan közös tulajdonban álló, ké...
76 000 000 HUF
1 520 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (48639379)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XIV. kerületében kínálom megvételre ezt a 31 m²-es, amerikai konyhás nappali + külön hálószobás, teljes körűen felújít...
59 999 000 HUF
1 935 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37334744)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Valódi kis ékszerdoboz a XVIII. kerület szívében. Megvételre kínálok Budapesten a 18. kerület Bókay telepen, 4 emeletes tégla t...
69 900 000 HUF
1 487 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (99733692)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XVIII. kerület Havanna lakótelepen eladó lakás! Eladó egy 35 m²-es, 11. emeleti, erkélyes lakás a közkedvelt Havanna l...
41 990 000 HUF
1 199 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (38521145)
26 napja a megveszLAK-on