Eladó ingatlan Budaörs környékén (37878 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 37 878 db
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (53544898)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó lakás Csepelen, a Duna-part közelében, csendes környezetben! Csepelen, frekventált elhelyezkedés mellett, mégis parkosít...
59 980 000 HUF
967 419 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37644538)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Első otthon vagy biztos befektetés, 2 szobás, könnyen kiadható lakás Angyalföldön! --- Eladó egy 48 m2-es, nappali + 1 hálószob...
54 900 000 HUF
1 143 750 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (33349985)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1099 m2
Szobaszám: n/a
Befektetők figyelem prémium fejlesztési lehetőség a VII. KERÜLETBEN! Eladásra kínálunk egy 1099 nm-es, kiváló adottságú építé...
650 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi egyéb lakás hirdetés (97335273)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Saját KERT! Budafok csendes, kis forgalmú utcájában eladó egy belső kétszintes, 84 m2-es társasházi lakás, mindössze 5 perc sé...
79 900 000 HUF
951 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi házrész hirdetés (85497339)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 220 m2
Szobaszám: 1
XXII. Budatétényben kertkapcsolatos lakás ELADÓ OTTHON start hitelnek MEGFELEL SAJÁT széles UTCAFRONT AUTÓBEÁLLÓ NAGY kert (15...
64 900 000 HUF
1 158 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári családi ház hirdetés (48325769)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 535 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Solymár kertvárosias részén kiváló lehetőség! Solymár csendes, kertvárosias környezetében kínálunk megvételre...
85 000 000 HUF
1 011 904 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi ikerház hirdetés (45686578)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy remekül megépített, 86 nm-es nettó lakóterülettel rendelkező, tárolónál kapcsolatos ikerház Szigethalmon! A ház 2026...
88 900 000 HUF
1 033 720 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (21467947)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Új Élet, Új Otthon Újpest Zöldövezetében! Eladó egy minden igényt kielégítő, teljeskörűen felújított, 86 nm-es álomotthon a Gö...
110 000 000 HUF
1 279 069 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (53354474)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó tágas, világos 2 szobás lakás az Opera szomszédságában Paulay Ede utca Ár: 99 900 000 Ft Méret: 71 m² Irányár: 1 407 042...
99 900 000 HUF
1 407 042 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (54637534)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó zöld, kertre néző világos, erkélyes lakás! Budapest 2. kerület Tárogató úton található az ingatlan, amely egy hatalmas g...
134 900 000 HUF
1 729 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (75737837)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 177 m2
Telekterület: 670 m2
Szobaszám: 5
Családi ház Csillaghegyen tetőterasszal, csendes zsákutcában! ! Budapest III. kerületének egyik legkedveltebb részén, Csillaghe...
205 000 000 HUF
1 158 192 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (33328867)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpest központi részén, a Munkásotthon utcában 2. emeleti, 37 nm-es lakás eladó - Otthon Start hitelhez is megfelelőAz elhelyez...
55 550 000 HUF
1 501 351 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (82314773)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás Káposztásmegyeren! Káposztásmegyer egyik legkedveltebb részén, a Kordován téren kínálunk megvételre egy 36 n...
53 000 000 HUF
1 472 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (44496559)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csak az OTP ingatlanpont portfóliójában! Budapest XXI. kerületének szívében, Csepelen, a Kossuth Lajos utcában kínálok megvétel...
49 900 000 HUF
978 431 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (74249983)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Parkra néző nyugalom és városi panoráma, Napfényes otthon a József Attila lakótelepen ENGLISH description BELOW! ! ! Helyszín...
64 900 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (83458913)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rákosfalva kedvelt részén egy 46 nm-es, földszinti, két szobás, részben felújított és azonnal költözhető lakás ELADÓ! Az inga...
64 500 000 HUF
1 402 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (93457261)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 356 m2
Telekterület: 860 m2
Szobaszám: 7
Eladó luxus Ingatlan Halászteleken! Eladásra kínálunk egy 356 m2-es családi házat Halásztelek frekventált utcájában. Az ingatla...
329 000 000 HUF
924 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli tégla lakás hirdetés (89354448)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Ez a lakás nem a tökéletességével hódít, hanem azzal, amit ki lehet belőle hozni. És ha őszinték vagyunk: pont ettől válik a kö...
55 500 000 HUF
909 836 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (45454424)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
49 900 000 HUF
978 431 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (59372276)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, jó elosztású 2 szobás, 1. emeleti óbudai lakás beépített loggiával - kiváló közlekedéssel! Otthon start programr...
64 900 000 HUF
1 324 489 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Budaörs környékén?