Eladó ingatlan Budaörs környékén (37878 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 37 878 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (38543879)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Újbudai prémium lakás a kondorosi lakóparkban - 111 m2 | nappali + 3 HÁLÓ A XI. kerület egyik legkedveltebb részén, a Kondoros...
179 000 000 HUF
1 612 612 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (71752353)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 480 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Befektetők figyelem! Eladó lakás plusz tetőtér! A beépíthető nettó hasznos -eladható- terület 480 nm, 2 szinten. A bruttó be...
230 000 000 HUF
479 166 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (36569776)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Új lakópark Budapest XIII. kerületében - göncz árpád VÁROSKÖZPONTNÁL Budapest XIII. kerületének egyik legfelkapottabb, gyorsan ...
214 200 000 HUF
2 040 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44244989)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Luxus Újlipótvárosban! Kulcsrakész airbnb Befektetés vagy családi otthon! Exkluzív befektetési és életviteli lehetőség a 13. k...
189 000 000 HUF
1 615 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (27548717)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
*** Kitűnő ajánlat! *** *** Tágas polgári lakás sok lehetőséggel Óhegy szívében *** A Martinovics térnél kínálunk megvételre e...
88 700 000 HUF
739 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (55983928)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Belvárosi különlegesség, otthon és befektetés egyben A VII. És VIII. kerület határán, csendes mellékutcában található ez a nap...
149 900 000 HUF
1 529 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (57924449)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó a XIV. kerület csendes, kertvárosias részén egy 100 nm-es, egyszintes (földszintes) családi ház. Az ingatlan kiváló alapo...
119 000 000 HUF
1 190 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (75649638)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes, 2 szobás, költözhető állapotú akás a XII. kerületben csendes, zöld környezetben, kiváló közlekedésse autóbeállóval é...
89 900 000 HUF
1 872 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi tégla lakás hirdetés (45432417)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 9
Ecoland lakópark Taksonyban! Taksonyban 6265 nm-es területen egy modern 12 lakásos lakópark építése hamarosan megkezdődik, és...
240 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (95563234)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Világos, csendes otthon Újpest szívében – azonnali lehetőség! Újpest központjától mindössze pár perc sétára, mégis nyugodt kö...
74 000 000 HUF
1 233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (95237956)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
XXI. kerületben, Csepelen, Ady Endre utcában, rendezett, szigetelt panel épületben, 1. emeleti, 47 nm-es, 1+1 félszobás, dupla ...
53 900 000 HUF
1 146 808 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73833472)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kivételes hangulatú, nagypolgári lakás Újlipótváros szívében – a Pannónia és Radnóti utca sarkán Budapest egyik legkedveltebb ...
158 000 000 HUF
1 816 091 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (36776495)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Otthon start hitelre is alkalmas! ! XV. Ker Rákospalotán, családi házas övezetben eladó egy 64 nm-es, 3 szobás, teljesen felúj...
75 000 000 HUF
1 171 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi panel lakás hirdetés (33274664)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Corvin negyednél, 41 nm-es, másfél szobás, felújítandó, 3. emeleti panellakás eladó. OTTHON start hitelre is alkalmas lehet. ...
53 000 000 HUF
1 292 682 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (48444979)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
XV. kerületben, Újpalotán, a Nyírpalota út közelében – 35 nm-es, 1+1 szobás, 1. emeleti lakás eladó, amely otthon start hitelre...
46 500 000 HUF
1 328 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (49643457)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Felújított lakás eladó csendes utcában, mindössze 5 perc sétára a 2-es metrótól. A 49 m²-es, 1 + 1 félszobás ingatlan egy 3 e...
69 900 000 HUF
1 426 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (99653825)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Újpalotán, egy 61 nm-es, 3 szobás, jó állapotú, erkélyes, világos panellakás. A Családi Ingatlan kínálatában lévő újpal...
74 900 000 HUF
1 227 868 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (93498487)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kihagyhatatlan lehetőség a XV. kerületben – napfényes, felújított otthon kiváló lokációval! Ha egy alacsony fenntartású és re...
77 000 000 HUF
1 222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tárnoki tégla lakás hirdetés (34474379)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tárnokligeten, családi házas környezetben eladó egy 6 lakásos új építésű társasház emeleti lakása. 3%-Os Otthon Start hitel f...
74 000 000 HUF
1 104 477 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (43633729)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 455 m2
Szobaszám: 5
Olyan házat keres ami felér egy mindennapos nyarassal? ? Szigethalom csendes nyudodt részén, természetközeli elhelyezkedéssel...
128 800 000 HUF
1 030 400 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Budaörs környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal